معرفی ۱۵ بازی رایگان جالب اندرویدی بدون خرید درون برنامه‌ای

15 بازی رایگان و جالب

رایگان بودن بازی‌های اندرویدی برای ما ایرانی‌ها از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که اگر بازی مورد نظر رایگان نباشد، امکان خرید آن در شرایط عادی برای ما وجود ندارد. ما در این مقاله قصد داریم که به معرفی 15 بازی رایگان و جالب اندرویدی که شامل خریدهای درون برنامه‌ای نمی‌شوند بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هم اکنون اگر سری به گوگل پلی استور (Google Play Store) دستگاه اندرویدی خود بزنید، متوجه خواهید شد که سیر عظیمی از بازی‌ها به سبک‌های مختلف در آن ارائه شده و آماده دانلود هستند. با پیشرفتی که گوشی‌های هوشمند داشته‌اند، می‌توانند بسیاری از بازی‌های پرگرافیک و سنگینی که تا چند سال پیش به منظور اجرای آن‌ها نیاز به کنسول‌های بازی اختصاصی بود را در خود اجرا کنند. تنوع بازی‌هایی که برای دستگاه‌های اندرویدی در گوگل پلی استور ارائه شده بسیار زیاد است، اما در این بین یک مشکل اصلی وجود دارد!

متاسفانه تمام بازی‌هایی که در گوگل پلی استور موجود هستند به طور رایگان قابل دانلود نخواهند بود. این موضوع به آن معناست که برای نصب این بازی‌ها باید مبلغ خاصی را پرداخت کنید. از آنجایی که در شرایط عادی پرداخت این مبالغ برای ما ایرانی‌ها مقدور نیست، بنابراین باید از دانلود بازی‌های غیر رایگان از گوگل پلی استور صرف نظر کنیم و تنها به سراغ آن دسته از بازی‌هایی برویم که به طور رایگان در این فروشگاه وجود دارند. در سمت مقابل برخی از بازی‌ها هم شامل خریدهای درون برنامه‌ای می‌شوند و به منظور انجام آن‌ها کاربر پس از نصب بازی مجبور است تا مبالغی پرداخت کرده و قادر به ادامه بازی باشد.

بنابراین اگر به دنبال انتخاب و نصب یک بازی جذاب در دستگاه اندرویدی خود هستید، حتما باید به مسئله رایگان بودن آن توجه کنید. انتخاب‌های شما در گوگل پلی استور تنها محدود به بازی‌های رایگان می‌شوند. به منظور ساده‌تر شدن فرآیند یافتن بازی‌های رایگان جذاب، ما این مقاله اختصاصی را به شما عزیزان تقدیم می‌کنیم. در این مقاله به معرفی 15 بازی رایگان و جذاب اندرویدی که شامل خریدهای درون برنامه‌ای نمی‌شوند می‌پردازیم. لینک دانلود هر کی از این بازی‌های پس از توضیحات آن ضمیمه شده است. چنانچه در رابطه با هر یک از آن‌ها نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل آنلاین

بازی اندرویدی AI Factory Limited

 15 بازی رایگان و جالب اندرویدی

بازی AI Factory Limited یک بازی جذاب به سبک پازلی است. با دانلود AI Factory Limited در واقع به چند بازی مختلف نظیر شطرنج، سودوکو و … دسترسی پیدا می‌کنید. دسترسی به تمام این بازی‌های متنوع به طور رایگان و با دانلود  AI Factory Limited امکانپذیر می‌شود. اگر از علاقمندان به بازی‌های فکری و پازلی هستید، توصیه می‌کنیم که حتما همین حالا نسبت به دانلود بازی اندرویدی AI Factory Limited اقدام کنید.

دانلود بازی اندرویدی AI Factory Limited از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Bombing Bastards: Touch!

بازی اندرویدی Bombing Bastards: Touch! یک بازی ماجراجویی پازلی است. شما در این بازی نقش یک بمب‌گذار را ایفا می‌کنید و به این صورت باید موجودات خبیث را از بین ببرید. محیط بازی بسیار ساده بوده و در عین حال کاملا سرگرم کننده است. در جریان بازی آیتم‌های مختلفی ارائه می‌شوند که با استفاده از آن‌ها قدرت کاراکتر گیمر افزایش پیدا می‌کند. این بازی به طور رایگان از گوگل پلی استور قابل دانلود است و علیرغم ساده بودن، جذابیت فوق‌العاده‌ای را به همراه دارد.

دانلود بازی اندرویدی Bombing Bastards: Touch! از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Buff Knight

بازی اندرویدی Buff Knight هم یکی دیگر از بازی‌های نسبتا ساده و در عین حال جذاب رایگانی است که هم اکنون می‌توانید آن را از گوگل پلی استور دانلود کنید. بازی اندرویدی Buff Knight با تمام سادگی خود به نوعی سبک نقش آفرینی یا RPG به هرماه دارد. در جریان بازی شخصیت شما تجربه کسب کرده و قدرت‌هایش افزایش پیدا می‌کند. بازی اندرویدی Buff Knight شامل یک نسخه غیر رایگان هم می‌شود که به منظور دانلود آن باید مبلغ 0.99 دلار پرداخت شود. تفاوت نسخه رایگان و غیر رایگان این بازی مربوط به تبلیغات درون برنامه‌ای می‌شود. در نسخه رایگان بازی اندرویدی Buff Knight گاها با تبلیغات آزاردهنده‌ای مواجه می‌شوید.

دانلود بازی اندرویدی Buff Knight از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی سامسونگ

بازی اندرویدی Doom & Destiny

بازی Doom & Destiny را هم سبک نقش آفرینی دارد. در این بازی هم گیمر باید به تدریج تجربه کسب کرده و لول آپ شود. داستان اصلی بازی چیزی در حدود 20 ساعت شما را مجبور به انجام بازی می‌کند و در کنار داستان اصلی این بازی، داستان‌های فرعی دیگری هم وجود دارند که تقریبا 20 ساعت از زمان گیمر هم صرف این داستان‌های فرعی می‌شود.

در بازی اندرویدی Doom & Destiny بیش از 700 منطقه مختلف به منظور جستجو تعریف شده است. آیتم‌های ارائه شده در این بازی بیش از 500 نوع مختلف بوده و جادوهای آن 200 نوع متفاوت را در بر می‌گیرند. بنابراین بازی Doom & Destiny یک بازی متنوع و بسیار جذاب خواهد بود. متاسفانه نسخه رایگان این بازی با تبلیغات درون برنامه‌ای همراه است، اما در صورت تمایل کاربر می‌تواند با پرداخت مبلغ 2.99 دلار نسخه غیر رایگان و بدون تبلیغات آن را خریداری کند.

دانلود بازی اندرویدی Doom & Destiny از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Fighting Tiger

همانطور که از نام این بازی مشخص است، سبک آن رزمی و اکشن خواهد بود. در بازی Fighting Tiger شما نقش پسری را ایفا می‌کنید که قصد محافظت از جان نامزد خود را دارد. برای انجام این عمل شما باید با مجرمین و گنگسترهای متعددی مبارزه داشته باشید. در جریان این بازی گاها گیمر مجبور می‌شود تا به طور همزمان باید با چند دشمن مبارزه کند. حرکات رزمی مختلفی در جریان بازی‌های سبک مبارزه‌ای یا رزمی و اکشن هستید، بازی Fighting Tiger را از دست ندهید.

دانلود بازی اندرویدی Fighting Tiger از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی GameStart 2015

بازی GameStart 2015 یک بازی ساده و در عین حال جذاب است که می‌تواند گیمر را به شدت سرگرم کند. در جریان این بازی شخصیت‌ها، سلاح‌ها و … زیادی را کشف خواهید کرد. بازی GameStart 2015 از نظر گرافیکی بسیار ساده بوده و شاید شما را به یاد بازی‌های قدیمی کنسول‌هایی همچون فامیلی گیم یا سگا بیاندارد، اما این بازی به واقع جذاب و دوست‌ داشتنی خواهد بود. بازی اندرویدی GameStart 2015 را می‌توانید بدون هیچ تبلیغ درون برنامه‌ای از گوگل پلی استور دستگاه خود دانلود کنید.

دانلود بازی اندرویدی GameStart 2015 از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی It’ A Space Thing

بازی اندرویدی It’ A Space Thing یک بازی جدید و مربوط به سال 2016 می‌شود که سبک تیراندازی را به همراه دارد. در جریان این بازی شما باید از طریق تیراندازی دشمن خود را نابود کنید. کنترل بازی بسیار آسان خواهد بود و در مراحل اصلی بازی با 5 غول اصلی مواجه می‌شوید. بازی اندرویدی It’ A Space Thing شامل حالت چند نفره یا Multiplayer هم می‌شود که در این وضعیت دو گیمر در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت. توصیه می‌کنیم که بازی اندرویدی و رایگان It’ A Space Thing را در دستگاه خود نصب و حتما آن را تجربه کنید.

دانلود  بازی اندرویدی It’ A Space Thing از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی S20

بازی اندرویدی LEGO

بازی LEGO شامل چند بازی اندرویدی مختلف می‌شود که همگی به طور رایگان در اختیار کاربر قرار داده خواهند شد. در این بین برخی از بازی‌ها نظیر LEGO Nexo Knights، LEGO Ninjago و LEGO Star Wars نسبت به سایر بازی‌های موجود جذابیت بیشتری دارند. تمام این بازی‌ها به طور رایگان قابل انجام بوده و تجربه‌ای جالب را برای کاربر به ارمغان می‌آورند. بازی‌های این مجموعه سبک‌های نسبتا متفاوتی دارند و در مجموعه بسیار سرگرم کننده هستند.

دانلود بازی اندرویدی LEGO از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Mekorama

بازی Mekorama به سبک پازلی است و گیمر باید معمای هر مرحله را حل کند تا بتواند به مرحله بعدی دست پیدا نماید. بازی اندرویدی Mekorama به طور رایگان عرضه شده و قابل دانلود است اما شامل برخی خریدهای درون برنامه‌ای اختیاری می‌شود. منظور از اختیاری بودن خریدهای درون برنامه‌ای این بازی، آن است که بدون انجام خرید درون برنامه‌ای هم می‌توانید این بازی جالب را ادامه دهید. بازی اندرویدی Mekorama شامل 50 مرحله مختلف می‌شود و حجم آن تنها 5.2 مگابایت است. بنابراین اگر به دنبال دانلود یک بازی جذاب، رایگان و م حجم هستید، توصیه می‌کنیم که همین حالا نسبت به دانلود بازی Mekorama اقدام نمایید.

دانلود بازی اندرویدی Mekorama از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی NOVA 3: Freedom Edition

بازی اندرویدی NOVA 3: Freedom Edition در واقع نسخه رایگان بازی NOVA 3 است. بازی NOVA 3: Freedom Edition سبک تیراندازی و علمی تخیلی دارد و در جریان آن گیمر با سلاح مختلف و بسیار جالبی سر و کار خواهد داشت. بازی اندرویدی NOVA 3: Freedom Edition شامل حالت چند نفره یا Multiplayer هم می‌شود و این امکان را فراهم می‌کند تا حداکثر 12 گیمر به طور همزمان در قابل حالت یا مد چند نفره به مبارزه با یکدیگر بپردازند. بازی NOVA 3: Freedom Edition به طور رایگان عرضه شده و پیشنهاد می‌کنیم که حتما آن را دانلود کنید.

دانلود بازی اندرویدی NOVA 3: Freedom Edition از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Quizoid

 15 بازی رایگان و جالب اندرویدی

اگر به دنبال چالش فکری هستید، بازی اندرویدی Quizoid را دانلود و در دستگاه خود نصب نمایید. این بازی شامل تست‌های مختلفی می‌شود و چیزی در حدود 6000 تست را به همراه دارد. تست‌های ارائه شده در بازی Quizoid سبک‌های مختلفی را ارائه می‌کنند. به عنوان مثال شما می‌توانید حالت 20 سوالی این بازی را فعال کنید و یا به وضعیت پیشرفته یا کلاسیک آن مراجعه نمایید. همچنین برای بازی Quizoid 17 موضوع اصلی تعریف شده که گیمر می‌تواند با توجه به اطلاعات و تخصص خود هر یک از این موارد یا موضوعات را انتخاب کند.

دانلود بازی اندرویدی Quizoid از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض ال سی دی S20 Ultra سامسونگ – G988

بازی اندرویدی Remixed Pixel Dungeon

 15 بازی رایگان و جالب اندرویدی

بازی Remixed Pixel Dungeon از نظر گرافیکی حرفی برای گفتن ندارد و بسیار شبیه به بازی‌های نوستالژی کنسول‌های بازی سگا یا فامیلی گیم به نظر می‌رسد. اما با انجام این بازی مجذوب آن خواهید شد. بازی Remixed Pixel Dungeon سبک نقش آفرینی داشته و شامل مراحل بسیار سختی می‌شود که عبور از آن‌ها به ست هر گیمری امکانپذیر نخواهد بود. بازی اندرویدی Remixed Pixel Dungeon به طور رایگان از گوگل پلی استور قابل دانلود است، اما شامل خریدهای درون برنامه‌ای اختیاری می‌شود.

دانلود بازی اندرویدی Remixed Pixel Dungeon از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Cube Escape series

بازی Cube Escape series شامل مجموعه‌ بازی‌های پازلی جذابی می‌شود که توسط تیم Rusty Lake گردآوری شده‌اند. تمام بازی‌های مورد نظر به طور رایگان قابل انجام هستند. سبک بازی‌های پازلی ارائه شده در Cube Escape series بسیار متنوع است و برای شما چالش ذهنی را ارائه خواهد کرد. بازی اندرویدی Cube Escape series شامل جلوه‌های گرافیکی خاصی نمی‌شود اما اگر از علاقمندان به بازی‌های فکری و پازلی باشید، بدون تردید تا چند ساعت شما را مجذوب خود می‌کند.

دانلود بازی اندرویدی Cube Escape series از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بیشتر بخوانید: تعویض یا تعمیر باتری iPhone 11 Pro

بازی اندرویدی Stickman Dismounting

بازی Stickman Dismounting نسبت به سایر بازی‌های معرفی شده سبک کاملا متفاوتی دارد. در این بازی هدف شما از بین بردن یک استیک‌من یا آدمک است. در هر مرحله شما باید به شکل خلاقانه‌ای به آدمک مورد نظر ضربه بزنید و بدین صورت امتیاز بیشتری کسب کنید. در این بازی یک سیستم فیزیکی رگدول (Ragdoll Physics) بسیار جالب به کار گرفته شده که به موج آن مقدار دقیق صدمه و شدت ضربه وارد شده شما محاسبه می‌شود. بازی اندرویدی Stickman Dismounting به طور رایگان قابل دانلود بوده و شامل خریدهای درون برنامه‌ای نمی‌شود.

دانلود بازی اندرویدی Stickman Dismounting از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بازی اندرویدی Survive

 15 بازی رایگان و جالب اندرویدی

همانطور که از نام این بازی مشخص است، وظیفه شما در بازی Survive جان سالم به در بردن از شرایط پیچیده پدید آمده خواهد بود. در جریان این بازی شما باید تلاش کنید که سلامت شخصیت مجازی خود را حفظ کرده و بتوانید با عبور از مسیرهای خطرناک و نسبتا ترسناک موجود مقصد مد نظر برسید. این بازی گرافیک نسبتا مناسبی داشته و به شدت جذاب است. توصیه می‌کنیم که حتما بازی رایگان Survive را دانلود و در دستگاه اندرویدی خود نصب نمایید.

دانلود بازی اندرویدی Survive از گوگل پلی استور:

دانلود گوگل الو از گوگل پلی استور

بیشتر بخوانید:

خرید گوشی

درب پشت آیفون 11 پرو

درب پشت آیفون 11

iPhone 6 Plus قطعات

تعمیرات موبایل

منبع androidauthority

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بابک
بابک
2 سال گذشته

سلام عزیزان 🌹
تا حالا شده برین قنادی که هیچگونه ویترین و مدلی از شیرینیهای موجود نداشته باشه و همه جنسهای مغازه رو توی گاوصندوق گذاشته باشه و فقط امکان سفارش با اسم شیرینی ممکن باشه ؟ مقاله معرفی بازی بدون تصویر بازی ها یک همچین حالتی داره 🧐🧐