تعمیرات موبایل بهترین شغل در بازار آزاد امروز!

تعمیرات موبایل بهترین شغل در بازار آزاد امروز!

تعمیرات موبایل

برای تعمیر موبایل اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

اگر به دنبال یک شغل خوب و پردرآمد هستید، مطمئن باشید که تعمیرات موبایل یکی از بهترین گزین های پیش رویتان است. اگرچه برای فراگیری و آشنایی با نحوه تعمیر گوشی های موبایل باید دوره های پیشرفته ای طی شوند، اما اگر وارد این عرصه شوید، مطمئنا شغلی پردرآمد و همیشگی را خواهید داشت. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با شغل تعمیرات موبایل

وضعیت بازار امروز خیلی خراب است و تقریبا اغلب مشاغل آزاد سیر نزولی قابل توجهی را طی کرده‌اند. اما در این بین تعمیرکاران موبایل از آن دسته افرادی هستند که مشکلات و معضلات بازار آزاد هیچ تاثیری بر روی درآمدهایشان نداشته و ندارد، چون روز به روز شاهد گسترش استفاده از گوشی های موبایل و به طبع افزایش نیاز جامعه برای تعمیر این گجت ها هستیم.

بنابراین تعمیرات موبایل در حال حاضر یکی از بهترین شغل علی بازار محسوب می‌شود. در ادامه این مطلب قصد داریم بیشتر در مورد این شغل صحبت کنیم و دلایلی را شرح دهیم که نشان می‌دهند چرا گرایش به این شغل در دوره فعلی یک انتخاب هوشمندانه است. با موبایل کمک همراه باشید.

تعمیرات موبایل بهترین شغل در بازار آزاد امروز!

افزایش روز افزون تعداد کاربران گوشی های موبایل

تا چندین سال پیش اغلب فقط افرادی گوشی هوشمند داشتند که جوان بودند، مثلا بیشتر می‌دیدیم که افراد 18 الی 35 ساله از گوشی های هوشمند استفاده می‌کنند. اما هم اکنون پدر و مادرهای ما و حتی کودکان هم تبلت و گوشی هوشمند دارند! این موضوع نشان می‌دهد که روز به روز شاهد افزایش تعداد کاربران گوشی های هوشمند هستیم. وقتی تعداد کاربران گوشی ها افزایش پیدا کند، مطمئنا نیاز آن ها به تعمیرات موبایل و تمام سرویس های دیگر مرتبط با این زمینه هم افزایش پیدا می‌کند. بنابراین افزایش روز افزود تعداد کاربران گوشی های موبایلی یکی از اصلی ترین دلایلی است که نشان می‌دهد تعمیرات موبایل یک شغل عالی و پردرآمد خواهد بود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر گوشی اپل

برای تعمیر موبایل اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

افزایش روز افزون تقاضا برای تعمیرات موبایل

همانطور که در بخش قبل گفتیم، روز به روز به تعداد کاربران گوشی های هوشمند افزوده می‌شود و مطمئن باشید که این مسئله هیچوقت متوقف نمی‌شود. با افزایش تعداد گوشی هایی که کاربران از آن ها استفاده می‌کنند، ریسک بروز مشکل در آن ها و نیاز پیدا کردن به تعمیر هم بیشتر می‌شود. بنابراین به بیان دیگر روز به روز شاهد افزایش تقاضای تعمیرات موبایل هستیم. همیشه در نظر داشته باشید که برای موفقیت در یک شغل، بیزینس و غیره باید تقاضا یا اصطلاحا دیمند (Demand) بازار را بررسی کنید. اگر بیزینسی تقاضای خوبی از سوی مشتریان داشته باشد، مطمئن باشید که بازده خوبی هم برایتان به همراه خواهد داشت. تعمیرات موبایل از آن دسته مشاغلی است که روز به روز با افزایش تقاضا همراه می‌شود.

تعمیرات موبایل بهترین شغل در بازار آزاد امروز!

پرستیژ کاری

یک تعمیرکار موبایل پرستیژ خاص خودش را دارد. این شغل اصلا با مشاغل دیگری که کلمه تعمیر در کنار آن ها می‌آید قابل مقایسه نیست! تعمیرکاران موبایل اصلا نیازی به انجام کارهای سنگین ندارند، بلکه کاملا برعکس اوج ظرافت در کار آن ها دیده می‌شود و یکی از اصلی ترین معیارهای آن است. شما به عنوان یک تعمیرکار موبایل پشت میز کوچک خود می‌نشینید و گوشی مشتریان را با کمال خونسردی تعمیر می‌کنید و در قبال انجام این کار دستمزد خوبی هم دریافت خواهید کرد. بنابراین تعمیرات موبایل یک شغل با پرستیژ است و جلوه بسیار خوب و حرفه‌ای دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ

عدم نیاز به سرمایه اولیه

برای شروع هر کاری در بازار آزاد نیاز به یک سرمایه اولیه دارید و باید ریسک از دست رفتن آن سرمایه را بپذیرید، اما در مورد تعمیرات موبایل اینطور نیست! شما برای شروع این کار به سرمایه اولیه‌ای چندانی نیاز ندارید و فقط مقدار ناچیزی هزینه برای تهیه ابزار و گذراندن دوره های تخصصی تعمیرات موبایل صرف می‌کنید. بعد از آن دیگر شما یک متخصص تعمیر موبایل هستید و می‌توانید به کسب درآمد بپردازید. همیشه در نظر داشته باشید که مشاغل مبتنی بر حرفه هیچوقت نیاز به سرمایه بزرگ ندارند! تعمیرات موبایل هم یک حرفه است، بنابراین نیاز به صرفه بزرگی ندارد.

۸ نکته مهم برای متخصصین و کارشناسان تعمیرات موبایل

تعمیرات اپل

برای تعمیر موبایل اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

تعمیرات موبایل در هر محل و موقعیت مکانی می‌گیرد!

افرادی که می‌خواهند وارد بازار آزاد شوند و یک شغل را شروع کنند، باید بهترین موقعیت مکانی را برای اجرای آن شغل پیدا کرده باشند. به بیان دیگر موقعیت مکانی و محلی مغازه فرد تاثیر مستقیم و به سزایی در میزان موفقیت وی ایفاء می‌کند. به عنوان مثال اگر یک بوتیک را در محله کوچکی برپا کنید، مطمئنا بازده چندانی دریافت نخواهید کرد، چون بهترین مکان را برای آن شغل انتخاب نکرده‌اید. اما در مورد تعمیرات موبایل اینطور نیست! مغازه تعمیر موبایل می‌تواند در هر محله و موقعیت مکانی بازده عالی را برایتان داشته باشد، چون نیاز به تعمیرات گوشی محدود به مکان و محله خاصی نمی‌شود. این موضوع یکی دیگر از دلایلی است که شغل تعمیرات موبایل را به یک انتخاب خوب و برتر تبدیل می‌کند.

دردسر و دشواری کم!

شاید در نگاه اول تصور کنید تعمیرات موبایل کار خیلی سختی است، اما باید بگوییم که اینطور نیست! قبول داریم تعمیرات موبایل دشواری های خاص خودش را دارد و پیاده سازی ترفندها و تکنیک هایی خاصی در آن می‌تواند دشوار باشد، اما در مجموع تعمیرات موبایل اصلا کار سختی نیست و برای تبدیل شدن به یک متخصص تعمیر گوشی نیازی به سپری کردن هفت خان رستم ندارید! برای اینکه به یک تعمیرکار موبایل خوب تبدیل شوید، فقط باید دقت عمل داشته باشید و با حوصله پیش بروید و تا می‌توانید اطلاعات کسب کنید. بنابراین دردسر و دشواری کم هم یکی دیگر از نقاط قوتی است که نشان می‌دهد شغل تعمیرات موبایل یک گزینه عالی برای شروع بیزینس شما محسوب می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به دلایلی اشاره کردیم که نشان می‌دهند چرا تعمیرات موبایل یک شغل بسیار عالی در بازار امروزی است. اگر شما هم به دنبال تحصیل نیستید و تمایل دارید تا یک شغل پردرآمد و موفق را آغاز کنید، مطمئن باشید تعمیرات موبایل یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

قطعات گوشی M21

قطعات iPhone SE

نظرات کاربران (6)

guest
6 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
karimi
karimi
4 سال گذشته

سلام من تعمیرکار موبایل هستم ۱۵ ساله تو این شغل هستم درامد زیادی نداره فقط باید گفت خرج زندگی تو در بیاری

محمد
محمد
3 سال گذشته
پاسخ به  karimi

سلام به نظرتون برای کسی که ۱۹سالشه و میخواد یاد بگیره خوبه درامدش حدودا چقدره؟

محسن
محسن
5 سال گذشته

سلام .من یک تعمیرکار موبایلم…. درآمدش آنچنان هم خوب نیست … توصیه میکنم نیاین . اگرم اومدین دوره نمیخواد برین تعمیرات همش تجربه س… برین پیش ی تعمیرکار یه مدت بعد مستقل شین … آموزشکا چیز بخصوصی نداره.. هزینه اضافیه

میلاد فاتحی
میلاد فاتحی
5 سال گذشته

سلام ببخشید من به درس علاقه ندارم میخوام، وارد بازار موبایل بشم علاقه هم دارم از نرم افزاری تا حدودی بلدم الان هم دارم درس برق خودرو میخونم شاخه کاردانش کدومش بهتر لطفا راهنمایم کنیدا اگر موبایل بهتر باید زبان انگلیسیم تقویت کنم ؟ممنون از سایت خوبتون

عرفان عظیم زاده
عرفان عظیم زاده
5 سال گذشته

با سلام و تشکر از مطلب بسیار عالیتان .آیا به نظر شما بهتره آموزش تعمیرات موبایل را در آموزشگاه ها یاد بگیریم یا به صورت تجربی پیش کسانی که تعمیرات موبایل انجام میدن.

ناصر یزدی
ناصر یزدی
5 سال گذشته

درود؛
قطعا آموزشگاه اگه خوب باشه، گزینه بسیار خوبی هست.
موبایل کمک در آموزشگاه تعمیرات موبایل خود، به شما آموزش خواهد داد.

https://mobilekomak.com/howto/cell-phone-repair-academy/