تعمیرات اپل

بلاک کردن در تلگرام (Block) یکی از قابلیت های ساده و آسانی است که می‌توانید در شرایط لزوم از آن استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه بلاک کردن در تلگرام (Block) بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بلاک کردن در تلگرام (Block)

اگر بنا به هر دلیل تمایل داشتید تا یک کاربر را در تلگرام بلاک کنید، باید بدانید که این امر به ساده‌ترین شکل ممکن امکانپذیر است. شما حتی می‌توانید در صورت نیاز افرادی که لیست مخاطبین اکانت تلگرامتان وجود دارند را هم بلاک کنید. به صورت کلی دو روش اصلی به منظور بلاک کردن در تلگرام (Block) وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

بنابراین در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه بلاک کردن در تلگرام (Block) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه بلاک کردن در تلگرام (Block)؛ چگونه در تلگرام بلاک کنیم؟

به منظور بلاک کردن در تلگرام می‌توانید از دو روش استفاده کنید که یکی از آن‌ها در تمام شرایط کاربر دارد، اما روش دیگر فقط در شرایطی قابل استفاده است که بخواهید کاربری که در لیست مخاطبین اکانتتان ذخیره شده را بلاک کنید. از روش کاربردی‌تر و نحست شروع می‌کنیم. برای استفاده از این روش به شرح زیر عمل کنید:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • به پنجره گفتگو یا چت با مخاطب مورد نظر بروید.
 • نام وی را از بخش فوقانی صفحه لمس کنید تا منوی اطلاعات اکانت او نمایان شود.
 • آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
 • گزینه Block را انتخاب نمایید.

این روش در هر شرایط قابل استفاده است. اما روش دیگری که می‌توان از آن به منظور بلاک کردن در تلگرام استفاده کرد به شرح زیر است:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام اجرا شود.
 • گزینه Settings را انتخاب کنید.
 • گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید.
 • گزینه Blocked Users را انتخاب کنید.
 • آیکون “بعلاوه” موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
 • مخاطب مد نظرتان که تمایل دارید بلاک شود را از لیست مخاطبین تلگرام انتخاب کنید (در این روش حتما باید مخاطبی که بلاک می‌کنید در لیست مخاطبین اکانت تلگرامتان موجود باشد).

به همین سادگی مخاطبی که انتخاب کرده بودید به لیست مخاطبین بلاک شده در تلگرامتان اضافه می‌شود. بنابراین با دو روش بلاک کردن در تلگرام (Block) آشنا شدید.

آموزش ویدئویی بلاک کردن در تلگرام (Block)

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه بلاک کردن مخاطبین در برنامه تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع telegram
برچسب‌ها: Block در تلگرام آموزش Block در تلگرام آموزش بلاک در تلگرام آموزش بلاک کردن در تلگرام آموزش بلاک کردن مخاطب در برنامه تلگرام آموزش بلاک مخاطب در تلگرام اموزش بلاک مخاطبین در تلگرام بلاک در تلگرام بلاک کردن در تلگرام بلاک کردن مخاطب در برنامه تلگرام بلاک مخاطب در تلگرام بلاک مخاطبین در تلگرام چگونگی بلاک کردن در تلگرام چگونگی بلاک کردن مخاطب در برنامه تلگرام چگونگی بلاک مخاطب در تلگرام چگونگی بلاک مخاطبین در تلگرام راهنمای Block در تلگرام راهنمای بلاک در تلگرام راهنمای بلاک کردن در تلگرام راهنمای بلاک مخاطب در تلگرام روش بلاک کردن در تلگرام روش بلاک کردن مخاطب در برنامه تلگرام روش بلاک مخاطب در تلگرام روش های بلاک در تلگرام روش های بلاک مخاطبین در تلگرام شیوه بلاک کردن در تلگرام شیوه بلاک کردن مخاطب در برنامه تلگرام شیوه بلاک مخاطب در تلگرام نحوه بلاک در تلگرام نحوه بلاک کردن در تلگرام نحوه بلاک کردن مخاطب در برنامه تلگرام نحوه بلاک مخاطب در تلگرام نحوه بلاک مخاطبین در تلگرام

نظرات کاربران (2)

ارسال نظر