تعمیرات اپل

اگر بنا به هر دلیلی تمایل دارید تا اکانت سامسونگ خود را حذف کنید، این مقاله بهترین راهنمای تصویری و قدم به قدم ممکن را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم که به آموزش تصویری و قدم به قدم نحوه حذف اکانت سامسونگ بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با حذف اکانت سامسونگ

استفاده از اکانت سامسونگ بنا به دلایل خاصی اجباری می‌شود. به عنوان مثال برای استفاده از برخی قابلیت‌های گوشی‌های سامسونگ نیازمند ساخت اکانت اختصاصی سامسونگ در آن‌ها هستید. در این بین حذف اکانت سامسونگ به هیچ عنوان پروسه پیچیده‌ای را به همراه ندارد و شما به سادگی قادر به حذف آن هستید. تنها موضوعی که باید به آن توجه کنید مربوط به این است که با حذف اکانت سامسونگ تمام اطلاعات آن نظیر دانلودها، آیتم‌های خریداری شده و غیره از بین می‌روند. بنابراین اگر با این موضوع مشکلی ندارید نسبت به حذف اکانت سامسونگ خود اقدام کنید.

همانطور که اشاره کردیم، حذف اکانت سامسونگ به سادگی امکانپذیر است. بدین منظور از سایت رسمی سامسونگ استفاده می‌کنیم. در ادامه این مقاله به آموزش تصویری و قدم به قدم نحوه حذف اکانت سامسونگ خواهیم پرداخت. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

چگونه اکانت سامسونگ خود را حذف کنیم؟

به منظور غیر فعال یا حذف کردن اکانت سامسونگ خود کافیست که مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

حذف اکانت سامسونگ

ابتدا باید با کلیک بر روی این قسمت به صفحه اکانت‌ سامسونگ مراجعه کنید. احتمالا با توجه به آی پی (IP) شما نسخه فارسی وبسایت رسمی سامسونگ نمایان می‌شود. اگر تمایل دارید مراحل را به صورت فارسی ادامه دهید، اما ما ترجیحا از نسخه انگلیسی وبسایت سامسونگ استفاده می‌کنیم. برای تغییر زبان صفحه و سایت سامسونگ در بخش زیرین و سمت راست صفحه گزینه‌ای ارائه شده که مربوط به انتخاب کشور و زبان مد نظر کاربر می‌شود.

حذف اکانت سامسونگ

بر روی گزینه Sign In یا ورود به سیستم کلیک کنید.

حذف اکانت سامسونگ

مشخصات اکانت خود شامل نام کاربری و رمز عبور را در این مرحله وارد نمایید و بر روی گزینه Sign In کلیک کنید.

حذف اکانت سامسونگ

حال از منوی گوشی صفحه گزینه Profile را انتخاب کنید.

حذف اکانت سامسونگ

در بخش زیرین صفحه‌ای که باز می‌شود، گزینه‌ای تحت عنوان Delete account وجود دارد. بر روی این گزینه کلیک کنید تا دستور حذف اکانت سامسونگ شما صادر شود.

حذف اکانت سامسونگ

تیک چپ باکس موجود را بزنید و سپس بر روی گزینه Confirm کلیک کنید.

حذف اکانت سامسونگ

با مشاهده تصویر فوق، پروسه غیر فعال سازی یا حذف اکانت سامسونگ شما به پایان رسیده است. می‌توانید بر روی گزینه Confirm کلیک کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش تصویری و قدم و قدم نحوه حذف اکانت سامسونگ پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع accountdeleters

نظرات کاربران (35)

ارسال نظر

    سلام اکانت من حذف نمیشه من جی میلم رو حذف کردم الان اکانت حذف نمیشه میگه بزن رو ارسال ایمیل میزنم بازم فایده نداره