×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

آموزش گزارش اسپم و بلاک ایمیل در برنامه جیمیل اندرویدی

بلاک ایمیل در برنامه جیمیل
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
بلاک ایمیل در برنامه جیمیل

نسخه اندرویدی برنامه جیمیل به طور مستقیم امکان گزارش اسپم (Report Spam) و لغو اشتراک سرویس‌ها (Unsubscribe) و بلاک فرستنده ایمیل (Block Sender) را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه گزارش اسپم و بلاک ایمیل در برنامه جیمیل اندرویدی بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌‌ای در رابطه با گزارش اسپم و بلاک ایمیل در برنامه جیمیل اندرویدی

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله آموزش ریپورت اسپم و بلاک فرستنده ایمیل در جیمیل (نسخه تحت وب) نحوه بلاک کردن ایمیل های خاص (Block Sender)، لغو اشتراک سرویس سایت‌های مختلف (Unsubscribe) و گزارش اسپم (Report Spam) از طریق نسخه تحت وب جیمیل را به شما عزیزان آموزش داده بودیم. اما هم اکنون نوبت به نسخه اندرویدی برنامه جیمیل می‌رسد! اگر در گوشی اندرویدی خود از برنامه جیمیل استفاده می‌کنید و قصد دارید هر یک از سه اقدام فوق را به صورت مستقیم از طریق این اپلیکیشن صورت دهید، این مقاله شما را راهنمایی می‌کند.

بنابراین در این مقاله قصد داریم که به آموزش لغو اشتراک دریافت ایمیل از سوی سایت‌ها، گزارش اسپم و بلاک ایمیل در برنامه جیمیل اندرویدی بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

لغو اشتراک دریافت ایمیل از سایت‌ها در نسخه اندرویدی برنامه جیمیل

اگر در یک سایت خاصی با اکانت گوگل خود ثبت نام کرده‌اید و از سوی آن ایمیل های آزاردهنده و متعددی دریافت می‌کنید، می‌توانید به طور مستقیم و از طریق نسخه اندرویدی برنامه جیمیل نسبت به لغو اشتراک دریافت ایمیل از سوی آن سایت اقدام کنید. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

 • برنامه جیمیل را اجرا کنید.
 • ایمیل دریافت شده از سوی فرستنده مورد نظر را باز کنید.
 • در بخش زیرین صفحه گزینه Unsubscribe یا Change preferences را انتخاب کنید.

اگر دو گزینه Unsubscribe یا Change preferences را در بخش زیرین صفحه مشاهده نکردید، باید از روش های بعدی که در ادامه شرح می‌دهیم به منظور گزارش اسپم یا بلاک فرستنده ایمیل استفاده کنید.

گزارش اسپم در نسخه اندرویدی برنامه جیمیل

گوگل سعی می‌کند که در سرویس جیمیل به طور اتوماتیک ایمیل های اسپم را تشخیص داده و از نمایش آن‌ها در اینباکس کاربران ممانعت به عمل آورد، اما با این حال در برخی شرایط ممکن است یک ایمیل اسپم به اینباکس شما راه پیدا کند. برای گزارش مستقیم یک ایمیل اسپم (Report Spam) از طریق نسخه اندرویدی برنامه جیمیل، مراحل زیر را طی کنید:

 • برنامه جیمیل را اجرا کنید.
 • ایمیل دریافت شده از سوی فرستنده مورد نظر را باز کنید.
 • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
 • گزینه Report Spam را انتخاب کنید.

اگر تمایل دارید چند ایمیل را به طور همزمان از اینباکس به عنوان اسپم گزارش کنید، می‌توانید ضمن مراجعه به بخش اینباکس در برنامه جیمیل، عکس پروفایل فرستندگان مورد نظر را لمس نمایید تا به طور همزمان انتخاب شوند. سپس از بخش سمت راست و بالای صفحه، آیکون سه خطی موجود را انتخاب و گزینه Report Spam را لمس کنید.

بلاک ایمیل در برنامه جیمیل اندرویدی

حال تصور کنید که از سوی فرد خاصی ایمیل های آزاردهنده‌ای دریافت می‌کنید و تمایل دارید تا از طریق نسخه اندرویدی برنامه جیمیل وی را بلاک کنید. به منظور بلاک ایمیل در برنامه جیمیل اندرویدی کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

 • برنامه جیمیل را اجرا کنید.
 • ایمیل دریافت شده از سوی فرستنده مورد نظر را باز کنید.
 • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
 • گزینه Block Sender را انتخاب کنید.

به همین سادگی اکانت مورد نظر بلاک خواهد شد. هنگامی که شما نسبت به بلاک فرستنده ایمیل در جیمیل اقدام کنید، ایمیل های وی به طور اتوماتیک به بخش اسپم (Spam) منتقل می‌شوند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه گزارش اسپم و بلاک ایمیل در برنامه جیمیل اندرویدی پرداختیم و همچنین نحوه لغو اشتراک دریافت ایمیل از سوی سایت‌ها را هم برایتان تشریح کردیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

منبع google
برچسب‌ها آموزشآموزش بلاک ایمیل در اپلیکیشن جیمیلآموزش بلاک ایمیل در برنامه جیمیلآموزش بلاک فرستنده ایمیل در جیمیلآموزش گزارش اسپم در برنامه جیمیلآموزش لغو اشتراک دریافت ایمیل در برنامه جیمیلاپلیکیشن جیمیل اندرویدیبرنامه جیمیل اندرویدیبلاک ایمیل در اپلیکیشن جیمیلبلاک ایمیل در برنامه جیمیلبلاک فرستنده ایمیل در برنامه جیمیلبلاک فرستنده ایمیل در جیمیلچگونگی بلاک ایمیل در اپلیکیشن جیمیلچگونگی بلاک ایمیل در برنامه جیمیلچگونگی بلاک فرستنده ایمیل در برنامه جیمیلچگونگی بلاک فرستنده ایمیل در جیمیلچگونگی گزارش اسپم در برنامه جیمیلچگونگی لغو اشتراک دریافت ایمیل در برنامه جیمیلروش بلاک ایمیل در برنامه جیمیلروش بلاک فرستنده ایمیل در جیمیلشیوه بلاک ایمیل در برنامه جیمیلگزارش اسپم در برنامه جیمیللغو اشتراک دریافت ایمیل در برنامه جیمیلنحوه بلاک ایمیل در اپلیکیشن جیمیلنحوه بلاک ایمیل در برنامه جیمیلنحوه بلاک فرستنده ایمیل در برنامه جیمیلنحوه بلاک فرستنده ایمیل در جیمیلنحوه گزارش اسپم در برنامه جیمیلنحوه لغو اشتراک دریافت ایمیل در برنامه جیمیل
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید