آموزش ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام

ارسال عکس و ویدیو در تلگرام

برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید.


شما می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید، تنظیمات نوتیفیکیشن برنامه تلگرام را به حالت پیش فرض بازگردانید. انجام این عمل به سادگی صورت می‌پذیرد. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

مقدمه‌ای در رابطه با ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام

اگر بنا به هر دلیل در تنظیمات نوتیفیکیشن یا اعلان های برنامه تلگرام تغییراتی ایجاد کردید و تمایل دارید تا آن ها را ریست کنید، به راحتی قادر به انجام این کار خواهید بود. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر اپل

نحوه ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام

به منظور بازگرداندن تنظیمات نوتیفیکیشن های تلگرام به حالت پیش فرض کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • گزینه Notifications and Sounds را انتخاب نمایید.
  • در انتهای این بخش گزینه‌ای تحت عنوان Reset All Notifications وجود دارد. این گزینه را انتخاب کنید و انجام این عمل را با لمس گزینه OK تایید نمایید.

دقت داشته باشید که انجام این کار سبب می‌شود تا تمام تغییرات و شخصی سازی هایی که برای نوتیفیکیشن ها یا اعلان های تلگرام انجام داده بودید از بین بروند. تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام با استفاده از این گزینه کاملا به حالت پیش فرض بازگردانده می‌شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ

آموزش ویدئویی ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ریست تنظیمات نوتیفیکیشن تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون ایکس اس مکس

تاچ ال سی دی آیفون 8

تاچ ال سی دی S10


برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید.


تعمیرات موبایل

منبع telegram

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
رحیم ملکی
رحیم ملکی
10 ماه گذشته

با این کار آیا اطلاعات تلگرام مون از جمله اکانت دیگران (پی وی)، گروها و کانال ها پاک میشه یا نه؟