قطعات اورجینال آیفون | تعمیرات تخصصی Apple قطعات اورجینال آیفون | تعمیرات تخصصی Apple

قطعات اورجینال آیفون | تعمیرات تخصصی Apple

یکی از مهمترین مسائلی که باید در تعمیرات اپل به آن توجه شود مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال و همچنین انجام تعمیرات به دست کارشناسان مجرب و از طریق تجهیزات پیشرفته می‌شود. با در نظر گرفتن این موارد می‌توان تعمیرات Apple را با اطمینان از کیفیت نهایی انجام داد. موبایل کمک به عنوان نمایندگی موبایل اپل در ایران عرضه کننده قطعات اورجینال اپل بوده و تعمیرات Apple را با ضمانت انجام می‌دهد. در ادامه بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

قطعات اورجینال اپل | تعمیرات Apple

یکی از مهمترین مسائلی که باید در تعمیرات Apple به آن توجه شود مربوط به قطعاتی خواهد بود که مورد استفاده قرار می‌گیرند. در خیلی از مراکز تعمیر اصلا به این موضوع توجه نمی‌شود و حتی بارها دیده شده که افراد سودجو سعی می‌کنند قطعات غیر اورجینال را به جای قطعه اورجینال در گوشی مشتریان نصب کنند و بدین ترتیب سود بیشتری دریافت نمایند. اما در مرکز موبایل کمک که به عنوان نمایندگی موبایل اپل در ایران فعالیت دارد، تمام قطعات تعویض شده گوشی مشتریان از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

قطعات اورجینال آیفون | تعمیرات Apple | گارانتی اپل

 

بنابراین اگر تعمیرات Apple را به مرکز موبایل کمک واگذار کنید از ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده بهره‌مند خواهید شد و خیالتان از بابت کیفیت قطعات اورجینال اپل نصب شده در آیفون، آیپد یا حتی اپل واچ راحت می‌شود. قطعاتی که موبایل کمک در تعمیرات مورد استفاده قرار می‌دهد مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند. فروشگاه موبایل کمک سال هاست که در زمینه عرضه قطعات اورجینال انواع گوشی ها از قبیل آیفون، آیپد و غیره فعالیت دارد و فقط قطعات با کیفیت، اورجینال و درجه یک را در بازار عرضه می‌کند.

قطعاتی که توسط فروشگاه موبایل کمک عرضه می‌شوند از نظر اورجینال بودن دارای گارانتی هستند تا خیال کاربران از بابت این موضوع راحت باشد. با توجه به اینکه در مرکز موبایل کمک هم قطعات مستقیما از این فروشگاه تامین خواهند شد، بنابراین با واگذار کردن تعمیرات Apple به کارشناسان این مرکز هم از ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده بهره‌مند می‌شود و می‌توانید با خیال راحت تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ خودتان را به تیم موبایل کمک واگذار کنید. اما علاوه بر قطعات، مسائل دیگری هم در تعمیرات تخصصی اپل حائز اهمیت هستند که در ادامه بیشتر در رابطه با آن ها صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی اپل | تعمیرات تخصصی اپل (Apple)

تجهیزات و ابزارهای تعمیر پیشرفته تعمیرات اپل

یکی دیگر از مهمترین مسائلی که باید در تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ ها به آن توجه شود مربوط به تجهیزات و ابزار هایی می‌شود که در حین انجام تعمیر از آن ها استفاده به عمل می‌آید. متاسفانه در اغلب مراکز تعمیر موبایل از ابزارهای مناسب برای تعمیر کردن آیفون، آیپد و اپل واچ مشتریان استفاده نمی‌شود و این موضوع سبب می‌گردد که کیفیت تعمیرات افت کند و حتی استاندارد های اولیه و ابتدایی تعمیرات Apple را هم به همراه نداشته باشد. به همین جهت است که توصیه داریم برای تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ فقط از سرویس نمایندگی های رسمی اپل در ایران و مراکزی مثل موبایل کمک استفاده کنید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

قطعات اورجینال آیفون | تعمیرات Apple | گارانتی اپل

 

به عنوان مثال دیده شده تعمیرکاران در حین تعمیر آیفون XS به دلیل عدم استفاده از ابزارهایی مثل قاب کش (iSclack) به قاب شیشه‌ای گوشی آسیب زده‌اند و منجر به ایجاد ترک بر روی آن شده‌اند. متاسفانه یا خوشبختانه برای انجام تعمیرات بر روی آیفون و آیپد های اپل باید واقعا دقت بالایی صرف شود و حتما از ابزارهای مناسب استفاده گردد، در غیر این صورت ممکن است به دیگر قطعات دستگاه آسیب وارد شود. پس حتما به تجهیزاتی که در یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل برای تعمیر کردن آیفون از آن ها استفاده می‌شود هم دقت کنید.

در موبایل کمک و نمایندگی موبایل اپل از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ استفاده می‌شود و تمام استانداردهای تعمیر طبق دستورات شرکت اپل رعایت می‌شوند. بدین ترتیب کیفیت تعمیرات در بالاتری سطح ممکن قرار می‌گیرد و حتی کمتر تعمیرکاری بعد از انجام تعمیرات می‌تواند متوجه این مسئله شود که آیفون شما قبلا تعمیر شده است. پس اگر می‌خواهید تعمیرات Apple را با بهترین کیفیت انجام دهید، موبایل کمک بهترین سرویس را برایتان ارائه می‌کند. در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارهای تعمیر برای تعمیر کردن گوشی مشتریان استفاده به عمل می‌آید. برای آشنایی بیشتر با خدمات موبایل کمک سرویس تعمیرات موبایل این مرکز توصیه داریم به مطالعه مقاله موبایل خود را در تهران کجا تعمیر کنیم؟ آیفون و سامسونگ بپردازید.

تفاوت قطعات اورجینال و غیر اورجینال | نمایندگی تعمیرات موبایل اپل

شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که اصلا قطعات اورجینال در مقایسه با قطعات غیر اورجینال چه تفاوت هایی دارند؟ در ابتدا باید بگوییم که دو قطعه اورجینال و غیر اورجینال از نظر قیمت با هم تفاوت های زیادی خواهند داشت. به عنوان مثال یک ال سی دی اورجینال آیفون ممکن است یک میلیون تومان قیمت داشته باشد و ال سی دی غیر اورجینال همان آیفون را بتوان با قیمتی در حدود 400 یا 500 هزار تومان تهیه کرد. بنابراین قیمت اولین تفاوت مابین قطعات اورجینال اپل و غیر اورجینال است.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

قطعات اورجینال آیفون | تعمیرات Apple | گارانتی اپل

 

مسئله بعدی مربوط به کیفیت عملکرد دو قطعه اورجینال و غیر اورجینال می‌شود. مطمئنا یک قطعه اورجینال کیفیت بهتری نسبت به نسخه غیر اورجینال دارد. به عنوان مثال اگر بخواهیم ال سی دی آیفون ها را در نظر بگیرید باید اینطور بگوییم که نسخه اورجینال ال سی دی آیفون درست مثل روز اولی که گوشی را خریداری کرده بودید و همان LCD فابریک دستگاه عمل می‌کند اما ال سی دی غیر اورجینال اینطور نیست و مشکلاتی از قبیل کنتراست پایین تر، روشنایی کمتر، رزولوشن پایین تر و غیره را به همراه خواهد داشت.

در برخی مواقع ممکن است بی‌کیفیت بودن قطعات گوشی منجر به آسیب زدن به دیگر قطعات هم شوند. به عنوان مثال عموما ال سی دی های غیر اورجینال مصرف انرژی خیلی کنترل شده‌ای ندارند و در دراز مدت می‌توانند به باتری گوشی آسیب بزنند یا نصب باتری غیر اورجینال می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی مثل زود خالی شدن شارژ و غیره شود. به همین جهت است که توصیه داریم برای انجام تعمیرات Apple فقط از سرویس نمایندگی رسمی اپل و مراکزی مثل موبایل کمک استفاده کنید. چون در این مراکز فقط از قطعات اورجینال و با کیفیت در گوشی مشتریان استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی مجاز اپل | تعمیرگاه مجاز اپل | تعمیرات Apple

مزیت های تعمیر آیفون در نمایندگی موبایل اپل

اما چرا توصیه داریم که از سرویس مراکزی مثل موبایل کمک به منظور تعمیر آیفون، آیپد و اپل واچ استفاده کنید؟ اصلا استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی موبایل اپل می‌تواند چه مزیت هایی را برایتان به همراه داشته باشد؟ برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از سرویس موبایل کمک به آن ها دست پیدا می‌کنید به شرح زیر هستند:

 

  • سرعت عمل بالا: تعمیرات تخصصی اپل در مرکز موبایل کمک طی سریع ترین زمان ممکن انجام می‌شود. عموما تعمیراتی از قبیل تعویض باتری، تعویض ال سی دی و غیره که خیلی رایج هستند بیشتر از 4 ساعت طول نمی‌کشند.

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت سفارش و انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد. ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت انجام خواهد شد و دریافت گوشی از متقاضی و تحویل بعد از تعمیرات هم توسط پیک رایگان موبایل کمک انجام می‌شود.

 

قطعات اورجینال آیفون | تعمیرات Apple | گارانتی اپل

 

  • هزینه مناسب: با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات Apple را با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید.

 

  • قطعات اورجینال اپل: تمام قطعات در مرکز موبایل کمک مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند و اورجینال هستند. پس اطمینان از نصب قطعات اورجینال اپل در آیفون، آیپد و اپل واچ از دیگر مزیت هایی است که با بکارگیری سرویس موبایل کمک و نمایندگی موبایل اپل از آن بهره‌مند می‌شوید.

 

  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و به دست کارشناسان این مرکز بر روی گوشی مشتریان انجام شود دارای گارانتی خواهند بود. این مسئله هم از دیگر مزیت های بکارگیری خدمات موبایل کمک است.

 

موارد فوق تنها برخی از مزیت هایی هستند که با تعمیر آیفون، آیپد یا اپل واچ خود در نمایندگی موبایل اپل و مراکز موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید. با توجه به این مسائل می‌توان موبایل کمک را به عنوان بهترین نمایندگی رسمی اپل در ایران در نظر گرفت. آمار رضایت مشتریان موبایل کمک از خدمات این مرکز حتی از نمایندگی های اپل در خیلی از نقاط مختلف دنیا هم بهتر است. پس با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیرات اپل را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید.

هزینه تعمیرات Apple | قطعات اورجینال اپل

یکی از مهمترین دغدغه های کاربرانی که از آیفون و آیپد های اپل استفاده می‌کنند و بنا به هر دلیل به تعمیر این گجت ها نیاز خواهند داشت مربوط به هزینه تعمیرات می‌شود. از آنجایی که گجت های شرکت اپل از قطعات بسیار با کیفیت و درجه یکی بهره می‌برند، قیمت نسخه اورجینال این قطعات نسبت به خیلی از گوشی های اندرویدی بیشتر است و در نتیجه این امر منجر به افزایش خود به خودی هزینه تعمیرات Apple می‌شود. اما موبایل کمک برای این مسئله هم راه حلی دارد!

با سرویس موبایل کمک و نمایندگی موبایل اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و اپل واچ خود را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید. استفاده از خدمات موبایل کمک به سه طریق منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. اولین مسئله مربوط به عدم نیاز به مراجعه حضوری خواهد بود که هزینه رفت و آمد را از میان بر می‌دارد. دومین مسئله مربوط به نحوه تامین قطعات می‌شود. قطعات تعویضی در مرکز موبایل کمک مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهند شد و با همان قیمت خرید در گوشی مشتری مشتریان نصب می‌شوند. بدین ترتیب ممکن است قیمت یک قطعه 20 الی 30 درصد ارزان تر از قیمت آن در بازار آزاد برای مشتری تمام شود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

قطعات اورجینال آیفون | تعمیرات Apple | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر Apple | تعمیرات اپل | تعمیر گوشی آیفون

برای مثال اگر قیمت ال سی دی اورجینال آیفونی در بازار آزاد معادل 1 میلیون تومان باشد، با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید همان ال سی دی را با قیمتی در حدود 700 هزار تومان در گوشی نصب کنید، چون با استفاده از خدمات موبایل کمک عملا دست واسطان و دلال های تامین قطعات اورجینال اپل کوتاه می‌شود. مسئله سومی هم که به کاهش هزینه تعمیرات Apple کمک می‌کند مربوط به عدم نیاز به پرداخت دستمزد برای تعمیرکاران می‌شود. وقتی از خدمات موبایل کمک و نمایندگی موبایل اپل استفاده می‌کنید دیگر لزومی ندارد که به تعمیرکار دستمزدی پرداخت نمایید و این موضوع به شدت روی هزینه تعمیرات تاثیرگذار خواهد بود.

به عنوان مثال یک تعمیرکار خوب تقریبا برای هر تعمیری که روی آیفون های اپل انجام گیرد چیزی در حدود 20 الی 30 درصد قیمت قطعات تعویض شده را به عنوان دستمزد دریافت می‌کند. پس اگر ال سی دی آیفونی که 1 میلیون تومان قیمت دارد توسط تعمیرکار بازار آزاد تعمیر شود، هزینه نهایی آن 1.3 میلیون تومان خواهد بود اما در مرکز موبایل کمک همین تعمیر با قیمتی در حدود 700 هزار تومان قابل انجام است. پس اگر می‌خواهید هزینه تعمیرات آیفون، آیپد یا اپل واچ خود را به حداقل برسانید و در عین حال خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات راحت باشد، موبایل کمک بهترین شرایط را برایتان ارائه کرده است.

ثبت سفارش در نمایندگی تعمیرات اپل

به منظور ثبت سفارش تعمیرات اپل در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد. بدین منظور کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا فرم صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل را در سایت موبایل کمک پر کنید. پس از ثبت سفارش از جانب شما، پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام می‌شود و گوشی را درب منزل از شما تحویل می‌گیرد. گوشی به شرکت ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بر روی دستگاه انجام می‌شود.

بعد از اطمینان از تعمیرات موفقیت آمیز موبایل، دستگاه با پیک رایگان شرکت دوباره به آدرس مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. بنابراین با سرویس موبایل کمک و نمایندگی موبایل اپل می‌توانید تعمیرات آیفون، آیپد و اپل واچ را بدون دردسر انجام دهید. عموما تعمیرات این گجت ها در مرکز موبایل کمک بیشتر از 3 ساعت طول نمی‌کشد و متقاضی تعمیرات ظرف 5 ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان شرکت تحویل می‌گیرد. فراموش نکنید تمام تعمیرات انجام شده در موبایل کمک دارای گارانتی هستند. به منظور ثبت سفارش تعمیرات یا دریافت مشاوره رایگان با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل