معرفی کارت های کلش رویال : کارت Dart Goblin (دارت گوبلین)

معرفی کارت های کلش رویال : کارت Dart Goblin (دارت گوبلین)

کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) یکی از کارت های مرموز بازی کلش رویال (Clash Royale) است که منجر به احضار یک گوبلین عجیب و بسیار سریع می‌شود که با دهان خود به سمت سرباز های دشمن دارت پرتاب می‌کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) بازی کلش رویال

کارت دارت گوبلین (Dart Goblin) کارتی است که در ازای صرف 3 اکسیر، یک گوبلین خاص را احضار می‌کند که سرعت حرکت بسیار زیاد (Very Fast) و محدوده اتک بالایی (6.5 مربع) دارد. همچنین سرعت اتک های این گوبلین هم بسیار بالاست.

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) کلش رویال بپردازیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

معرفی کارت های کلش رویال : کارت Dart Goblin (دارت گوبلین)

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل آیفون

معرفی کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) در بازی کلش رویال (Clash Royale)

به دلیل اینکه کارت دارت گوبلین (Dart Goblin) از سرعت حرکت، سرعت اتک و محدوده اتک خوبی برخوردار است و توان اتک دادن به سرباز های زمینی و هوایی دشمن را دارد، اغلب گیمرها درگیر استفاده از آن می‌شود. اما برای استفاده صحیح با مقابله با این گوبلین باید به نکات و موضوعات خاصی توجه داشته باشید که در ادامه به شرح آن‌ها می‌پردازیم.

معرفی کارت های کلش رویال : کارت Dart Goblin (دارت گوبلین)

 • کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) در آرنای 9 (Arena 9) یا آرنای جنگل (Jungle Arena) آنلاک می‌شود.
 • به موجب استفاده از این کارت شاهد احضار یک گوبلین با قابلیت اتک دادن از راه دور، سرعت اتک بالا، سرعت حرکت بالا (Very Fast)، دمیج متوسط و خون کم خواهید بود.
 • سرعت اتک های دارت گوبلین برابر با 0.65 ثانیه است.
 • برای استفاده از کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) ملزم به صرف 3 اکسیر خواهید بود.
 • گوبلین دارت زن می‌تواند به سرباز های هوایی و زمینی دشمن اتک دهد.
 • کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال (Clash Royale) است.
 • یکی از بهترین استراتژی هایی که برای استفاده از کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) در نظر گرفته می‌شود مربوط به پیاده کردن آن در پشت یک سرباز تنک و با اتک خوب به عنوان نیروی حمایت کننده یا پشتیبان است. برای مثال می‌توانید دارت گوبلین را در پشت سرباز هایی مثل آیس گولم (Ice Golem) یا شوالیه (Knight) پیاده کنید. اگر هر دوی آن ها به تاور دشمن برسند، به لطف سرعت اتک بالای دارت گوبلین ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی تاور را نابود خواهند کرد.
 • استفاده از کارت لوگ (The Log) و پیکان ها (Arrows) یکی از روش های ساده مقابله با کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) است.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ با گارانتی  

 • به دلیل اینکه دارت گوبلین سرعت اتک بالایی دارد، می‌تواند از پس سربازهایی که خون بسیار کمی دارند مثل اسکلت ها (Skeletons) بر آید. همچنین از این کارت در محدوده اتک تاور خود می‌توانید برای مقابله با کارت قبرستان یا گریویارد (Graveyard) هم استفاده کنید.
 • استفاده از کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) در کنار هر کارت منحرف کننده دیگری مثل کارت اسکلت ها (Skeletons) می‌تواند منجر شود که بربرهای نخبه (Elite Barbarians) را از بین ببرید. این امر به لطف سرعت بالای اتک دارت گوبلین امکانپذیر شده است.
 • ترکیب ساده کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) با آیس اسپریت (Ice Spirit) می‌تواند یک ترکیب دفاعی یا حتی حمله‌ای عالی و کم هزینه باشد. اگر آیس اسپریت بتواند تاور دشمن را فریز کند، دارت گوبلین با سرعت به آن اتک می‌دهد و دمیج سنگینی به تاور وارد خواهد شد. در شرایطی هم که تاور شما تحت فشار باشد، استفاده از این ترکیب می‌تواند شما را از زیر فشار خارج کند. ولی باید در نظر داشت که این ترکیب در برابر اسپل های ساده‌ای مثل اسپل زپ (Zap) حساس است.
 • از اتک های ترکیبی تاور خود در کنار دارت گوبلین می‌توانید برای از بین بردن و مقابله با کارت هایی مثل بالون (Balloon) استفاده کنید. اگر تمایل دارید که دمیج بعد از انهدام بالون را هم متوقف کنید باید از اسپل آیس اسپریت (Ice Spirit) هم در کنار کارت دارت گوبلین (Dart Goblin) استفاده نمایید.
 • کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) یک کارت ضد برای کارت کوره (Furnace) است. اگر دشمن شما این ساحتمان را حتی با فاصله 4 مربعی از رودخانه وسط مپ یا ریور (River) قرار دهد، با پیاده کردن دارت گوبلین در پشت ریور قادر به اتک دادن به کوره و از بین بردن آن خواهید بود. همچنین دارت گوبلین ها با یک اتک می‌توانند گلوله‌های آتشین کوره را از فاصله بسیار دور از بین ببرند.
 • کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) گزینه بسیار مناسبی برای از بین بردن ساختمان های دفاعی یا پشتیبانی است که دشمنتان در پشت ریور می‌سازد. البته محدوده اتک ساختمان دفاعی و نوع آن برای استفاده از کارت دارت گوبلین به منظور از بین بردنش حائز اهمیت است.
 • از کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) می‌توانید برای از بین بردن کنون (Cannon) و اینفرنو تاور (Inferno Tower) دشمن استفاده کنید. محدوده اتک این کارت ها به گونه ای است که دارت گوبلین بدون نیاز به وارد شدن به این محدوده می‌تواند به آن‌ها اتک دهد.
 • رنج یا محدوده اتک دارت گوبلین از محدوده اتک تسلا (Tesla) هم بیشتر است، اما شما نمی‌توانید از کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) به منظور از بین بردن تسلا به صورت مشابه با حالت قبل که برای کنون (Cannon) شرح دادیم استفاده کنید. دلیل این مسئله آن است که تسلا تا زمانی که سربازی در محدوده اتک او وجود نداشته باشد، در زیر زمین پنهان می‌شود.
 • شما می‌توانید با پیاده کردن دارت گوبلین در وسط ناحیه دفاعی خود بستری را فراهم کنید که برخی از سرباز های دشمن از مسیر منحرف شده و به سمت او حمله کنند. به این ترتیب می‌توان بسیاری از استراتژی های حمله ای دشمن را خراب کرد.
 • با لول آپ کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) شاهد افزایش جان (Hitpoint) و دمیج آن خواهید بود. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این موضوع در جدول زیر موجود است:

کارت Dart Goblin (دارت گوبلین)

پس کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) می‌تواند با توجه به شرایط نقش یک کارت دفاعی، حمله‌ای یا پشتیبان را ایفاء کند. مهم ترین موضوعاتی که این کارت را به کارت خوبی تبدیل می‌کنند مربوط به سرعت اتک بالا و محدوده اتک زیاد آن می‌شود. استفاده از این کارت در زمان درست برای کسب نتیجه بهتر از اهمیت بالایی برخوردار است.

بیشتر بخوانید:  آدرس نمایندگی اپل در تهران

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت Dart Goblin (دارت گوبلین) بازی کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات موبایل

قطعات گوشی آیفون 7

قطعات سامسونگ نوت 9

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments