معرفی و دانلود بازی باقلوا -پیدا کردن کلمات از بین حروف جدول
3.5 (70%) 4 امتیاز

طرفداران سری بازی فکری و پازلی تلفیق شده با حروف یا کلمات نباید بازی زیبای باقلوا را از دست دهند. این بازی که به صورت رایگان قابل دانلود است، هم اکنون یکی از پرطرفدارترین بازی های موبایلی در بین کاربران ایرانی محسوب می‌شود. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی بازی باقلوا بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازی باقلوا

بازی زیبای باقلوا سبک پازلی دارد و ذهن گیمر را به چالش می‌کشد. حل پازل های بازی باید با تمرکز بر روی پیدا کردن کلمات صحیح در یک جدول پر شده با حروف مختلف صورت پذیرد. بازی باقلوا شامل دو نسخه اندرویدی و آی او اسی می‌شود و یک بازی رایگان است که خریدهای درون برنامه ای را ارائه می‌کند.

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی مختصر بازی باقلوا بپردازیم. چنانچه در رابطه با این بازی موبایلی نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید تماس کوتاهی با کارشناسان موبایل کمک برقرار کنید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران
بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول
بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

معرفی بازی باقلوا ؛ پیدا کردن کلمات از بین حروف یک جدول

معرفی بازی باقلوا

هنگامی که بازی پازلی باقلوا را اجرا می‌کنید با رابط کاربری چشم نواز و رنگارنگ آن رو به رو خواهید شد. همچنین موسیقی پس زمینه بازی هم با تم سنتی خود بر زیبایی های آن می‌افزاید. با لمس گزینه “شروع بازی” شاهد آغاز مرحله نخست آن خواهید بود. حالا شما بیش از 600 مرحله را برای پشت سر گذاشتن، پیش روی خود دارید.

معرفی بازی باقلوا ؛ پیدا کردن کلمات از بین حروف یک جدول

در مراحل بازی زیبای باقلوا شما با یک جدول مواجه می‌شوید که حروفی فارسی در هر یک از خانه های آن قرار داده شده‌اند. شما باید سعی کنید که با توجه به حروف موجود در جدول، کلمه مورد نظر را حدس بزنید. سپس باید انگشت خود را بر روی حرف ابتدایی آن کلمه قرار داده و مسیر تشکیل آن را با انگشت مشخص کنید. در مراحل ابتدایی بازی تعداد خانه های جدول کم هستند و مطمئنا حدس زدن کلمات هم ساده تر خواهند بود، اما زمانی که در بازی پیشروی کنید، خانه های جدول افزایش یافته و حدس زدن کلمات هم به مراتب سخت تر می‌شوند.

معرفی بازی باقلوا ؛ پیدا کردن کلمات از بین حروف یک جدول

با پشت سر گذاشتن هر مرحله شما سکه دریافت خواهید کرد و به مرحله بعد هدایت می‌شوید. اما این سکه هایی که دریافت می‌کنید به چه درد می‌خورند؟ شما می‌توانید از این سکه ها در مراحل دشوار و سخت تر بازی باقلوا برای کسب راهنمایی استفاده کنید. همانطور که در عکس فوق می‌بینید، در منوی زیرین هر مرحله سه گزینه با عناوین “حرف”، “اشاره” و “کلمه” ارائه شده است. هر یک از این سه گزینه به شیوه خاصی برای پیدا کردن کلمات مورد نظر شما را راهنمایی می‌کنند و در قبال آن از شما سکه کم خواهند کرد.

معرفی بازی باقلوا ؛ پیدا کردن کلمات از بین حروف یک جدول

برای مثال زمانی که از گزینه “حرف” استفاده کنید، حرف اول کلمه مورد نظر در جدول نشان داده می‌شود. گزینه “اشاره” به طور غیرمستقیم به کلمه مورد نظر اشاره خواهد کرد و شما را برای یافتن آن راهنمایی می‌کند. گزینه “کلمه” هم منجر به آشکار شدن کل کلمه می‌شود و شما را به مرحله بعد هدایت می‌نماید. اما اگر نتوانستیم در مرحله‌ای از بازی باقلوا کلمه مورد نظر را بیابیم و سکه کافی هم برای راهنمایی گرفتن نداشتیم چه کنیم؟

معرفی بازی باقلوا ؛ پیدا کردن کلمات از بین حروف یک جدول

در این شرایط شما می‌توانید از قابلیت خرید درون برنامه بازی زیبای باقلوا استفاده کنید و با پرداخت هزینه های ناچیز مقدار زیادی سکه بخرید و از آن ها برای کسب راهنمای در هر کی از مراحل بازی استفاده کنید. فراموش نکنید که بازی باقلوا بیش از 600 مرحله را در بر می‌گیرد و راه طولانی برای فتح کردن آن پیش رویتان خواهد بود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی بازی باقلوا پرداختیم. با کلیک بر روی آیکون های ضمیمه شده در انتهای این مقاله می‌توانید نسبت به دانلود بازی مذکور از منابع ارائه شده اقدام کنید. چنانچه در رابطه با این بازی موبایلی نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید تماس کوتاهی با کارشناسان موبایل کمک برقرار کنید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

نقاط قوت

 • گیم پلی جذاب
 • رایگان بودن
 • موسیقی پس زمینه زیبا و سنتی
 • مراحل طولانی و متفاوت
 • تقویت هوش و حافظه

نقاط ضعف

 • این بازی تقریبا نقطه ضعف محسوسی ندارد
کلمات و دانستنی‌ها
نام کلمات و دانستنی‌ها
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید و iOS
سازنده نردبان اندیشه

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر

  چرا مرحله ٢٢۵ باقلوا رد نمیشه ؟ گوتمال میزنم سه تا ا اضافه میاد چیکار کنم؟ لطفا جواب بدید
  ۰  ۰

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

سفارش تعمیر موبایل

برای دریافت وب‌اپلیکیشن «موبایل کمک» شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

تعمیرکار موبایل کمک شوید!

رییس خودت باش، درآمدت را بیشتر کن

استخدام در موبایل‌کمک