معرفی و دانلود همراه بانک بانک ملت ؛ جدیدترین نسخه
4.4 (87.14%) 14 امتیاز

علی بابا
معرفی و دانلود همراه بانک بانک ملت ؛ جدیدترین نسخه
4.4 (87.14%) 14 امتیاز

بانک ملت با هدف دسترسی آسان و سریع مشتریان به خدمات بانکداری الکترونیکی اقدام به ارائه یک اپلیکیشن اختصاصی نموده است. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی همراه بانک بانک ملت پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کتیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

مقدمه‌ای در رابطه با همراه بانک بانک ملت

همراه بانک بانک ملت امکان دسترسی سریع و آسان به خدمات بانکداری الکترونیکی را برای مشتریان این بانک فراهم می‌آورد. بنابراین اگر شما هم از مشتریان بانک ملت هستید، می‌توانید به راحتی با نصب اپلیکیشن اختصاصی این بانک روی گوشی همراه خود، نسبت به انجام امورات بانکی اقدام نمایید. از مزایای استفاده از همراه بانک می‌توان به امکان دسترسی 24 ساعته و شبانه روزی به خدمات بانکی و همچنین عدم نیاز به مراجعه به بانک و دستگاه های خود پرداز اشاره کرد. همراه بانک ملت شامل قابلیت هایی نظیر انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ، دریافت موجودی و بسیاری دیگر می‌شود. همچنین شما می‌توانید توسط موبایل بانک ملت به آدرس شعب این بانک بر روی نقشه دسترسی داشته باشید.

همراه بانک بانک ملت

توجه داشته باشید که به منظور استفاده از قابلیت های همراه بانک بانک ملت نیاز است تا به یکی از شعب بانک مذکور مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم فعال سازی موبایل بانک اقدام کنید. سپس با دریافت نام کاربری و رمز عبور موبایل بانک حساب خود می‌توانید همراه بانک بانک ملت را بر روی گوشی خود نصب کرده و به صورت شبانه روزی از خدمات بانکی ارائه شده توسط این اپلیکیشن بهره‌مند شوید. همراه بانک بانک ملت از نظر سازگاری با سیستم عامل شامل دو نسخه اندروید و آی او اس می‌شود و دانلود هر دو نسخه به صورت رایگان امکان پذیر است. به منظور دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک بانک ملت می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. چنانچه در مورد قابلیت های برنامه موبایل بانک ملت نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دانلود همراه‌بانک بانک ملت

خبرنامه

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

درخواست تعمیرات

تعمیرکار موبایل کمک شوید!

رییس خودت باش، درآمدت را بیشتر کن

استخدام در موبایل‌کمک