نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز

نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

سبکی که شما برای حمله یا اتک دادن در نبردهای Builder Base (بیلدر بیس) کلش اف کلنز از آن استفاده می‌کند، مهم‌ترین تاثیر را بر روی پیروزی یا شکست شما در نبرد می‌گذارد. در این مقاله قصد داریم به نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans) اشاره کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

طی آپدیتی که به تازگی برای بازی محبوب Clash of Clans منتشر شد، یک بیس جدید و مجزا به آن اضافه شده است که اصطلاحا بیلدر بیس (Builder Base) نام دارد. برای آشنایی بهتر با بیلدر بیس و قوانین آن توصیه می‌کنیم که حتما مقاله “معرفی و آشنایی با Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس) را مطالعه کنید.

در نبردهای بیلدر بیس (Builder Base) نحوه اتک دادن شما از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌تواند مستقیما بر روی سرنوشت نبرد یعنی پیروزی یا شکست شما تاثیر بگذارد. مشخص کردن فرد برنده در نبردهای Builder Base در کلش اف کلنز هم شامل قوانین خاصی می‌شود که پیش از این در مقاله قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز به صحبت در مورد آن پرداختیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی موبایل

اما در این مقاله قصد داریم به نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans) اشاره کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

نبردهای Builder Base چگونه هستند؟

نبردهای بیلدر بیس (Builder Base) اصطلاحا Versus Battle نامیده شده‌اند که می‌توان آن را نبرد رو در رو معرفی کرد. نبردهای بیلدر بیس با آنچه که در مپ اصلی بازی کلش اف کلنز دیده‌اید متفاوت است. در Builder Base امکان اتک دادن به بیس دشمنانی که آفلاین هستند وجود ندارد، بلکه دو گیمر باید به طور همزمان به یکدیگر اتک بدهد و در اصل یک دوئل را اجرا کنند. هر گیمری که خرابی بیشتری به بار آورده و ستاره‌های بیشتری کسب کند برنده نبرد است.

نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

شما با باختن در نبردهای Builder Base فقط ترافی یا کاپ از دست می‌دهید و غنائم شما غارت نمی‌شوند، به طبع اگر در نبردی برنده شوید هم غنائم دشمن را غارت نمی‌کنید! بلکه پاداش محدودی به شما تعلق خواهد گرفت. این پاداش یا بوناس (Bonus) در حال حاضر فقط برای سه نبرد در هر 24 ساعت ارائه می‌شود. همچنین از دیگر نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans) این است که شما برای ساختن سرباز ها نیازی به صرف اکسیر یا طلا ندارید.

چگونه در Builder Base به دشمن اتک دهیم؟

اتک دادن به دشمن در بیلدر بیس یا بهتر بگوییم شروع یک دوئل (نبرد رو در رو) در Builder Base کلش اف کلنز به سادگی انجام می‌شود. برای انجام این کار از مقالهآموزش اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز استفاده کنید.

آیا می‌توانیم سرباز های Builder Base را برای اتک دادن ارتقاء دهیم؟

سرباز های شما در بیلدر بیس یا همان Builder Base بازی کلش اف کلنز هیچ ارتباطی با سرباز هایتان در بیس اصلی بازی کلش ندارند. این امکان وجود دارد که شما سرباز های بیلدر بیس خود را ارتقاء دهید. ارتقاء یا آپگرید سرباز ها در کسب موفقیت شما نقش بسیار مهمی دارد. بنابراین توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشد. برای کسب راهنمایی دقیق در مورد نحوه ارتقاء سرباز ها در بیلدر بیس از مقاله آموزش ارتقاء سرباز در Builder Base (بیلدر بیس) کلش اف کلنز استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل تهران

نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

اما حال به نکات مهمی می‌رسید که برای شروع اتک یا حمله در Builder Base باید به آن‌ها توجه کنید. این نکات شامل موارد زیر می‌شوند:

نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

  • برای شروع حمله در بیلدر بیس (Builder Base) و پیاده کردن نیروهای خود عجله نکنید. 60 ثانیه زمان خود برای بررسی و آنالیز بیس دشمن را صرف کنید و بهترین سرباز ها را با توجه به ساختار بیس دشمن انتخاب کنید.
  • در پیاده کردن نیرو ها دقت کنید. برای مثال اگر سنگ شکن یا Crusher بیس دشمن در محلی واقع شده که راه های ورود شما به بیس را بسته، باید به فکر استراتژی اتک مناسبی باشید که ابتدا کراشر را از بین ببرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مرود این موضوع از مقاله “روش های اتک به سنگ شکن (Crusher) در Builder Base کلش اف کلنز” استفاده کنید.
  • همیشه نیرو های خود را به یک باره پیاده نکنید، بلکه برای پیاده کردن آن‌ها فکر کنید و استراتژی مناسبی در نظر بگیرید. برای مثال اگر تمایل دارید که از ترکیب آرچر و جاینت استفاده کنید، ابتدا آرچر ها را پیاده کنید تا به بخشی از ساختمان های دشمن آسیب بزنند. آرچر ها در ابتدای پیاده شدن نامرئی هستند و توسط ساختمان های دفاعی دشمن شناخته نمی‌شوند. پس از این فرصت استفاده کنید. زمانی که 2 ثانیه به پایان نامرئی بودن آرچر ها باقی مانده است، یک جاینت را پیاده کنید تا سازه های دفاعی دشمن به آن اتک دهند. وقتی خون جاینت اول بسیار کم شد، جاینت دوم را پیاده کنید. در این شرایط آرچر ها می‌توانند سریعا بیس دشمن را نابود کنند. پس قبل از پیاده کردن نیرو ها دقیق فکر کنید. همیشه پیاده کردن آنی نیرو ها بهترین روش و استراتژی نیست!
  • در انتخاب نوع سرباز ها دقت کنید. برای مثال ممکن است برخی بیس ها در قابل سرباز های پرنده نقطه ضعف داشته باشند. در این شرایط استفاده از این نوع سرباز ها بیبی دراگون و مینیون می‌تواند بسیار مفید باشد.

نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

 بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ با گارانتی  

  • در بیس هایی که شبیه به عکس فوق هستند و ساختمان های دفاعی دشمن درست در پشت دیوارها قرار گرفته‌اند، استفاده از آرچر ها می‌تواند بسیار موثر باشد. آرچر ها در مدت زمانی که نامرئی هستند می‌توانند ساختمان های مورد نظر را از پشت دیوار نابود کنند.
  • به تله ها دقت کنید! در برخی شرایط دیده می‌شود که در بیس دشمن تمام راه های نفوذ بسته بوده و فقط یک راه باز است! هیچوقت به این راه اعتماد نکرده و از آن استفاده نکنید. به احتمال زیاد در این مسیر بیشتری تله های ممکن قرار داده شده‌اند. مین ها و تله‌های فنری از جمله تله هایی هستند که می‌توانند آسیب جدی به سرباز های پیاده شما از قبیل جاینت و بربر وارد کنند. پس از راه های ورود مشکوک بیس دشمن استفاده نکنید!

نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

  • به نوع ساختمان های دفاعی دشمن دقت کنید. برخی از ساختمان های دفاعی نمی‌توانند به نیروهای زمینی اتک دهند یا موضوع برعکس در مورد آن‌ها صدق می‌کند. برای مثال کنون (Cannon) یا دابل کنون (Double Cannon) نمی‌تواند به سرباز های پرنده اتک دهد. اما تاور آرچر ها و تسلا می‌توانند هم به نیروهای زمینی و هم هوایی آسیب وارد کنند. شناسایی محل قرارگیری این ساختمان ها می‌تواند از نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز به شمار آید.

نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

  • سعی کنید همیشه اولویت اتک را از بین بردن تاون هال در نظر بگیرید! کسب ستاره در اتک های Builder Base از اهمیت بالایی برخوردار است. هرچه تعداد ستاره‌هایی که می‌گیرید بیشتر باشد، شانس برنده شدن شما هم بیشتر است. زمانی که شما تاون هال دشمن را نابود کنید، فارغ از درصد خرابی به بار آمده، یک ستاره دریافت خواهید کرد. پس سعی کنید همیشه از بین بردن تاون هال دشمن را در اولویت قرار دهید.
  • یکی دیگر از نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز مربوط به نگاه کردن دقیق به تمام جزئیات و بخش‌های مپ دشمن می‌شود. در بسیاری از موارد دیده شده که کاربران بخش‌هایی از ساختمان های خود را در گوشه‌های مپ و خارج از محدوده اصلی بیس قرار می‌دهند. شما می‌توانید از این فرضت استفاده کرده و فقط با یک سرباز آن‌ها را نابود کنید و درصد خرابی به بار آورده شده را افزایش دهید. فراموش نکنید که با ایجاد 50 درصد خرابی در بیس دشمن یک ستاره دریافت خواهید کرد.

نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

  • نکته بعدی که توصیه می‌کنیم حتما در مورد اتک های Builder Base به آن توجه کنید، این نکته است که تا می‌توانید اتک دهید! پس به محدودیت سه پاداش در روز Builder Base قانع نباشید. با پیروزی در نبردهای بیلدر بیس ترافی یا کاپ دریافت خواهید کرد. هرچه مقدار کاپ شما افزایش پیدا کند، مقدار بوناس یا پاداشی که سه بار در روز می‌گیرید هم افزایش پیدا می‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ اپل  

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به نکات مهم اتک یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans) اشاره کردیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات موبایل

گلس آیفون 6 اس پلاس

تاچ ال سی دی A21

تعمیرات موبایل

منبع allclash

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments