معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت راکت یا Rocket

کارت راکت یا Rocket

کارت راکت یا Rocket یکی از کارت هایی است که در بازش کلش رویال (Clash Royale) استفاده از آن واقعا حس خوبی را منتقل می‌کند! این کارت دمیج بالایی را در منطقه ای کوچک وارد خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت راکت یا Rocket کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت راکت یا Rocket بازی کلش رویال

کارت راکت (Rocket) یکی از کارت های پرطرفدار بازی کلش رویال است و دمیج بالایی را به ناحیه ای که فرود می‌آید، وارد می‌کند. استفاده از این کارت به دلیل قدرت آسیب سرانی بالایی که دارد، واقع حس خوبی را منتقل می‌کند! اما موضوع فقط حس نیست، بلکه باید برای استفاده درست از کارت راکت یا Rocket آن را دقیق‌تر بشناسید.

بیشتر بخوانید: خدمات تعمیرات موبایل

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت راکت یا Rocket بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

کارت راکت یا Rocket

معرفی کارت راکت یا Rocket در بازی کلش رویال (Clash Royale)

اگر به دنبال وارد کردن دمیج یا آسیب خیلی جدی به سرباز ها یا تاورهای دشمن هستید، کارت راکت یا Rocket یک کارت مناسب برایتان محسوب می‌شود، اما استفاده از آن همیشه موفقیت‌آمیز نخواهد بود و برای موفق بودن در بکارگیری این کارت باید به نکات و موضوعات زیر توجه کنید:

کارت راکت یا Rocket

 • کارت راکت یا Rocket در آرنای 3 (Arena 3) یا بربرین باول (Barbarian Bowl) آنلاک می‌شود.
 • این کارت منجر به پرتاب یک راکت به سمت دشمن خواهد شد که دمیج بسیار بالایی دارد.
 • شعاع آسیب رسانی راکت (Rocket) برابر با 2 مربع است. پس این کارت یا اسپل محدوده آسیب رسانی نسبتا کمی دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی آیفون

 • برخلاف آنچه که احتمالا تصور می‌کنید، راکت (Rocket) قابلیت آسیب رسانی به سرباز های زمینی و هوایی دشمن را دارد.
 • کارت راکت یا Rocket از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال (Clash Royale) است.
 • برای استفاده از این کارت ملزم به صرف 6 اکسیر خواهید بود، پس باید حتما به زمان و مکان بکارگیری آن دقت زیادی داشته باشید.
 • راکت یا Rocket مانند اسپل فایربال (Fireball) و پیکان ها (Arrows) از کینگ تاور (King Tower) شما شلیک خواهد شد. بنابراین در انتخاب نقطه فرود آن باید زمانبندی دقیقی داشته باشید و محل برخورد آن با سرباز های دشمن را پیش بینی کنید.
 • یکی از اصلی ترین کاربردهای کارت راکت یا Rocket مربوط به وارد کردن دمیج سنگین توسط آن به تاور های دشمن می‌شود. در بسیاری موارد زمانی که خون تاورهای دشمن کم باشد، یک راکت (Rocket) به آسانی می‌تواند آن‌ها را از بین ببرد.
 • از کارت راکت یا Rocket می‌توانید برای از بین برد الکسیر کالکتور (Elixir Collector) دشمن استفاده کنید.
 • راکت (Rocket) می‌تواند سرباز های با خون متوسط نظیر تفنگدار (Musketeer)، ویزارد (Wizard)، ویچ (Witch) و سایر سرباز هایی این چنینی را با یک حرکت نابود کند.
 • کارت راکت یا Rocket در صورت برخورد با بربرین های نخبه (Elite Barbarians) هم می‌تواند آن ها را از بین ببرد، اما باید دقت داشته باشید که سرعت حرکت بربرین های نخبه کمی بالاست و پیش بینی شما برای مشخص کردن محل برخورد راکت با آن‌ها اهمیت بالایی دارد.
 • هیچوقت برای از بین بردن سرباز هایی مثل ارتش اسکلت ها (Skeleton Army)، مینیون هورد (Minion Horde) و سایر سرباز های این چنینی از راکت (Rocket) استفاده نکنید، چرا که آن‌ها با اسپل ارزان‌تر ارو (Arrow) هم از بین می‌روند. با این وجود اگر این سرباز ها در کنار توده دیگری از سرباز های به نسبت قوی‌تر مثل ویزارد (Wizard)، ویچ (Witch) و غیره بودند، می‌توانید از کارت راکت یا Rocket برای نابود کردن آنی همه آن‌ها استفاده کنید.
 • از کارت راکت یا Rocket برای از بین بردن ساختمان های اسپاونر (Spawner) دشمن که به مرور زمان سرباز تولید می‌کنند استفاده کنید. برای مثال ساختمان هایی مثل کلبه بربرین ها (Barbarians Hut)، کلبه گوبلین ها (Goblins Hut) و غیره در برابر راکت (Rocket) ضعیف هستند. سعی کنید تا حد امکان محل برخورد راکت را به گونه‌ای انتخاب کنید که به سایر ساختمان ها و تاورهای دشمن هم آسیب وارد کند.
 • از کارت راکت یا Rocket برای از بین بردن تاورهای دفاعی دشمن نظیر اینفرنو تاور (Inferno Tower)، بمب تاور (Bomb Tower)، کنون (Cannon) و غیره هم می‌توانید استفاده کنید. اما فراموش نکنید که راکت (Rocket) در شرایطی که تسلا (Tesla) پنهان شده باشد نمی‌تواند به آن آسیبی بزند.
 • از کارت راکت یا Rocket برای از بین بردن کمان ایکس (X-Bow) هم می‌توانید استفاده کنید. در اغلب شرایط راکت تقریبا این کمان را از بین می‌برد، اما با این حال ممکن است چند اتک از سوی کمان به سمت سرباز یا تاورهایتان روانه شود.
 • اسپل لایتنینگ (Lightening) یک جایگزین بسیار خوب برای کارت راکت یا Rocket محسوب می‌شود. لایتنینگ رنج یا محدوده بیشتری را پوشش داده و می‌تواند به 3 هدف آسیب برساند. ضمن اینکه برای استفاده از اسپل لایتنینگ نیازی به پیش بینی چندان دشواری برای تعیین محل برخورد آن با نیرو های دشمن نخواهید داشت.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ با گارانتی معتبر  

 • از کارت راکت یا Rocket برای از بین بردن اسپارکی (Sparky) هم می‌توانید استفاده کنید. بدین منظور سعی کنید که راکت را در زمانی بیاندازید که به طور همزمان به اسپارکی و تاورها یا سرباز های دشمن آسیب برساند. در اغلب شرایط راکت (Rocket) اسپارکی را از بین می‌برد، اما اگر این چنین نشد، خالی کردن اسپل‌هایی مثل زپ (Zap)، ارو (Arrows) و غیره می‌تواند کار را تکمیل کند.
 • با ارتقاء کارت راکت یا Rocket شاهد افزایش دمیج آن خواهید بود. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این موضوع در جدول زیر ضمیمه شده است:

کارت راکت یا Rocket

پس کارت راکت یا Rocket یک اسپل خاص با دمیج بسیار بالاست که بهتر است از آن برای از بین بردن مستقیم یا وارد کردن آسیب جدی به ساختمان ها  تاورهای دشمن استفاده کنید. با این حال می‌توانید از کارت Rocket (راکت) در شرایط خاص برای از بین بردن دسته عظیمی از سرباز های دشمن هم استفاده کرد.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت راکت یا Rocket بازی کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید.

 بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

قطعات آیفون اس ای 2020

قطعات سامسونگ A6 2018

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments