معرفی و دانلود بازی Tiny Archers ؛بازی به سبک برج دفاعی

معرفی بازی Tiny Archers ؛ یک بازی سرگرم کننده به سبک برج دفاعی

بازی های سبک برج دفاعی یا اصطلاحا تاور دفنس (Tower Defense) همواره طرفداران منحصر به فرد خود را داشته‌اند. بازی Tiny Archers هم یک نمونه از این دسته بازی ها محسوب می‌شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی مختصر بازی Tiny Archers بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌‌ای در رابطه با بازی Tiny Archers

بازی زیبای Tiny Archers یک بازی جذاب در سبک برج دفاعی (Tower Defense) است که به طور رایگان برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شده است. در این بازی شما نقش یک کماندار را بر فراز برجکی دفاعی ایفاء می‌کنید و باید ارک‌ها و گوبلین‌هایی که به سمت شما حمله ور می‌شوند را از بین ببرید.

در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی مختصر بازی Tiny Archers بپردازیم. چنانچه در مورد این بازی نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، تماس کوتاهی با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک برقرار کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

معرفی بازی Tiny Archers

در بازی زیبای Tiny Archers شما نقش یک کماندار را ایفاء می‌کنید که بر فراز برجکی قرار گرفته و باید از رسیدن گوبلین‌ها و ارک‌ها به برجک جلوگیری کند. گیم پلی بازی ساده است، اما گرافیک نسبتا مناسب و سه بعدی آن جذابیت بازی را افزایش می‌دهد. همچنین در این تنوع تیرها، سبک تیراندازی و موضع‌گیری‌های دشمنانتان هم منجر می‌شوند که بازی حالتی تکراری و یکنواخت نداشته باشد.

معرفی بازی Tiny Archers

در ابتدا گوبلین‌ها فقط از یک مسیر و به شکل یکسان به سمت تاور حمله می‌کنند و شما باید با تیراندازی به سمت آن‌ها این موجودات را از بین ببردید. محل اصابت تیر به دشمنان اهمیت دارد. برای مثال زدن یک تیر به سر گوبلین منجر به از بین رفتن آنی آن می‌شود، اما اگر تیر شما به بدن او اصابت کند، باید دو تیر را به او بزنید تا بمیرد. به تدریج و با پیشروی در بازی، نوع دشمنان شما و گوبلین‌هایی که به سمتتان حمله می‌کنند هم تغییر می‌یابد. برای مثال برخی گوبلین‌ها با سپر به سمت تاور حرکت خواهند کرد و سپر آن‌ها مانع اصابت تیر شما به آن‌ها می‌شود. در این شرایط باید پای گوبلین‌ها را هدف بگیرید تا با برخورد تیر به پا، گارد آن‌ها باز شود و قادر به کشتن گوبلین‌ها باشید.

معرفی بازی Tiny Archers

در بازی Tiny Archers چهار دنیای کلی وجود دارد که در هر یک از آن‌ها قهرمان داستان یا تیرانداز برجک سبک و نوع خاصی دارد و تیرهایش هم نسبت به سایر قهرمانان متفاوت خواهد بود. در مرحله پایایی هر یک از این چهار دنیا یک ارک به عنوان غول آخر پدیدار می‌شود که کشتن او به سادگی کشتن گوبلین‌های معمولی نیست. در بازی Tiny Archers اسپل‌ها یا جادوهای خاصی هم ارائه می‌شود که تنوع بازی را بیشتر می‌کنند.

معرفی بازی Tiny Archers

بنابراین اگر از علاقمندان به بازی های سبک تاور دفنس (Tower Defense) هستید، بازی Tiny Archers می‌تواند یکی از گزینه‌های جالب و منحصر به فرد پیش رویتان باشد.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی رسمی اپل در تهران

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرف بازی Tiny Archers پرداختیم. با استفاده از آیکون‌های انتهای این مقاله قادر به دانلود بازی مذکور خواهید بود. چنانچه در مورد این بازی نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، تماس کوتاهی با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک برقرار کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

نقاط قوت:

  • گیم پلی جالب
  • رایگان بودن

نقاط ضعف:

  • تنوع جادوها و دشمنان می‌توانست بیشتر باشد

بیشتر بخوانید:

تاچ ال سی دی آیفون 7

تاچ ال سی دی آیفون 6s Plus

قطعات گوشی iPhone 7

تعمیرات موبایل

Tiny Archers
نام Tiny Archers
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید و iOS
سازنده 1DER Entertainment Action

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments