×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

دو روش پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور

دو روش پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
دو روش پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور

اگر بنا به هر دلیل یک برنامه یا بازی را به اشتباه از اپ استور (App Store) خریداری کردید، نگران نباشید، چرا که امکان پس گرفتن پول شما وجود دارد! در این مقاله قصد داریم به دو روش کاربردی برای پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور

تمام اپلیکیشن هایی که در اپ استور عرضه شده‌اند رایگان نیستند و برای دانلود برخی از آن ها باید هزینه های مشخصی پرداخت شود. اگرچه ما ایرانی ها برای خرید اپلیکیشن های پولی از اپ استور با محدودیت هایی مواجه هستیم، اما این مسئله به آن معنا نیست که هیچ راهی برای خرید برنامه های پولی اپ استور وجود نداشته باشد. پس تحت شرایط خاص امکان خرید برنامه های پولی از اپ استور وجود دارد.

حال تصور کنید که یک برنامه یا بازی اشتباه را از اپ استور خریداری کردید! در این شرایط تکلیف چیست؟ آیا راهی برای پس گرفتن پول شما وجود دارد؟ خوشبختانه اپل امکان پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور را فراهم کرده است. ما در این مقاله قصد داریم به آموزش دو روش انجام این عمل بپردازیم. چنانچه در مورد روش های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

روش اول پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور

اپل برای هر خریدی که شما با استفاده از اپل آیدی (Apple ID) خود از اپ استور انجام دهید یک رسید اختصاصی ارسال می‌کند. این رسید برای آدرس ایمیل ثبت شما اپل آیدی کاربر ارسال می‌شود و خوشبختانه با استفاده از آن امکان پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور وجود دارد! برای انجام این کار کافیست که به اینباکس ایمیل اپل آیدی خود مراجعه کنید و رسید خرید اپلیکیشن مورد نظر را باز کنید. سپس مثل عکس زیر بر روی گزینه Report a Problem کلیک کنید.

دو روش پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور

با کلیک بر روی گزینه Report a Problem به صفحه ای از پشتیبانی اپل هدایت می‌شوید. باید در این صفحه مشخصات اپل آیدی و رمز عبور آن را وارد کنید. بعد از وارد کردن صحیح مشخصات اپل آیدی، یک فیلد اختصاصی برای شرح مشکلتان نمایان می‌شود. در این فیلد مشکل خود را به زبان انگلیسی تایپ کنید و سپس بر روی گزینه Submit کلیک نمایید. برای کسب راهنمایی در مورد نحوه نوشتن صحیح درخواست خود می‌توانید تماس کوتاهی با کارشناسان موبایل کمک برقرار کنید و از آن ها راهنمایی بخواهید. سپس باید منتظر پاسخ اپل باشید.

روش دوم پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور

روش دیگری که هم برای پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور وجود دارد. در این روش باید مستقیما به صفحه گزارش مشکلات اپل مراجعه کنید و مشکل خود را برای واحد پشتیبانی اپل شرح دهید. بدین منظور ابتدا بر روی این قسمت کلیک کنید. سپس بر روی گزینه Sign in کلیک نمایید.

دو روش پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور

حال مشخصات اپل آیدی و رمز عبور آن را وارد کنید و لاگین شوید. حالا مشکل خود را در فیلد ارائه شده تایپ کنید. باز هم لازم است که مشکل شما به زبان انگلیسی شرح داده شود. برای کسب راهنمایی در مورد نحوه نوشتن و شرح مشکل خود می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید. بعد از ارسال درخواست، باید منتظر بمانید تا از جانب اپل پاسخ دریافت کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش دو روش برای پس گرفتن پول بعد از خرید اشتباه برنامه از اپ استور پرداختیم. در نظر داشته باشید که شما برای انجام این کار می‌توانید تماسی با کارشناسان موبایل کمک برقرار کنید و از آن ها بخواهید تا هزینه صرف شده شما را پس بگیرند.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

منبع techviral
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید