تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S10 سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S10 سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S10 سامسونگ | موبایل کمک

چنانچه گلس ال سی دی گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ (Samsung Galaxy S10) شما شکسته و نیازمند تعویض آن هستید، می‌توانید روی خدمات مرکز موبایل کمک حساب ویژه‌ای باز کنید. با خدمات مرکز موبایل کمک قادر خواهید بود تعویض گلس ال سی دی گوشی Galaxy S10 را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

منظور از تعویض گلس گوشی چیست؟

قبل از اینکه در رابطه با تعویض گلس ال سی دی گوشی Galaxy S10 و جزئیات مربوط به این تعمیر صحبت کنیم بهتر است ماهیت تعویض گلس گوشی را برایتان شرح دهیم، چون متاسفانه خیلی از کاربران با مفهوم دقیق این تعمیر و ماهیت آن آشنا نیستند. تعویض گلس گوشی اصطلاحی است که برای برداشتن شیشه محافظ روی ال سی دی و تعویض آن استفاده می‌شود. شیشه‌ای که از آن صحبت می‌کنیم توسط شرکت سازنده دستگاه روی ال سی دی پرس شده و وظیفه اصلی آن محافظت از ال سی دی است. متاسفانه در بازار آزاد به تعویض لایه محافظی که به عنوان لایه ضد خش روی صفحه نمایش گوشی ها نصب می‌شود هم تعویض گلس گفته می‌شود و این مسئله می‌تواند منجر به سردرگم شدن کاربران شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی های سامسونگ

پس تعویض گلس گوشی در اصطلاح تخصصی با تصوری که اغلب کاربران دارند متفاوت است. در این پروسه  لایه شیشه‌ای و ضخیمی که از جانب شرکت سازنده روی ال سی دی گوشی پرس شده تعویض می‌شود. اما چرا باید به تعویض گلس گوشی نیاز پیدا کنیم؟ اصلا تعویض گلس ال سی دی گوشی های موبایل چه زمان و تحت چه شرایطی امکانپذیر است و چقدر هزینه دارد؟ در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات تعویض گلس ال سی دی گوشی Galaxy S10 صحبت خواهیم کرد. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

تعویض گلس ال سی دی گوشی Galaxy S10

 

تعویض گلس گوشی گلکسی S10 چه زمانی امکانپذیر است؟

تعویض گلس ال سی دی گوشی از آن دسته تعمیراتی است که برای انجام آن حتما باید شرایط خاصی وجود داشته باشد. یعنی با هر شکستگی و مشکلی که روی صفحه نمایش و ال سی دی گوشی به وجود آید نمی‌توان به فکر تعویض گلس بود! تعویض گلس ال سی دی گوشی Galaxy S10 و دیگر گوشی های موبایل فقط در شرایطی امکانپذیر و قابل انجام است که در اثر ضربه‌ وارد بر دستگاه فقط لایه شیشه‌ای روی صفحه نمایش شکسته باشد و خود ال سی دی و تاچ گوشی بدون مشکل کار کنند. به عنوان مثال تصور کنید گوشی از دست شما افتاده و پس از برخورد با زمین، روی صفحه نمایش آن ترک ها و شکستگی هایی به وجود آمده، اما با این حال ال سی دی و تاچ گوشی کار می‌کنند و محتوای لازم را به تصویر می‌کشند و در اجرای دستورات لمسی کاربر مشکلی ندارند. در اینگونه مواقع می‌توان به جای تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی و صرف هزینه گزاف، با تعویض گلس گوشی مشکل را برطرف کرد. اما هزینه انجام این کار چقدر است و انجام آن چگونه امکانپذیر خواهد بود؟

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10

هزینه تعویض گلس ال سی دی گوشی Galaxy S10

یکی از اصلی ترین مزیت هایی که تعویض گلس گوشی هایی مثل گلکسی اس 10 در مقایسه با تعویض کامل تاچ و ال سی دی دارد مربوط به کاهش چشمگیر هزینه ها می‌شود. زمانی که شرایط به گونه‌ای باشد که بتوانید به جای تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی فقط با تعویض گلس مشکل آن را برطرف کنید، تقریبا هزینه تعمیرات شما به یک سوم کاهش پیدا می‌کند. پس اگر شرایط لازم برای تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 به واسطه تعویض گلس روی ال سی دی آن مهیا بود نگران هزینه آن نباشید و بهتر است هر چه سریعتر این تعمیر را انجام دهید. اگر می‌خواهید تعویض گلس ال سی دی گوشی Galaxy S10 شما با کمترین هزینه ممکن انجام شود، توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. در این مرکز تعمیراتی همچون تعویض گلس گوشی های موبایل با کمترین هزینه، بهترین کیفیت و بیشترین سرعت ممکن انجام می‌شود.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

زمان مورد نیاز برای تعویض گلس شکسته گوشی گلکسی S10

اما تعویض گلس شکسته گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 چقدر زمان می‌برد؟ برای انجام این تعمیر باید از دستگاه ها و تجهیزات خاصی استفاده شود. بیش از 80 درصد پروسه تعویض گلس گوشی های موبایل توسط دستگاه های پیشرفته انجام خواهد شد و فقط در 20 درصد این پروسه نیروهای انسانی دخیل هستند. هر دستگاه در هر مرحله از کار به مدت زمان مشخصی برای انجام وظایف خودش نیاز دارد و متاسفانه نمی‌توان بستری ایجاد کرد که دستگاه های مذکور سرعت عمل خود را افزایش دهند، چون این مسئله می‌تواند کیفیت کار را تحت تاثیر قرار داده و در نهایت نتیجه مطلوبی را به همراه نداشته باشد. به طور کلی برای تعویض گلس شکسته گوشی هایی مثل سامسونگ گلکسی اس 10 باید سه مرحله اصلی طی شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

مرحله اول مربوط به جداسازی گلس شکسته از روی ال سی دی می‌شود. این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است و چنانچه در انجام آن عجله شود، ممکن است به خود ال سی دی و تاچ گوشی آسیب وارد گردد در مرحله دوم باید گلس جدید روی ال سی دی گوشی پرس شود که انجام این کار با دستگاه های خاص امکانپذیر خواهد بود و طبیعتا باز هم نیاز به دقت بالایی دارد. در مرحله آخر هم باید فضای مابین گلس و خود ال سی دی گوشی حباب زدایی شده و حباب های هوای مابین آن ها از بین برود. انجام این مراحل عموما چیزی در حدود یک روز طول می‌شکند. پس توصیه ما این است که برای تعویض گلس شکسته گوشی خود عجله نداشته باشید و اجازه دهید تا مراحل کار با دقت طی شوند. بدین ترتیب می‌توانید به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.

 

تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy S10

 

تعویض گلس گوشی در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ هم می‌توانید تعویض گلس ال سی دی گوشی Galaxy S10 را انجام دهید اما باید بدانید که این تعمیر در نمایندگی ها تحت ضوابط گارانتی قابل انجام نیست. یعنی اگر خرید گوشی موبایل و یا گوشی گلکسی اس 10 را به تازگی انجام داده اید و دستگاه هنوز از ضمانت بهره‌مند باشد و گلس ال سی دی آن در اثر ضربه بشکند، با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ نمی‌توانید بدون پرداخت هزینه و تحت ضوابط گارانتی گلس گوشی را تعویض کنید. نکته بعدی این است که عموما تعویض گلس شکسته گوشی هایی مثل گلکسی S10 در نمایندگی های تعمیرات سامسونگ بیشتر از زمان واقعی مورد نیاز طول می‌کشند. در برخی مواقع حتی دیده شده که تعمیر گلس گوشی های سامسونگ در این مراکز تا یک هفته هم طول کشیده که واقع مدت زمان طولانی است، چون همانطور که قبلا اشاره کردیم تعویض گلس Galaxy S10 نهایتا به یک روز زمان نیاز دارد.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بنابراین بهتر است خیلی روی سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ حساب باز نکنید. در برخی گزارش ها حتی دیده شده که کارشناس تعمیر در نمایندگی های سامسونگ به کاربران اشاره داشته که به جای تعویض گلس به فکر تعویض کامل تاچ و ال سی دی باشند و هزینه آن را هم شخصا پرداخت کنند! این موضوع در حالی بوده و مشکل صفحه نمایش گوشی کاربر با تعویض گلس قابل رفع بود! بنابراین حتی بهتر است خیلی به نظرات کارشناسانی که در مراکز تعمیرات موبایل سامسونگ فعالیت دارند هم اعتماد نکنید. متاسفانه بازار آزاد تعمیرات تلفن همراه به گونه‌ای شده که برخی افراد سعی می‌کنند از هم طریقی برای دریافت پول بیشتر از مشتری استفاده کنند. پس همیشه قابل اعتمادترین مرجع را برای تعمیرات گوشی خود انتخاب کنید و آگاهانه در این راستا قدم بردارید.

بیشتر بخوانید:  تعویض گلس گوشی سامسونگ

تعویض گلس ال سی دی Galaxy S10 را به موبایل کمک بسپارید!

به جرئت مدعی می‌شویم که موبایل کمک بهترین مرجع برای انجام تعمیراتی مثل تعویض گلس ال سی دی گوشی های موبایل است! تعویض گلس شکسته گوشی ها در این مرکز با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود. کارشناسان با تجربه این مرکز هم دائما بر عملکرد دستگاه های نام برده شده نظارت دارند. بدین ترتیب تمام مراحل تعویض گلس ال سی دی گوشی Galaxy S10 با دقت و رعایت استانداردهای لازم انجام خواهد شد و نتیجه تعمیر از نظر کیفی در بالاترین سطح قرار می‌گیرد. کارشناسان موبایل کمک سعی می‌کنند تعمیرات گوشی مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند و هر چه زودتر گوشی مشتری را به دست وی برسانند. جالب تر از آن اینکه هزینه تعمیرات موبایل در مرکز موبایل کمک نسبت به بازار آزاد مقرون به صرفه‌تر است و با یک بار استفاده از خدمات این شرکت متوجه این امر خواهید شد.

سرویس موبایل کمک مزیت های دیگری هم در مقایسه با روش های سنتی تعمیرات تلفن همراه دارد. به عنوان مثال برای استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و انجام تعمیراتی مثل تعویض گلس شکسته گوشی هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و کافیست سفارش خود را به صورت آنلاین یا با یک تماس تلفنی به ثبت برسانید. برای ثبت سفارش کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. سایر هماهنگی های لازم توسط کارشناسان موبایل کمک با شما انجام خواهد شد. گوشی نیازمند تعمیر توسط پیک رایگان موبایل کمک درب منزل از شما تحویل گرفته می‌شود و بعد از انجام تعمیرات هم درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد. پس با موبایل کمک تعمیرات گوشی را به شیوه‌ای نوین تجربه می‌کنید.

بیشتر بخوانید: 

گوشی سامسونگ اس 10

قطعات اس 10

گلس اس 10

گلس ال سی دی s10

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ