تعمیرات اپل

اگر بنا به هر دلیلی تمایل دارید که اکانت اختصاصی خود در سایت شیائومی (Xioami) را غیر فعال کنید، این مقاله بهترین راهنمای ممکن را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم که به آموزش تصویری نحوه حذف اکانت شیائومی (Xiaomi) یا می اکانت (MI Account) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

مقدمه‌ای در رابطه با حذف اکانت شیائومی (Xiaomi)

شما برای استفاده از خدمات شیائومی می‌توانید یک اکانت اختصاصی بسازید. این اکانت با اصطلاح می اکانت (MI Account) شناخته می‌شود و قابلیت‌های خاصی را در اختیارتان قرار خواهد داد. اما این احتمال وجود دارد که بنا به دلایل خاصی تمایل داشته باشید که نسبت به حذف اکانت شیائومی (Xiaomi) یا همان می اکانت (Mi Account) خود اقدام کنید. در این شرایط تکلیف چه می‌شود؟ چگونه می‌توانیم اکانت شیائومی خود را رسما حذف کنیم؟

حذف اکانت شیائومی (Xiaomi) فرآیند پیچیده‌ای را به همراه ندارد. ما در این مقاله قصد داریم که به آموزش تصویری و قدم به قدم نحوه انجام این عمل و حذف اکانت شیائومی (Xiaomi) یا همان می اکانت (MI Account) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحدش پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

آموزش حذف اکانت شیائومی (Xiaomi) یا می اکانت (Mi Account)

حذف اکانت شیائومی (Xiaomi) یا می اکانت (MI Account) پروسه چندان پیچیده‌ای را به همراه ندارد. شما به راحتی می‌توانید نسبت به انجام این عمل و حذف اکانت شیائومی (Xiaomi) خود اقدام کنید. بدین منظور کافیست که مراحل زیر را طی نمایید:

حذف اکانت شیائومی (Xiaomi)

ابتدا با کلیک بر روی این قسمت به سایت شیائومی و بخش حذف اکانت آن مراجعه کنید. دقت کنید که مشخصات اکانتی که قصد دارید حذف شود را در این بخش وارد نمایید و در آن لاگین شوید.

حذف اکانت شیائومی (Xiaomi)

به محض اینکه وارد اکانت خود شدید، پنچره پاپ آپ مشابه با عکس فوق نمایان می‌شود. تیک گزینه موجود را زده و بر روی گزینه Delete Account کلیک کنید.

حذف اکانت شیائومی (Xiaomi)

در این شرایط پیغامی نمایان می‌شود که باید بر روی گزینه YES کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه یک ایمیل برای آدرس ایمیل ثبت شده در اکانت شیائومی شما ارسال می‌گردد.

حذف اکانت شیائومی (Xiaomi)

حال در سایت شیائومی یک فیلد نمایان می‌شود که باید کدی در آن وارد گردد. این کد برای ایمیل اکانت شما ارسال شده است. بنابراین به بخش اینباکس ایمیل خود بروید و ایمیل دریافتی از سوی شیائومی را باز کنید. کد موجود در این ایمیل را کپی و در فیلد سایت شیائومی پیست (Paste) نمایید. سپس بر روی گزینه Submit کلیک کنید.

حذف اکانت شیائومی (Xiaomi)

نهایتا در پنجره پاپ آپ نمایان شده، گزینه Delete Account را انتخاب کنید.

حذف اکانت شیائومی (Xiaomi)

با مشاهده پیغامی که در عکس فوق می‌بینید، حذف اکانت شیائومی (Xiaomi) یا همان می اکانت (MI Account) با موفقیت به پایان رسیده است.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش تصویری و قدم به قدم نحوه حذف اکانت شیائومی (Xiaomi) یا همان می اکانت (MI Account) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحدش پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع accountdeleters

نظرات کاربران (7)

ارسال نظر

    سلام لطفا به من بگید که چطور حساب mind fit را ازاد کنم لطفا

    درود ممنون میشم راهنمایی کنید.
    گوشی من یه حساب قبلی روش بوده بعد من گذر واژشو بلد نیستم.چجوری میتونم اون حساب قبلی رو حذف کنم یه حساب جدید جایگزینی کنم