×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز

قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

در برخی شرایط دیده می‌شود که در نبردهای بیلدر بیس یا همان Builder Base بازی کلش اف کلنز علیرغم زیادتر بودن درصد خرابی شما، باز هم برنده نبرد طرف مقابل انتخاب شده است! بروز این مسئله دلیل دارد. در این مقاله قصد داریم به قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans) اشاره کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

پیش از این در مقاله معرفی و آشنایی با Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس) در مورد بیلدر بیس (Builder Base) بازی کلش اف کلنز صحبت کردیم. همچنین در مقاله آموزش اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس) نحوه اتک دادن یا شروع یک دوئل را در بیلدر بیس کلش اف کلنز آموزش دادیم. اما ظاهرا قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش برای برخی کاربران کمی گیج کننده است!

در برخی شرایط دیده شده که در نبردهای بیلدر بیس، علیرغم زیادتر بودن درصد خرابی یک گیمر، باز هم برنده نبرد طرف مقابل انتخاب شده است! این موضوع شاید در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد، اما باید بدانید که دلیل قانع کننده‌ای برای آن وجود دارد. برای درک این دلیل باید قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans) را به خوبی بدانید.

در این مقاله قصد داریم به شرح این قوانین بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

برای اینکه در اتک های بیلدر بیس (Builder Base) برنده تعیین شود، ملاک اصلی تعداد ستاره هایی است که هر گیمر کسب می‌کند. پس اگر یک گیمر در اتک خود تعداد ستاره های بیشتری نسبت به شما کسب کرده باشد، فارغ از درصد خرابی ایجاد شده، برنده دوئل خواهد بود! اما ستاره های اتک در Builder Vase کلش اف کلنز چگونه کسب می‌شوند؟

یک ستاره زمانی دریافت می‌شود که شما تاون هال دشمن را نابود کنید. ستاره بعدی زمانی داده می‌شود که ۵۰ درصد خرابی را در بیلدر بیس دشمن به وجود آورید. ستاره سوم هم زمانی داده می‌شود که ۱۰۰ درصد خرابی در بیلدر بیس دشمن ایجاد شود. با توجه به این موضوع کاملا مشخص است که از بین بردن تاون هال دشمن در نبردهای بیلدر بیس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و احتمالا این موضوع سبب شده که شما علیرغم خرابی بیشتری که ایجاد کرده‌ا‌ید، نبرد را به دشمن واگذار کنید.

قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)

فرض کنید که شما ۴۵ درصد از ساختمان های بیلدر بیس (Builder Base) دشمن را خراب کنید، اما تاون هال وی را خراب نکرده باشید. در این شرایط شما هیچ ستاره‌ای دریافت نکرده‌اید. حال در سمت مقابل دشمن شما مستقیما به سمت تاون هال حمله کرده و فقط با ۲۰ درصد خرابی و از بین بردن تاون هال یک ستاره را کسب می‌کند! در این شرایط وی به عنوان برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans) انتخاب خواهد شد.

اما اگر هر دو فرد در دوئل بیلدر بیس (Builder Base) تعداد ستاره یکسانی را کسب کنند، برنده نبرد کسی است که درصد خرابی بیشتری ایجاد کرده باشد. اگر تعداد ستاره ها و درصد خرابی ایجاد شده هر دو فرد کاملا یکسان باشد، نتیجه دوئل مساوی خواهد بود و هیچ کاپ یا بوناسی رد و بدل نمی‌شود. پس در نبردهای بیلدر بیس امکان مساوی شدن شرایط و حالت خنثی هم وجود دارد.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans) اشاره کردیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

برچسب‌ها برنده اتک Builder Baseبرنده اتک در Builder Base کلشبرنده اتک در Builder base کلش اف کلنزبرنده اتک در بیلدر بیس کلش اف کلنزتعیین برنده اتک در Builder Base کلشتعیین برنده اتک در بیلدر بیس Clash of Clansتعیین برنده اتک در بیلدر بیس کلشتعیین برنده نبرد در Builder Base کلشتعیین برنده نبرد در بیلدر بیس کلشچگونگی تعیین برنده اتک در Builder Base کلشچگونگی تعیین برنده نبرد در بیلدر بیس کلشراهنمای تعیین برنده اتک در Builder Base کلشراهنمای تعیین برنده اتک در بیلدر بیس Clash of Clansروش تعیین برنده اتک در بیلدر بیس Clash of Clansروش تعیین برنده اتک در بیلدر بیس کلشروش تعیین برنده نبرد در Builder Base کلششیوه تعیین برنده اتک در Builder Base کلششیوه تعیین برنده اتک در بیلدر بیس Clash of Clansشیوه تعیین برنده اتک در بیلدر بیس کلششیوه تعیین برنده نبرد در Builder Base کلششیوه تعیین برنده نبرد در بیلدر بیس کلشقوانین تعیین برنده اتک در بیلدر بیس Clash of Clansقوانین تعیین برنده اتک در بیلدر بیس کلشقوانین تعیین برنده نبرد در بیلدر بیس کلشقوانینن تعیین برنده اتک در Builder Base کلشنحوه تعیین برنده اتک در Builder Base کلشنحوه تعیین برنده اتک در بیلدر بیس Clash of Clansنحوه تعیین برنده اتک در بیلدر بیس کلشنحوه تعیین برنده نبرد در Builder Base کلشنحوه تعیین برنده نبرد در بیلدر بیس کلش
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید