آموزش مشاهده لیست بلاک در تلگرام (Blocked Users)
4.7 (93.33%) 3 امتیاز

کاربرانی که در تلگرام بلاکشان می‌کنید به لیستی اضافه می‌شوند که آن را لیست Blocked Users یا “کاربران بلاک شده” می‌نامیم. شما هر زمان که تمایل داشته باشید قادر به بررسی این لیست هستید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه مشاهده لیست بلاک در تلگرام (Blocked Users) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با لیست بلاک در تلگرام (Blocked Users)

تلگرام امکان بلاک کردن کاربران مزاحم را فراهم آورده است. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله آموزش بلاک کردن در تلگرام (Block)؛ چگونه در تلگرام بلاک کنیم؟ نحوه بلاک کردن افراد در تلگرام را آموزش داده بودیم، اما سرنوشت افرادی که آن‌ها را بلاکم می‌کنید چه می‌شود؟ آیا می‌توان لیست افراد بلاک شده در تلگرام را مشاهده کرد؟

خوشبختانه این امر امکانپذیر است و ما در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه مشاهده لیست بلاک در تلگرام (Blocked Users) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران
بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول
بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

نحوه دسترسی به لیست بلاک در تلگرام

برای اینکه لیست بلاک در تلگرام را مشاهده و بررسی کنید، کافیست که مراحل زیر را انجام دهید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.
  • گزینه Blocked Users را انتخاب کنید.

مشاهده خواهید کرد که لیستی از کاربران بلاک شده در اکانت تلگرامتان نمایش داده می‌شود. در صورت تمایل با لمس آیکون “بعلاوه” موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه می‌توانید فرد جدیدی را به این لیست اضافه کنید. اگر در رابطه با نحوه آنبلاک کاربران تلگرام هم نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید از مقاله حذف کاربر از لیست بلاک تلگرام ؛ آموزش آنبلاک در تلگرام استفاده کنید.

آموزش ویدئویی مشاهده لیست بلاک در تلگرام (Blocked Users)

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه مشاهده لیست بلاک در تلگرام (Blocked Users) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

منبع telegram

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر

    سلام یه گزینه هست علاوه بر آزادکردن که اسمش حذف کردنه. چه فرقی میکنه این دوتاباهم؟من حذف کردن رو انتخاب کردم اما یه جایی هست که گزینه ی نمایش هم رو داره که کسایی که بلاک کردم بازم همونجاهستن

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

سفارش تعمیر موبایل

تعمیرکار موبایل کمک شوید!

رییس خودت باش، درآمدت را بیشتر کن

استخدام در موبایل‌کمک