×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تماس از تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – تماس از همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵
سفارش آنلاین تعمیرات موبایل
تعمیرات تخصصی آیفون
سفارش: ۷۵۱۴ ۷۵۱۴ - ۰۲۱
ثبت رایگان سفارش تعمیر موبایل

معرفی و دانلود همراه بانک بانک سامان (سامانک) ؛ جدیدترین نسخه

همراه بانک بانک سامان (سامانک)
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ

همراه بانک بانک سامان (سامانک) امکان دسترسی سریع و آسان به خدمات بانکداری الکترونیکی از طریق گوشی همراه را برای مشتریان بانک مذکور به ارمغان می‌آورد. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی همراه بانک بانک سامان (سامانک) بپردازیم و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

تماس از تلفن ثابت سراسر کشور
۱۰۱۵ ۹۰۷ ۹۰۹

معرفی و دانلود همراه بانک بانک سامان (سامانک)

اگر از مشتریان بانک سامان هستید، می‌توانید با نصب اپلیکیشن سامانک بر روی گوشی های همراه خود بدون محدودیت زمانی و مکانی امورات بانکی خود را انجام داده و در زمان خود صرفه جویی کنید. خدمات ارائه شده توسط همراه بانک بانک سامان (سامانک) به دو نوع اختصاصی و عمومی تقسیم بندی شده‌اند. تمامی افراد قادر به استفاده از خدمات عمومی این همراه بانک هستند. خدمات عمومی شامل پرداخت قبوض، دریافت شماره شبا و مشاهده شعب بانک سامان بر روی نقشه می‌شود. از سوی دیگر تنها مشتریان بانک سامان قادر به دسترسی به خدمات اختصاصی سامانک نظیر انتقال وجه، دریافت موجودی، دریافت گردش حساب و غیره خواهند بود.

همراه بانک بانک سامان (سامانک)

توجه داشته باشید که به منظور استفاده از خدمات اختصاصی نیاز است تا به یکی از شعب بانک سامان مراجعه نموده و رمز عبور موبایل بانک حساب خود را دریافت کنید. پس از آن می‌توانید با نصب برنامه سامانک بر روی گوشی خود به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به خدمات عمومی و اختصاصی این اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. همراه بانک بانک سامان از نظر سازگاری با سیستم عامل شامل چهار نسخه اندروید، آی او اس، ویندوز فون و جاوا می‌شود که هر چهار نسخه به صورت رایگان قابل دانلود هستند. به منظور دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک بانک سامان (سامانک) می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. چنانچه در مورد قابلیت های برنامه موبایل بانک سامان نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

لینک صفحه همراه بانک بانک سامان

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

اگـر هنوز سـوالـی در ذهـن شـماسـت. همین حالا با موبایل کمک تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099071015
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9092305296
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) 99225515
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.