معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت مینیون ها یا Minions

کارت مینیون ها یا Minions

کارت مینیون ها یا Minions بازی کلش رویال (Clash Royale) منجر می‌شود تا سه پرنده عجیب و قریب با نام مینیون پیاده و با سرعت بالا به سمت نیرو های دشمن حمله کرده و به آن‌ها اتک دهند. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت مینیون ها یا Minions کلش رویال بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت مینیون ها یا Minions در بازی کلش رویال (Clash Royale)

کارت Minions یا همان مینیون ها در بازی کلش رویال از آن دسته کارت هایی است که خیلی زود با آن آشنا می‌شوید. استفاده از این کارت منجر به پیاده سازی سه پرنده درنده و عجیب می‌شود که مینیون نام داشته و با سرعت بالای حرکت می‌کنند.

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت مینیون ها یا Minions در بازی کلش رویال بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل آنلاین

کارت مینیون ها یا Minions

معرفی کارت مینیون ها یا Minions بازی کلش رویال (Clash Royale)

مینیون ها سرباز های پرنده و کوچکی هستند که با سرعت بالا حرکت می‌کنند و متاسفانه خون یا جان (Hitpoint) کمی دارند. با پیاده کردن کارت مینیون ها یا Minions در کلش رویال شاهد احضار سه مینیون خواهید بود. نکات و موضوعات زیر اصلی ترین مسائلی هستند که باید برای استفاده از این کارت به خاطر بسپارید:

کارت مینیون ها یا Minions

 • کارت مینیون ها یا Minions در آرنا 2 (Arena 2) یا همان بون پیت (Bone Pit) آنلاک می‌شود، پس خیلی زود با این کارت آشنا خواهید شد.
 • این کارت یک کارت معمولی یا Common در بازی کلش رویال (Clash Royale) است.
 • با استفاده از کارت مینیون ها یا Minions شاهد احضار سه مینیون خواهید بود که رنج یا دامنه اتک پایینی داشته و خون کمی دارند، اما دمیج یا قدرت آسیب رسانی متوسطی را ارائه می‌کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون اپل در نمایندگی موبایل اپل

 • برای استفاده از کارت مینیون ها (Minions) نیازمند صرف 3 اکسیر خواهید بود. به بیان دیگر هر مینیون یک اکسیر مصرف می‌کند!
 • از مینیون ها می‌توانید برای پشتیبانی یا ساپورت نیرو هایی همچون جاینت (Giant) استفاده کنید. همچنین از این کارت و مینیون ها برای دفاع در برابر کارت هایی همچون X-bow یا اینفرنو تاور (Inferno Tower) هم استفاده می‌شود.
 • مینیون ها برخلاف خون کمی که دارند، قدرت آسیب رسانی خوبی ارائه می‌کنند، پس اگر بتوانید مینیون ها به تاور های دشمن برسانید، آسیب خوبی را به دشمن وارد خواهید کرد.
 • کارتی مثل فایر بال (Fireball) به راحتی می‌تواند مینیون ها را نابود کند، از کارت های مثل پیکان ها (Arrows) هم می‌توان برای مقابله با کارت مینیون ها یا Minions استفاده کرد. همچنین زپ (Zap) هم با توجه به لولی که دارد می‌تواند آسیب خوبی به مینیون ها وارد کند، اما این آسیب چندان جدی نخواهد بود.
 • مینیون هایی که با استفاده از کارت Minion احضار می‌شوند به راحتی می‌توانند سرباز هایی همچون بومبر (Bomber) یا گوبلین (Goblin) را نابود سازند.
 • کارت Minions در مقایسه با کارت مینیون هورد (Minion Horde) ریسک‌پذیری کمتری دارد. علاوه بر اینکه تعداد اکسیر های مصرفی کمتر است، عموما دیده می‌شود که دشمنان برای مقابله با مینیون های معمولی از پیکان ها (Arrows) و اسپل هایی مثل فایربال (Fireball) استفاده نمی‌کنند و به نوعی اجازه می‌دهند تا مینیون ها به پیشروی خود ادامه دهند. این مسئله می‌تواند یک برتری برای شما محسوب گردد و ارزش کارت مینیون ها یا Minions نسبت به مینیون هورد را به تصویر بکشد.
 • استفاده از کارت مینیون ها برای از بین بردن نیرو هایی همچون مینی پکا (Mini P.E.K.K.A) و غیره هم بسیار موثر خواهد بود. اگرچه برای انجام این کار بهتر است از کارت هایی مثال اسکلتون آرمی (Skeleton Army) استفاده شود.
 • از کارت مینیون ها یا Minions می‌توانید برای از بین بردن بالون (Balloon) دشمن هم استفاده کنید، اما از آنجایی که تعداد مینیون ها در حین پیاده کردن این کارت کم است، باید زمان زیادی برای از بین بردن بالون طی شود و بالون مسیر طولانی تری را طی می‌کند. پس در این شرایط استفاده از کارت مینیون هورد (Minion Horde) بازده بهتری خواهد داشت، اما کارت Minions هم بسیار موثر عمل می‌کند. مقابله با بالون یکی از اصلی ترین کاربردهای مینیون ها محسوب می‌شود.
 • از کارت مینیون ها یا Minions می‌توانید برای از بین بردن گریویارد (Graveyard) دشمن هم استفاده کنید.
 • در جدول زیر جزئیات لول آپ یا ارتقا کارت Minions بازی کلش رویال را مشاهده می‌کنید:

کارت مینیون ها یا Minions

بنابراین با نکات و مسائل اصلی مرتبط با کارت مینیون ها یا Minions بازی کلش رویال آشنا شدید. این کارت می‌تواند با اهداف دفاعی و حمله ای مورد استفاده قرار گیرد، اما پتانسیل دفاع آن به مراتب بیشتر از جمله است. شما همیشه به این کارت برای از بین بردن بالون های دشمن نیاز پیدا خواهید کرد!

 بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ  

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت مینیون ها یا Minions بازی کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

 بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

قطعات آیفون ایکس

قطعات نوت 20 اولترا

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments