معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Arrows یا پیکان ها

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Arrows یا پیکان ها

کارت Arrows یا پیکان ها از کارت هایی است که در بازی کلش رویال (Clash Royale) خیلی زود با آن آشنا می‌شوید و احتمالا خیلی دیر از آن دل می‌کنید! در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Arrows یا پیکان ها بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Arrows یا کارت پیکان ها در کلش رویال

اسپل یا کارت Arrows یکی از پرطرفدارترین کارت های بازی کلش رویال (Clash Royale) است که احتمالا برای مدت زمان طولانی درگیر استفاده از آن می‌شوید. به جرئت می‌گوییم ک حداقل تا لول های 7 و 8 بازی کلش رویال این کارت به احتمال زیاد یکی از کارت های اصلی دک (Deck) یا عرشه شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات نرم افزاری موبایل

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Arrows یا پیکان ها در بازی کلش رویال بپردازیم و به نکات و موضوعات مهمی که برای استفاده از این اسپل باید به آن‌ها توجه شود اشاره کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Arrows یا پیکان ها

معرفی اسپل یا کارت Arrows کلش رویال (Clash Royale)

کارت Arrows کلش رویال در واقع یک اسپل محسوب می‌شود که کاربردهای زیادی دارد. زمانی که از این کارت استفاده می‌کنید، پیکان هایی از تاور اصلی شما به سمت ناحیه مورد نظر پرتاب می‌شوند و منجر به ایجاد دمیج منطقه‌ای می‌شوند. برای استفاده از کارت پیکان ها باید به مسائل و موضوعات زیر دقت داشته باشید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Arrows یا پیکان ها

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون اپل در نمایندگی موبایل اپل

 • کارت Arrows در همان کمپ تمرینی یا آموزشی (Training Camp) بازی کلش رویال آنلاک می‌شود.
 • این کارت دمیج یا آسیب منطقه‌ای ایجاد می‌کند. بنابراین بهتر است از آن برای آسیب رساندن به مجموعه‌ای از سرباز های دشمن استفاده کنید.
 • کارت Arrows یا پیکان ها یک کارت معمولی و رایج (Common) در کلش رویال محسوب می‌شود.
 • برای استفاده از این کارت نیاز به صرف 3 اکسی دارید.
 • یکی از اصلی ترین کاربردهای کارت Arrows مربوط به نابود کردن مینیون هورد ها (Minion Horde) می‌شود. اسپل Arrow حتی می‌توان مینیون هوردهایی که تا 2 لول از لول این کارت بیشتر ارتقاء داده شده باشند را هم نابود کند. ضمن اینکه منطقه وسیعی که توسط کارت Arrows پوش داده می‌شود، منجر خواهد شد که بتوانید تمام مینیون ها را از بین ببرید.
 • از کارت Arrows یا پیکان ها در شرایط ضروری برای از بین بردن تاورهایی که جان (Hitpoints) بسیار پایینی دارند هم استفاده می‌شود، اما همیشه در نظر داشته باشید دمیجی که پیکان ها بر روی تاور های دشمن ایجاد می‌کنند از دمیج کلی آن‌ها به مراتب کمتر است.
 • از کارت Arrows یا پیکان ها می‌توان به عنوان کارت پشتیبانی یا ساپورتر هم استفاده کرد. برای مثال از آنجایی که عموما به منظور مقابله با سرباز هایی همچون جاینت (Giant)، پرنس (Prince)، پکا (P.E.K.K.A) و غیره از کارت هایی مثل ارتش اسکلت ها (Skeleton Army)، اسکلت ها (Skeletons)، مینیون ها (Minions)، مینیون هورد (Minion Horde)، گوبلین ها (Goblins) و غیره استفاده می‌شود، داشتن یک کارت Arrows برای از بین بردن آن‌ها و پشتیبانی از سرباز تنکی که در لاین ارسال کرده‌اید استراتژی بسیار موثری خواهد بود.
 • کارت Arrows یک اسپل ضد برای کارت دردسرساز بشکه گوبلین ها (Goblin Barrel) هم محسوب می‌شود و به راحتی می‌تواند گوبلین های خارج شده از این بشکه را از بین ببرد. اگر زمانبندی دقیقی برای استفاده از اسپل پیکان های (Arrows) داشته باشید، حتی می‌توانید قبل از اینکه گوبلین های خارج شده از بشکه یک اتک هم به تاورتان بدهند، آن‌ها را نابود کنید.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ در تهران  

 • از این کارت در برخی شرایط می‌توانید به عنوان حمایت کننده و پشتیبان کارت هایی مثل X-Bow هم استفاده کنید. البته این استراتژی در زمانی کاربرد دارد که دشمن شما از سرباز هایی مثل اسکلت، گوبلین و مینیون برای از بین بردن X-Bow استفاده کند.
 • یکی از کارت های خوبی که می‌تواند جایگزین کارت Arrows شود، کارت لوگ (The Log) است. برای استفاده از کارت لوگ 2 اکسیر نیاز دارید که این برتری آن را نسبت به کارت Arrows نشان می‌دهد، اما باید در نظر داشته باشید که لوگ قادر به آسیب رساندن به نیرو های پرنده یا هوایی دشمن نیست!
 • کارت Arrows می‌تواند به طور آنی یک پرنسس (Princess) با 7 لول پایین‌تر از خود، مینیون های تا 2 لول بالاتر از خود، هر لولی از اسکلت ها، گوبلین های خنجر به دست تا 3 لول بالاتر از خود، گوبلین های نیزه انداز تا 8 لول بالاتر از خود، دارک گوبلین ها (Dark Goblins) و آرچر ها (Archers) با 1 لول کمتر از خود، بمبر (Bomber) با 3 لول کمتر از خود، فایر اسپریت ها (Fire Spirits) تا 10 لول بالاتر از خود و آیس اسپریت های (Ice Spirits) تا 2 لول بیشتر از خود را از بین ببرد.
 • با لول آپ کارت Arrows یا پیکان ها شاهد افزایش دمیج یا قدرت آسیب رسانی این کارت خواهید بود. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این مسئله را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Arrows یا پیکان ها

بنابراین با کارت Arrows یا پیکان ها بازی کلش رویال (Clash Royale) آشنا شدید. بدون تردید اسپل پیکان ها یک کارت دفاعی است، اما می‌توان در برخی شرایط از آن به عنوان یک کارت پشتیبان یا ساپورتر هم استفاده کرد. ضمنا در شرایط بحرانی می‌توانید از کارت Arrows برای از بین بردن تاورهای دشمن هم استفاده کنید، اما فراموش نکنید که دمیج کارت پیکان ها بر روی تاور ها کمتر از حالت عادی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات ال سی دی ایفون

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت Arrows یا اسپل پیکان های کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

قطعات گوشی آیفون 7 Plus

قطعات سامسونگ A7 2018

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments