تعمیرات اپل

اگر از مشتریان بانک سپه هستید، می‌توانید با نصب همراه بانک بانک سپه بر روی گوشی همراه خود در هر ساعت از شبانه روز از خدمات بانکداری الکترونیکی استفاده کرده و امور بانکی خود را انجام دهید. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی همراه بانک بانک سپه پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

معرفی و دانلود همراه بانک بانک سپه

بانک سپه با ارائه یک اپلیکیشن اختصاصی این امکان را فراهم می‌آورد تا مشتریان این بانک بتوانند تنها با در دست داشتن گوشی همراه، به آسانی امور بانکی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام برسانند و در وقت خود صرفه جویی کنند. همراه بانک بانک سپه امکان بهره‌مندی از خدماتی نظیر دریافت موجودی، انتقال وجه، پرداخت قبوض و بسیاری دیگر را برایتان فراهم می‌کند. توجه داشته باشید که تمامی خدمات ارائه شده توسط این موبایل بانک به صورت شبانه روزی و 24 ساعته قابل استفاده هستند.

 همراه بانک سپه

به منظور فعال سازی همراه بانک حساب خود تنها کافیست تا به یکی از شعب بانک سپه مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایید. پس از فعال سازی، می‌توانید اپلیکیشن موبایل بانک سپه را بر روی گوشی خود نصب کنید و در هر زمان و هر مکان از طریق گوشی همراه خود به خدمات بانکداری ارائه شده توسط این اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. همراه بانک بانک سپه شامل سه نسخه اندروید، آی او اس و ویندوز فون می‌شود که هر سه نسخه به صورت رایگان قابل دانلود و استفاده هستند. به منظور دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک بانک سپه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. چنانچه در مورد قابلیت های برنامه موبایل بانک سپه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

همراه بانک بانک سپه

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر