آموزش جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام (Autoplay GIFs)

آموزش دریافت لینک اشتراک گذاری استیکر ها در تلگرام

علاوه بر امکان غیر فعال کردن قابلیت دانلود اتوماتیک فایل های گیف (GIF)، تلگرام امکان جلوگیری از پخش اتوماتیک این فایل ها را هم ارائه کرده است. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام (Autoplay GIFs) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با پخش اتوماتیک فایل گیف در تلگرام

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله آموزش غیر فعال کردن دانلود خودکار در تلگرام نحوه غیر فعال سازی قابلیت دانلود اتوماتیک فایل های مختلف از جمله تصاویر متحرک گیف (GIF) را به شما آموزش دادیم. اما علاوه بر این قابلیت، تلگرام امکان غیر فعال کردن قابلیت پخش اتوماتیک این فایل ها را هم ارائه کرده است.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

در شرایط عادی هنگامی که یک تصویر متحرک گیف (GIF) دریافت می‌کنید و آن را دانلود می‌نمایید، این فایل به طور اتوماتیک پخش می‌شود. حتی اگر شما از پنجره گفتگو یا چتی که فایل گیف مذکور در آن ارسال شده خارج و بار دیگر وارد آن شوید، شاهد پخش خودکار آن خواهید بود. با غیر فعال کردن قابلیت Autoplay GIFs در تلگرام می‌توانید از این موضوع جلوگیری کنید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام (Autoplay GIFs) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام (Autoplay GIFs)

به منظور غیر فعال کردن پلی شدن یا پخش اتوماتیک تصاویر متحرک GIF در تلگرام، کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید تا منوی تنظیمات تلگرام ارائه شود.
  • اسلایدر موجود در کنار گزینه Autoplay GIFs را لمس کنید تا غیر فعال گردد.

به این صورت دیگر تصاویر متحرک گیف (GIF) به طور خودکار در پنجره های گفتگو پخش نمی‌شوند، بلکه به منظور پخش آن‌ها شما باید عبارت “GIF” موجود در وسط تصویر متحرک را لمس نمایید و به این شکل دستور پخش آن را صادر کنید.

آموزش تصویری جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام (autoplay Gifs)

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه جلوگیری از پخش خودکار گیف در تلگرام (Autoplay GIFs) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

iPhone 11 Pro Max شیشه

شیشه آیفون 11 Pro

قطعات آیفون 6

تعمیرات موبایل

منبع telegram

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments