تعویض باتری S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک تعویض باتری S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک

تعویض باتری S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک

تعویض باتری یکی از اقداماتی است که بنا به ماهیت باتری های لیتیوم یونی گوشی های موبایل باید هر چند سال یک بار انجام شود، در غیر این صورت باتری گوشی کیفیت شارژدهی مطلوبی نخواهد داشت. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر باتری گلکسی اس 10+ را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض باتری سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

مقدمه

همیشه تعمیر ال سی دی و باتری از رایج ترین تعمیراتی هستند که روی گوشی های موبایل انجام می‌گیرند. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله تعمیر ال سی دی Galaxy S10+ با ضمانت و بهترین قیمت به طور جامع در مورد تعویض LCD گوشی سامسونگ گلکسی S10+ صحبت کرده بودیم اما در این مطلب می‌خواهیم در رابطه با تعویض و تعمیر باتری این گوشی صحبت کنیم. باتری Galaxy S10 Plus اگرچه توان شارژدهی خوبی دارد اما مثل دیگر گوشی موبایل با گذر زمان کیفیت شارژدهی باتری این اسمارتفون هم افت می‌کند و از ظرفیت اسمی آن کاسته می‌شود. در حالت عادی تقریبا بعد از گذشته 1 الی 1.5 سال، توان شارژدهی باتری گلکسی اس 10 پلاس به حداقل مقدار ممکن می‌رسد و اینجاست که کاربر ملزم به تعویض باتری موبایل خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس

اما هزینه تعمیر باتری گلکسی اس 10+ چقدر است و برای انجام این کار بهتر است چه کنیم؟ آیا می‌توان به هر مرجع و تعمیرکاری برای تعویض کردن باتری گوشی مثل سامسونگ Galaxy S10 Plus اعتماد کرد؟ آیا نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین گزینه برای انجام تعمیراتی همچون تعویض باتری گلکسی S10+ هستند؟ در ادامه این مطلب می‌خواهیم به طور دقیق در رابطه با تعمیر باتری گلکسی اس 10+ صحبت کنیم و در این راستا راهنمای جامعی را خدمتتان ارائه نماییم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

تعمویض باتری سامسونگ s10 plus

 

اهمیت اورجینال بودن باتری

مهمترین موضوعی که باید در حین تعویض باتری گلکسی S10+ مورد توجه قرار گیرد مربوط به اورجینال بودن باتری تعویضی می‌شود. باتری که قرار است در گوشی سامسونگ نصب شود باید اورجینال و اصل باشد تا کیفیت مطلوبی ارائه کند، در غیر این صورت نه تنها خیلی زود کیفیت شارژدهی خود را از دست می‌دهد، بلکه می‌تواند خطراتی همچون آتش گرفتن و انفجار را هم در مواقع خاص به همراه داشته باشد. اما آیا راهی برای تشخیص دادن اصلی و تقلبی بودن یک باتری موبایل وجود دارد؟ برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با روش هایی تشخیص باتری اورجینال از تقلبی توصیه می‌کنیم یک مرتبه مقاله ۱۰ روش تشخیص باتری تقلبی از باتری اصل برای گوشی موبایل را مطالعه کنید.

 

برای تعویض باتری سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

متاسفانه مشکل تعویض باتری گوشی اینجاست که وقتی شما برای انجام این کار اقدام می‌کنید، هیچوقت خود باتری را نخواهید دید! تصور کنید به نزد تعمیرکاری مراجعه کرده‌اید و از وی خواسته‌اید تا باتری گلکسی S10+ شما را تعویض کند. وی از شما می‌خواهد که فردا پیش او بازگردید و گوشی خود را با باتری تعویض شده اورجینال تحویل بگیرید. شما با مراجعه به نزد این تعمیرکار و تحویل گرفتن گوشی، هیچوقت نمی‌توانید باتری که در آن نصب شده ببینید و عملا فقط باید به گفته های تعمیرکار مبنی بر اورجینال بودن باتری اعتماد کنید! متاسفانه اعتماد کردن این چنینی در بازار آزاد خیلی نتیجه مطلوبی ندارد و زیاد دیده می‌شود که تعمیرکاران از باتری های تقلبی در گوشی مشتریان استفاده می‌کنند و مدعی می‌شوند که باتری اصل و اورجینال را در گوشی موبایل وی نصب کرده‌اند. بدین ترتیب آن ها هزینه نصب باتری اورجینال را از شما دریافت خواهند کرد و گوشی را با یک باتری تقلبی به شما تحویل می‌دهند!

بنابراین اورجینال بودن باتری که قرار است در گوشی نصب شود اهمیت زیادی دارد و باید در تعمیر باتری گلکسی اس 10+ توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشید. اما همانطور که گفتیم تقریبا هیچ راهی برای یک کاربر عادی مبنی بر اطمینان از این موضوع وجود ندارد. خوشبختانه موبایل کمک این معضل بزرگ را حل کرده و زمانی که تعویض باتری گوشی مشتریان به کارشناسان این مرکز واگذار شود، گارانتی رسمی اورجینال بودن باتری جدید از سوی موبایل کمک ارائه خواهد شد. به بیان دیگر موبایل کمک ضمانت می‌کند باتری جدیدی که در گوشی مشتری بکار برده کاملا اورجینال خواهد بود. بدین ترتیب خیال مشتری از این بابت راحت خواهد شد و دیگر با مشکلات بازار آزاد و سنتی رو به رو نمی‌شود.

هزینه تعمیر باتری گلکسی اس 10+ سامسونگ

خوشبختانه هزینه تعویض باتری گلکسی S10 پلاس در مقایسه با دیگر تعمیرات رایج این گوشی مثل تعویض ال سی دی، تعمیر مادربرد و غیره به مراتب کمتر است. بنابراین خیلی نگران هزینه انجام این تعمیر نباشید و اگر شارژدهی باتری گوشی شما ضعیف شده، هرچه سریعتر برای انجام تعمیرات لازم اقدام کنید. دقت داشته باشید که همیشه قطعات اورجینال و اصل قیمت بیشتری در مقایسه با قطعات معمولی، تقلبی و فیک دارند. بنابراین فقط به قیمت باتری دقت نکنید و کیفیت آن را هم در نظر داشته باشید. اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیر باتری گلکسی اس 10+ شما انجام شود و خیالتان هم از بابت اورجینال بودن باتری جدیدی که در دستگاه نصب می‌شود راحت باشد، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعویض باتری

خیلی از افراد تصور دارند که با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین نتیجه را از همه تعمیرات گوشی های این برند دریافت می‌کنند، اما جالب است بدانید که آمار رضایت مشتریان ثابت کرده که این مسئله صحت ندارد و متاسفانه حداقل 50 درصد نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در جلب رضایت مشتریان ناموفق هستند. البته در این نمایندگی ها عموما با مشکلاتی مثل نصب باتری های غیر اورجینال و کپی رو به رو نخواهید شد و نمایندگی های سامسونگ همیشه باتری های با کیفیت و اورجینال را در گوشی مشتریان نصب می‌کنند. اما عموما هزینه تعمیر باتری گلکسی اس 10+ در این مراکز زیاد و همچنین سرعت عمل آن ها بسیار پایین است. این دو موضوع می‌توانند بسیار آزاردهنده باشند.

 

برای تعویض باتری سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

به عنوان مثال تعویض باتری Galaxy S10 Plus سامسونگ در شرکت موبایل کمک ظرف مدت زمانی در حدود 1 ساعت انجام می‌شود و گوشی مشتری ظرف 3 الی 5 ساعت درب منزل به وی تحویل داده خواهد شد، اما در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ ممکن است تعمیر باتری گلکسی اس 10+  تا 4 روز هم طول بکشد! جالب‌تر اینکه نمایندگی های سامسونگ هزینه بیشتری هم در ازای تعویض باتری گوشی مشتریان دریافت می‌کنند. بنابراین اگر به دنبال سرعت عمل و قیمت مناسب هستید، نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ را فراموش کنید و از خدمات شرکت موبایل کمک بهره بگیرید. با خدمات این شرکت تعمیر باتری گلکسی اس 10+ با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن قابل انجام خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

تعمیر باتری گلکسی s10 plus

 

چرا موبایل کمک بهترین مرجع برای تعویض باتری گلکسی +S10 است؟

در طول مقاله تقریبا به تمام نقاط قوت خدماتی که شرکت موبایل کمک در راستای تعویض باتری گلکسی اس 10+ ارائه کرده اشاره داشتیم، اما در این قسمت شفاف تر در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم. موارد زیر اصلی ترین نقاط قوت و مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید:

  • ثبت سفارش غیر حضوری: برای ثبت سفارش تعمیر باتری گلکسی اس 10+ در شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری یا حتی خروج از منزل نخواهید داشت. بدین منظور کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس بگیرید یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به ثبت برسانید. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک مدیریت و انجام می‌شود.
  • سرعت عمل بالا: در شرکت موبایل کمک تعمیراتی همچون تعویض باتری گوشی گلکسی S10+ ظرف مدت زمان چند ساعت انجام خواهد شد. یعنی شما چند ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیر، گوشی تعمیر شده خود را از کارشناسان موبایل کمک تحویل می‌گیرید.
  • ضمانت اورجینال بودن باتری: هر قطعه جدیدی که در گوشی شما نصب شود از نظر کیفیت و اورجینال بودن شامل گارانتی خواهد بود. بنابراین اگر تعویض باتری گلکسی S10 Plus را انجام دهید، مطمئن خواهید بود باتری که در دستگاه نصب شده اورجینال و اصل است.
  • قیمت عالی: قیمتی که توسط موبایل کمک برای ارائه خدمات در نظر گرفته شده واقعا عالی و مقرون به صرفه است. این مسئله یکی از اصلی ترین نقاط قوت سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک محسوب می‌شود.
  • تحویل رایگان گوشی درب منزل: اگر گوشی مشتری برای انجام تعمیرات به شرکت موبایل کمک ارجاع داده شده باشد، بعد از انجام تعمیرات هم با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال خواهد شد. بدین ترتیب گوشی درب منزل به مشتری گرامی تحویل داده می‌شود.

موارد فوق فقط بخشی از مزیت ها و نقاط قوت استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک هستند. شما با استفاده از خدمات این شرکت می‌توانید تعمیراتی همچون تعمیر باتری گلکسی اس 10+ را با اطمینان کامل از کیفیت نهایی انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعویض باتری  +Galaxy S10 یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان است کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. سایر مراحل کار توسط کارشناسان و تیم موبایل کمک مدیریت می‌شود و ظرف چند ساعت شما گوشی تعمیر شده خود را از پیک رایگان شرکت تحویل می‌گیرید.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ S10 Plus

قطعات گوشی اس 10 پلاس

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ