معرفی و دانلود بازی مزرعه نمونه (Top Farm)؛ مزرعه‌داری مجازی

معرفی و دانلود بازی مزرعه نمونه (Top Farm)؛ مزرعه‌داری مجازی

اگر از علاقمندان به بازی های سبک شبیه سازی و استراتژیک هستید، بازی مزرعه نمونه (Top Farm) می‌تواند برای مدت ها شما را مجذوب خود کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی بازی مزرعه نمونه (Top Farm) بپردازیم و لینک دانلود آن را خدمتتان ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازی مزرعه نمونه (Top Farm)

بازی زیبای مزرعه نمونه (Top Farm) یک بازی رایگان است که شامل خرید های درون برنامه ای می‌شود. این بازی برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده و گیمرهای متعددی هم اکنون به انجام این بازی می‌پردازند. سبک بازی مزرعه نمونه (Top Farm) هم استراتژیک و شبیه سازی است.

در ادامه مقاله قصد داریم به شکل دقیق‌تر بازی مزرعه نمونه (Top Farm) را به شما معرفی کنیم. برای دانلود آن هم می‌توانید از آیکون های ضمیمه شده در انتهای همین مقاله استفاده کنید. چنانچه در مورد بازی مذکور نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

معرفی بازی مزرعه نمونه (Top Farm)

سبک اصلی که بازی زیبای مزرعه نمونه (Top Farm) ارائه می‌کند، اصطلاحا با عنوان شبیه سازی (Simulation Game) شناخته می‌شود. در این نوع بازی ها سعی می‌شود تا محیط و روالی واقعی در دنیای مجازی شبیه سازی شود. در بازی زیبای مزرعه نمونه (Top Farm) دقیقا همین روال طی می‌شود و گیمر مزرعه داری را در محیط مجازی گوشی خود تجربه می‌کند. بنابراین هدف گیمر در بازی مزرعه نمونه (Top Farm)، کشت انواع محصولات کشاورزی، پرورش دام و طیور و کسب درآمد از فروش آن‌ها خلاصه می‌شود.

معرفی و دانلود بازی مزرعه نمونه (Top Farm)

زمانی که برای اولین بازی مذکور را در گوشی خود اجرا می‌کنید، شخصیت راهنمای بازی با نام فرانک شما را برای نحوه انجام بازی راهنمایی خواهد کرد. وی چهار موضوع اصلی شامل نحوه کاشت و برداشت محصول، نحوه استفاده از ماشین های کشاورزی برای تولید محصول، نحوه غذا دادن به دام ها و همچنین فروش انواع محصولات را به گیمر آموزش می‌دهد. پس از پایان آموزش های فرانک، یک کره اسب هم به شما هدیه داده می‌شود.

از اینجا به بعد بازی به صورت رسمی برای شما آغاز خواهد شد و باید سعی کنید به توسعه مزرعه خود بپردازید. البته فرانک برای همیشه از پیش شما نمی‌رود و هر زمان که نیاز باشد، باز هم توضیحات آموزشی را خدمتتان ارائه خواهد کرد. هدف شما باید این باشد که از زمین های خود به نحو احسن استفاده کنید و کشاورزی خود را توسعه دهید. پس از درو محصولات و پروراندن دام هایتان قادر به فروش آن ها خواهید بود و به این صورت امتیاز کسب می‌کنید.

معرفی و دانلود بازی مزرعه نمونه (Top Farm)

هرچه امتیازی که در بازی مزرعه نمونه (Top Farm) کسب کنید بیشتر باشد، آیتم های متنوع تر و بیشتری هم در اختیارتان قرار می‌گیرد. به بیان دیگر هرچه بازی مزرعه نمونه (Top Farm) را ادامه دهید و در آن پیشرفت کنید، آیتم های پیشرفته تر و جدیدتری هم برایتان قابل استفاده می‌شوند. در بازی زیبای مزرعه نمونه (Top Farm) روش های دیگری هم برای کسب سکه وجد دارد. برای مثال شما می‌توانید با جمع آوری ضایعات و زباله ها و سپس فروش آن ها به ماشین بازیافت، سکه دریافت و اکسپرینس (تجربه) دریافت کنید.

 بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ 

بازی زیبای مزرعه نمونه (Top Farm) در اصل یک بازی آنلاین است و اگر آن را به صورت آنلاین انجام دهید آیتم ها و انتخاب های بیشتری پیش رویتان قرار داده می‌شوند. اما با این حال امکان انجام این بازی به صورت آفلاین هم وجود دارد. اگر تمایل دارید که در بازی مزرعه نمونه (Top Farm) سریعتر پیشرفت کنید، می‌توانید از خرید های درون برنامه ای استفاده نمایید. به صورت کلی اگر از علاقمندان به بازی های سبک شبیه سازی باشید، بدون تردید بازی مزرعه نمونه (Top Farm) برایتان اعتیادآور می‌شود.

معرفی و دانلود بازی مزرعه نمونه (Top Farm)

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی بازی مزرعه نمونه (Top Farm) پرداختیم. به منظور دانلود این بازی می‌توانید از آیکون های ضمیمه شده در انتهای همین مقاله استفاده کنید. چنانچه در مورد بازی مذکور نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

نقاط قوت

  • گیم پلی جذاب
  • گرافیک زیبا
  • سبک منحصر به فرد و جالب
  • رایگان بودن

نقاط ضعف

  • پرداخت های درون برنامه ای
  • بازی ممکن است به تدریج تکراری شود

بیشتر بخوانید:

قاب پشت آیفون 11 Pro Max

قاب پشت آیفون 11 Pro

قطعات گوشی آیفون اس ای

تعمیرات موبایل

مزرعه نمونه (Top Farm)
نام مزرعه نمونه (Top Farm)
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید و iOS
سازنده فن گیمز
منبع Mobilekomak

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments