کمک تلفنی به سوالات موبایل
تماس از سراسر کشور با خط ثابت

1015 907 909

تماس از خطوط همراه اول

15 55 22 99

استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) و نکات استفاده از آن

اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ

اینستاگرام به تازگی با قابلیت جدیدی همراه شده که آن را استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) نامیده است. با موبایل کمک همراه باشید تا این قابلیت را به شما معرفی کرده و نکاتی را به منظور استفاده بهتر از آن خدمتتان ارائه کنیم.

مقدمه

اینستاگرام هم اکنون یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود است که توسط شرکت فیسبوک خریداری شده و روز به روز به تعداد کاربران فعال آن افزوده می‌شود. اینستاگرام در بین ما ایرانی‌ها هم از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و کاربران ایرانی در این شبکه اجتماعی بسیار فعال هستند. به تازگی قابلیت جدیدی به این شبکه اجتماعی و اپلیکیشن آن اضافه شده که با نام استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) معرفی می‌شود. در این مقاله قصد داریم که نگاهی به این قابلیت داشته و نکاتی را به منظور استفاده بهتر از آن خدمت شما ارائه کنیم. در صورتی که در مورد هر یک از مراحل شرح داده شده سوالی داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های ارائه شده با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) شباهت بسیار زیادی به قابلیت استوریز ارائه شده در اپلیکیشن اسنپ‌چت (Snapchat) دارد. به موجب وجود این قابلیت کاربر می‌تواند مجموعه‌ای از عکس‌های مورد نظر خود را با تاریخ انقضای 24 ساعته ارسال کند. به بیان ساده‌تر باید این چنین بگوییم که قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) بستری فراهم می‌کند که برای مدت زمان 24 ساعت بتوانید عکس‌ها و ویدئوهایی خاصی را در اکانت خود بارگذاری کرده و با فالوورهای خو اشتراک‌گذاری کنید. پس از گذشت 24 ساعت تمام این فایل‌ها و تصاویر بارگذاری شده به طور اتوماتیک حذف می‌شوند. واژه ایستوری یا همان Story به معنای داستان است و قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) در واقع قابلیتی است که کاربر را قادر می‌کند تا برای مدت زمان مشخصی داستان اتفاقات روز خود را با فالوورهایش اشتراک‌گذاری کند.

تماس از تلفن ثابت سراسر کشور
۱۰۱۵ ۹۰۷ ۹۰۹

قابلیت استوریز اینستاگرام

دسترسی به بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) از قسمت فوقانی محیط اپلیکیشن امکان‌پذیر است. نمونه‌ای از این موضوع را در تصویر سمت چپ و بالا مشاهده می‌کنید. هنگامی که هر یک از کاربران مورد نظر در استوری یا داستان خود یک پست جدید ارسال کنند، دایره پیرامون تصویر پروفایل آن‌ها رنگی می‌شود. در غیر این صورت این دایره معمولی خواهد بود. یکی از ویژگی‌ای جالب توجه تصاویری که در بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) اشتراک‌گذاری می‌شوند این است که کاربر می‌تواند افکت‌های بسیار جالب و بامزه‌ای را به عکس اضافه کند. پس از ضبط عکس مورد نظرتان و اقدام به منظور اشتراک‌گذاری، قادر خواهید بود که افکت‌هایی را به تصویر اضافه کرده و یا با استفاده از انگشت خود بر روی تصویر مورد نظر نقاشی بکشید. به عنوان مثال در تصویر زیر قلبی که به آن اضافه شده توسط انگشت کاربر طراحی شده است. شما با استفاده از قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) می‌توانید شکلک‌ها و موارد این چنینی بسیار متعدد و بامزه‌ای را به تصاویر 24 ساعته خود اضافه کنید.

قابلیت استوریز اینستاگرام

چگونه از قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) استفاده کرده و یک استوری یا داستان بسازیم؟

حال تصور کنید که قصد دارید از قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) استفاده به عمل آورده و یک استوری یا داستان برای خود ایجاد کنید. ساخت یک استوری یا داستان در اینستاگرام و استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام استوریز (Instagram Stories) به شیوه مشابه با روشی که در اسنپ‌چت ارائه شده قابل انجام است. بدین منظور کافیست که مراحل زیر را طی نمایید:

 • در صفحه اصلی حساب کاربری اینستاگرام خود یک آیکون بعلاوه را مشاهده خواهید کرد. این آیکون در قسمت بالا و سمت چپ صفحه نمایش دستگاه دیده می‌شود. با انتخاب این آیکون بعلاوه یا پلاس (Plus) می‌توانید نسبت به ساخت یک استوری (Story) و استفاده از قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) وارد عمل شوید. همچنین با کشیدن انگشت خود به سمت راست در صفحه اصلی اکانت خود هم می‌توانید به ین بخش دسترسی پیدا کنید.
 • حال گزینه‌‍ دایره‌ای موجود در بخش زیرین صفحه نمایش را انتخاب کنید تا بتوانید به ضبط تصویر بپردازید. با نگه داشتن این دکمه قادر به ضبط ویدئو خواهید بود.
 • پس از ضبط تصویر مورد نظر نوبت به آن می‌رسد که تصویر ضبط شده را ویرایش کنید. در این مرحله قادر به اضافه کردن افکت‌ها، آیکون‌ها و شکلک‌های جالبی به تصویر مورد نظر خواهید بود. شما حتی می‌توانید یک نوع مداد خاص را انتخاب کرده و با انگشت خود بر روی تصویر ضبط شده نقاشی بکشید.
 • پس از اتمام ادیت یا ویرایش تصویر ضبط شده می‌توانید گزینه Done را انتخاب کنید و بدین صورت عکس مورد نظرتان آماده اشتراک‌گذاری می‌شود.
 • حال تیک یا علامت چک ارائه شده را بزنید تا تصویر مورد نظرتان به عنوان یک استوری بخشی از داستان روزتان با فالوورهای اکانت شما اشتراک‌گذاری شود.

دقت داشته باشید که امکان حذف استوری‌های ایجاد شده هم در اپلیکیشن اینستاگرام ارائه شده است. بدین منظور کافیست که آیکون سه نقطه موجود در کنار هر یک از تصاویر اشتراک‌گذاری شده خود را انتخاب کنید و سپس گزینه Delete را انتخاب نمایید. بار دیگر اشاره می‌کنیم که تمام عکس‌ها و ویدئوهای که با استفاده از قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) آن‌ها را اشتراک‌گذاری می‌کنید پس از مدت زمان 24 ساعت به طور خودکار حذف می‌شوند و در پروفایل اصلی شما نمایش داده نخواهند شد. اما قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) تا چه اندازه از حریم شخصی افراد محافظت کرده و تحت شرایط مورد نظر وی فعالیت می‌کند؟

قابلیت استوریز اینستاگرام

توجه به تنظیمات حریم خصوصی کاربر در قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) بسیار عالی انجام شده است

خوشبختانه اینستاگرام در طراحی قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) به موضوع حفظ حریم خصوصی کاربر اهمیت داده و نحوه عملکرد این قابلیت کاملا مطابق با شرایط مورد نظر کاربر خواهد بود. در ادامه چند نمونه از تدابیری که به منظور حفظ حریم خصوصی کاربر برای قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) تعریف شده را مرور می‌کنیم:

 • اگر حساب اینستاگرام کاربر خصوصی یا پرایوت (Private) باشد، اینستاگرام استوری ایجاد شده وی هم تنها برای فالوورهای آن نمایش داده می‌شود. بنابراین قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) از این نظر کاملا مشابه با اشتراک‌گذاری مستقیم تصاویر در پروفایل اصلی کاربر عمل می‌کند.
 • کاربر می‌تواند محتوا و تصاویر اشتراک‌گذاری شده از طریق قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) را برای کاربران خاصی مخفی کند. این قابلیت هم به مرتب کاربردی است. به عنوان مثال تصور کنید که عکسی را در استوری جدیدتان اشتراک‌گذاری کرده‌اید، اما تمایل دارید که فرد خاصی آن را مشاهده نکند. در این شرایط می‌تواند از این موضوع جلوگیری به عمل آورید. در ادامه شیوه انجام این عمل آموزش داده می‌شود.
 • کاربر می‌تواند در پروفایل خود بررسی کند که دقیقا چه کسی تصاویر اشتراک‌گذاری شده وی از طریق قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) را مشاهده کرده است.
 • هم اکنون امکان ارسال پیام برای کاربری که اقدام به ایجاد یک داستان یا استوری کرده وجود دارد که در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با این قابلیت و نحوه انجام آن داده می‌شود. در این بین اگر کاربر قابلیت کامنت گذاری بر روی تصاویر در پروفایل اصلی خود را غیرفعال کرده باشد، امکان ارسال پیام از طریق بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) هم وجود غیرفعال می‌شود.

قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) به واقع می‌تواند جالب توجه باشد. شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید تصاویر مربوط به یک روز خاص را برای مدت زمان 24 ساعت به طور دائم با افرادی که تمایل دارید اشتراک‌گذاری نموده و نهایتا از بین این تصاویر هر کدام را که تمایل داشتید به پروفایل اصلی اینستاگرام خود هم منتقل کنید. هم اکنون به منظور ادیت یا ویرایش تصاویری که تمایل داشته باشید با استفاده از قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) اشتراک‌گذاری شوند هفت نوع فیلتر مختلف ارائه شده و احتمالا در آینده تعداد و تنوع این فیلترها افزایش می‌یابد.

قابلیت استوریز اینستاگرام

جلوگیری از نمایش تصاویر بخش استوریز (Stories) برای کاربران مورد نظرتان

اما همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، شما می‌توانید از نمایش تصاویر اشتراک‌گذاری شده خود در استوری خود برای افراد خاصی جلوگیری به عمل آورید. به عنوان مثال تصور کنید که قصد دارید خواهرتان که در لیست فالوورهای شماست قادر نباشد که تصاویر اشتراک‌گذاری شده از طریق قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) در حساب کاربرتان را مشاهده کنید. بدین منظور کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

 • ابتدا با استفاده از آیکون خورشید یا سه نقطه موجود در رابط کاربری اپلیکیشن اینستاگرام وارد بخش تنظیمات یا Settings آن شوید. دقت داشته باشید که آیکون خورشید در نسخه آی او اسی این اپلیکیشن نمایش داده شده و آیکون سه نقطه در نسخه اندرویدی آن ارائه می‌شود.
 • حال وارد بخشی شوید که با عنوان Story Settings ارائه شده است.
 • سپس گزینه Hide My Story From را انتخاب کنید.
 • در این مرحله باید پروفایل فردی که تمایل ندارید تصاویر اشتراک‌گذاری شده شما از طریق قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) مشاهده کند را انتخاب کنید. به عنوان مثال پروفایل خواهرتان را انتخاب کنید.
 • حال گزینه Done را انتخاب نمایید.
 • از این پس هیچ یک از تصاویری که با استفاده از قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) در اکانت اینستاگرام‌تان اشتراک‌گذاری می‌کنید توسط برای خواهرتان نمایش داده نمی‌شود.

ارسال پیام مستقیم از طریق بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories)

یکی دیگر از قابلیت‌ها یا امکاناتی که بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) ارائه می‌کند، امکان ارسال مستقیم پیام به فردی است که اقدام به ایجاد یک استوری یا داستان کرده است. شما می‌توانید به طور مستقیم برای کاربری که نسبت به ایجاد یک استوری یا داستان اقدام کرده پیام ارسال کنید.

قابلیت استوریز اینستاگرام

برای انجام این عمل و ارسال پیام به مخاطب مورد نظرتان، تصویر اشتراک‌گذاری شده وی از طریق قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) را باز کرده و گزینه Send Message موجود در بخش پایین و سمت چپ تصویر را انتخاب کنید. حال پیام متنی مورد نظرتان را تایپ کرده و گزینه Send را انتخاب کنید تا ارسال شود. دقت داشته باشید که ارسال پیام تنها در شرایطی مقدور است که فرد مورد نظر در تنظیمات پروفایل خود قابلیت ارسال کامنت را فعال کرده باشد.

غیرفعال کردن قابلیت ارسال کامنت در بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories)

هم اکنون اینستاگرام این قابلیت را ارائه می‌کند تا از ارسال کامنت یا پیام افراد ناشناس در بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) جلوگیری کنید. با انجام این عمل افرادی که جزو فالوورهای شما نیستند قادر به ارسال پیام و کامنت گذاری بر روی پست‌های ارسالی در بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) نخواهند بود. به منظور انجام این عمل و غیرفعال کردن قابلیت ارسال کامنت در بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) مراحل زیر را طی کنید:

 • ابتدا با استفاده از آیکون خورشید یا سه نقطه موجود در رابط کاربری اپلیکیشن اینستاگرام وارد بخش تنظیمات یا Settings آن شوید. دقت داشته باشید که آیکون خورشید در نسخه آی او اسی این اپلیکیشن نمایش داده شده قابلیت استوریز اینستاگرامو آیکون سه نقطه در نسخه اندرویدی آن ارائه می‌شود.
 • حال وارد بخشی شوید که با عنوان Story Settings ارائه شده است.
 • در بخش Allow Messages From گزینه People You Follow را انتخاب کنید تا تنها امکان ارسال پیام برای افرادی مقدور باشد که شما هم آن‌ها را فالوور کرده‌اید. دقت داشته باشید که با انتخاب گزینه Everyone منجر به این می‌شود تا هر فردی قادر به ارسال پیام برای پست ارسالی شما باشند. همچنین گزینه Off به کلی قابلیت ارسال پیام در بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) را غیرفعال می‌نماید.

در حال حاضر مواردی که به آن‌ها اشاره داشتیم از جمله اصلی‌ترین مواردی بودند که در قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) ارائه می‌شوند. سعی داشتیم که مقاله مورد نظر را به طور جامع و در حین حال مفید و مختصر خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. توصیه می‌کنیم که به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) و ویژگی‌های آن حتما یا استوری یا داستان را در حساب اینستاگرام خود ایجاد کرده و قابلیت‌های آن را مشاهده کنید. نگران نباشید چرا که تمام فایل‌های اشتراک‌گذاری شده شما پس از 24 ساعت از حساب کاربریتان و بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) حذف می‌شوند. چنانچه در مورد هر یک از بخش‌ها نامبرده و توضیحات شرح داده شده سوالی داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های ضمیمه شده با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

 

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

اگـر هنوز سـوالـی در ذهـن شـماسـت. همین حالا با موبایل کمک تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099071015
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9092305296
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) 99225515
ساعت کار همه روزه 8 الی 24 می‌باشد. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

چگونه میتونیم عکس های که قبلا تو گالری سیو هستن تو ایستوریز بزاریم ؟؟

سلام من نمیتونم استوری بزارم اندورید گوشیم و اینستا هم اخرین ورژنه.وقتی رو استوری میزنم یه گزینه میاد میگه دوربین روشن کن وقتی اونو میزنم وارد تنظیمات برنامه میشه و میگه غیر فعالسازی برنامه و توقف اجباری لطفا کمک کنید

  درود؛
  یکبار دوربین گوشی رو Clear catch کنید. ببینید درست میشه یا نه.

  منم مثل بقیه دوستان استوری فالورامو نمیتونم ببینم گوشیم جی۲ واینستا هم تازه به روز رسانی کردم ولی وقتی استوری رو باز میکنم صفحه سیاه میاد لطفا راهنماییم کنید ممنون

   سلام.منم مثل خیلی از دوستان استوری فالورام باز نمیشه و یه صفحه سیاه باز میشه.لطفا دلیلشو میشه بهم بگید.

    سلام منم نمیتونم story بذارم هروقت اون گزینه رو انتخاب میکنم دوربین را روشن کنید میاد بعد میره تنظیمات کمکم کنید

از کجا بفهمیمم در بخش استوری افراد چه زمانی عکس ما را نگاه کردند

سلام من نمیتونم تو قسمت ایستوری پیام یا عکس بذارم و ایستوریم متوقف شده
هروقت میخوام عکس بذارم ایستوری متوقف میشه و یپام میاد تو جیمیلم میاد
ممنون میشم از راهنماییتون

چرا من نمیتونم لایو بزارم؟

  استوری اینستاگرام من قسمت اتیو و بومرنگ و نمیاره با اینکه آپدیت شده هستش

من نمی تونم هیچ کدوم از استوری های فالورامو ببینم واسم باز نمییشن،همینطور خودم استوری میذارم فقط تا یه ساعت میتونم ببینمش بعد از اون کلا میره.

  سلام منم مشکل سارا خانوم رو دارم. توروخدا بگید چطوری درست میشه.

ببخشید یه سوال اونم اینه که یه شیش هفت نفر استوریمو میبینن اما برا من مشخص نیست که دیدن حتی رو شماره افراد دیده شده تغییر نمیکنه (اینکه میگم دیدن اما برا من مشخص نیست من یه نفرو میدونم میبینه چون ریپلی میکنه استوریمو ولی با این حال مشخص نیست من از کجا متوجه شم

من چرا نمیتونم لایو بزارم اینیستام هم آپدیت هست ولی نمیتونم لایو بزارم

سلام ببخشید منم مثه بقیه وقتی story میذارم نمیتونم نه برا خودم نه برای بقیه رو ببینم میشه بگید چیکار کنم حتی با فیلتر شکنم کار نمیکنه

سلام من نمیتونم استوری هیچکس رو ببینم اصلا باز نمیشه صفحش سیاهه لطفا راهنمایی کنید چجوری درست میشه

ببخشید من رویه. یه شماره چند اکانت ساختم ایمیل نداشته اکانتم می خام برگردم پیج قبلیم لطفا کمکم کنید

این امکان هست که استوری کسی رو ببینی اما اسمت واسه طرف نیوفته چگونه امکان پذیر هست؟؟

من نمیتونم استوری بقیه رو باز کنم و وقتی هم ک خودم استوری میذارم اگر از برنامه خارج شم و چند مین دیگع برگردم استوریمو نشون نمیده چیکار باید بکنم؟؟؟

سلام.استوری های من چند روزه باز نمیشه.فقط صفحه سیاه برام بالا میاد.وقتی هم خودم استوری میزارم از پیج که میرم بیرون پاک میشه
میشه راهنمایی کنید؟؟

  ایا برای شما هم فیلمارو بالا نمیاره؟؟؟ ؟ درس شد براتون؟؟؟ 😥😥

سلام
من وقتی میخوام از تو گالریم عکس برا استوری بذارم عکسا اونقد بزرگ میشن ک نصفش معلوم نیس نمیدونم چجوریه خیلی عکسم امتحان کردم!

مدت زمان فيلم بارگداري شده حداكثر چقدره؟بخايم طول ندت رو زياد كنيم بايد دوتا پشت سرهم بذاريم؟؟؟

سلام
من چند روزه گوشیمو عوض کردم هواوی هانر 8 گرفتم اما میام اینستا نه میتونم فیلم لود کنم نه میتونم استوری بزارم نه میتونم استوری ببینم. به طور امتحانی استوری گذاشتم و همه هم میبینن اما من ک میرم تو پیج خودم انگار استوری ندارم. لطفا کمکم کنین چجوری میتونم درسش کنم؟؟؟؟ 😢

سلام استوری من پخش نمیشه حتی اینستاگرام هم به روز کردم ولی مشکل حل نشده لطفا راهنمایی کنید

سلام ببخشید خواستم بدونم چرا نمیتونم استوری کسیو ببینم برام نمیاد؟؟ منم استوری میزارم ولی خودم نمیتونم ببینمش انگار برام میره ولی میمونه تا ۲۴ ساعت

سلام منم استوری اینستام باز نمیشه میزنم صفحه سیاه میشه راهنماییم کنید🙏

سلام
من نمدونم اکانتم چه مشکلی پیدا کرده که نمیتونم استوری یا ویدیو بزارم!!
البته عکس مشکل نداره هااا ولی ویدیو نمیشه.ارور میده.
چه تو استوری چه تو خود پروفایل.
اگه میشه راهنماییم کنید.ممنون

سلام متاسفانه یه روز هستش که من نمیتونم استوری کسی رو ببینم صفحه سیاه میاد و هم‌نمیتونم خودم استوری بذارم میشه کمکم کنید

سلام ببخشید، چرا استوری من حذف میشه؟
یعنی من به محض اینکه استوری میذارم ، ۳الی ۴ دیقه ی بعد حذف میشه.دلیلیش چی هست؟ممنونم

M

سلام یه مدت بود تو اینستا میتونستی قبل اینکه استوری رو باز کنی ببینی ک محتواش چیه…الان نمیشه جریان چیه؟؟

L.m

سلام
گزینه ستوری رو میزنم میاد دوربین را روشن کنید وقتی ترن ان رو میزنم میره تنظیمات کمکم کنید بی زحمت

ایموجی های استوری اینستاگرامم سیاه و سفیدن…چی کار کنم رنگی شن؟!؟؟لطفا راهنمایی کنید🙏💡

سلام من عکسای ۲۴ ساعت قبلو اصلا نمیارع گالری استوریمخالیه فقط میشه همون لحظع عکس گرفت گذاشت دلیلش چیه

تورو خدا کمکم کنید نمی تونم استوری کسی رو نگاه کنم اگه بهم بگید چطوری درست میشه هزینشو میدم

سلام یه سوال داشتم چرا نمیتونم هرکسی که بخوام رو تواستوری تگ کنم برای بعضی ازفالوورام که میخوام تگ کنم نمیشع فقط میتونم ایدیشون رو بنویسم اما تگ نمیشع که طرف مقابل هم بفهمه من تواستوریم تگش کردم

سلام
من گوشيم ايفون هست اينستاگرام هم اخرين ورژنه ولي نميدونم چرا وقتي ميخوام
استوري فيلم بزارم اپلود نميشه و ارور ميده

ببخشید من نمیتونم استوری فالوورامو ببینم صفحه سیاه میاد بالا
لطفا راهنمایی کنید

سلام من چند روزیه ک اینستام ایستوریارو باز نمیکنه.چ مشکلی داره؟

سلام من گوشيم ايفون هست و نمي تونم واسه استورى فيلم آپلود كنم ميشه راهنمايي كنين

سلام . چند روز هست که من نمیتونم در قسمت استوری اینستا ویدئو آپلود کنم . مشکل از کجاست؟ البته ویدئو ها حجم بالایی ندارند ومن قبلا با همین حجم فایل ویدئوهامو ارسال میکردم . با تشکر

سلام.امکان تغییر سایز در استوری یا چرخش فیلمو عکس و جود داره؟

  درود؛
  در خود برنامه اینستاگرام نمیشه.
  مگر اینکه قبلش با برنامه‌های جانبی اینکارو انجام بدید.