موبوگرام این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به سادگی و در هر لحظه تمام مخاطبین آنلاین اکانت خود را به صورت یک لیست مشاهده کنید. این عمل به سادگی قابل انجام است. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه مشاهده لیست مخاطبین آنلاین تلگرام در برنامه موبوگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با مشاهده لیست مخاطبین آنلاین تلگرام

برنامه تلگرام این قابلیت را در اختیارتان قرار نمی‌دهد تا به طور آنی لیستی از مخاطبین آنلاین خود را مشاهده کنید، اما این قابلیت توسط برنامه محبوب و پرطرفدار موبوگرام ارائه شده است. با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید در هر لحظه، تمام مخاطبین آنلاین اکانت خود را در قالب یک لیست مشاهده کنید و برای آن‌ها پیام ارسال نمایید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه بررسی و مشاهده لیست مخاطبین آنلاین تلگرام از طریق برنامه موبوگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه مشاهده لیست مخاطبین آنلاین تلگرام در موبوگرام

بررسی لیست مخاطبین آنلاین در موبوگرام به سادگی قابل انجام است. به منظور مشاهده لیست کاربران یا مخاطبین آنلاین اکانت خود در برنامه موبوگرام کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه موبوگرام را اجر کنید.
  • آیکون سه خط موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی برنامه نمایان شود.
  • گزینه مخاطبین آنلاین را انتخاب نمایید.

به همین سادگی لیستی نمایان می‌شود که در آن تمام مخاطبینی که در لحظه مورد نظر آنلاین هستند، قابل مشاهده خواهند بود.  می‌توانید با لمس هر یک از آن‌ها به پنجره گفتگو یا چت با وی مراجعه کنید. هر زمان هم که تمایل داشتید در همین صفحه، لیست مخاطبین آنلاین نمایش داده شده رفرش شده (Refresh) یا به روز شوند، کافیست که آیکون شبیه به “دایره و دو فلش” موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.

آموزش ویدئویی مشاهده لیست مخاطبین آنلاین تلگرام در موبوگرام

جمع‌بندی

همانطور مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه مشاهده لیست مخاطبین آنلاین تلگرام در موبوگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

خبرنامه

قطعات موبایل

قطعات صدرصد اورجینال موبایل را آنلاین خرید کنید.

فروشگاه قطعات قطعات

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر