تعمیرات اپل

شما می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید، تنظیمات نوتیفیکیشن برنامه تلگرام را به حالت پیش فرض بازگردانید. انجام این عمل به سادگی صورت می‌پذیرد. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام

اگر بنا به هر دلیل در تنظیمات نوتیفیکیشن یا اعلان های برنامه تلگرام تغییراتی ایجاد کردید و تمایل دارید تا آن ها را ریست کنید، به راحتی قادر به انجام این کار خواهید بود. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام

به منظور بازگرداندن تنظیمات نوتیفیکیشن های تلگرام به حالت پیش فرض کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • گزینه Notifications and Sounds را انتخاب نمایید.
  • در انتهای این بخش گزینه‌ای تحت عنوان Reset All Notifications وجود دارد. این گزینه را انتخاب کنید و انجام این عمل را با لمس گزینه OK تایید نمایید.

دقت داشته باشید که انجام این کار سبب می‌شود تا تمام تغییرات و شخصی سازی هایی که برای نوتیفیکیشن ها یا اعلان های تلگرام انجام داده بودید از بین بروند. تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام با استفاده از این گزینه کاملا به حالت پیش فرض بازگردانده می‌شوند.

آموزش ویدئویی ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام

 

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع telegram

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر