تعمیرات اپل

اگر به دنبال مرکزی هستید که بیمه موبایل را به شیوه آسان و سریع و با بهترین کیفیت ممکن ارائه کند، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید. بیمه قطعات موبایل در مرکز موبایل کمک با همکاری سامان حامی انجام شده و بهترین کیفیت ممکن را برایتان به همراه خواهد داشت.

مقدمه

بیمه کردن گوشی های موبایل با توجه به افزایش قیمت و ارزش این گجت ها روز به روز حیاتی تر می‌شود. تصور کنید با صرف هزینه‌ای گزاف گوشی مثل آیفون XS Max را خریداری می‌کنید و در اثر یک حادثه مثل افتادن گوشی از دستتان بر روی زمین یا افتادن گوشی در آب، دستگاه می‌سوزد و نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. در این شرایط مطمئنا هزینه تعمیر گوشی بسیار بالا خواهد بود. برای مثال اگر قرار باشد تاچ ال سی دی آیفون XS Max تعویض شود، حداقل هزینه‌ای در حدود چند میلیون تومان را برایتان به همراه خواهد داشت. بنابراین زمانی که گوشی ها گران قیمت خریداری می‌کنید، ریسک بالایی هم در قبال آسیب رسیدن به آن ها و ضرر و زیان دیدن شما وجود دارد. در اینجاست که بیمه موبایل می‌تواند بسیار کاربردی باشد. تصور کنید که بتوانید گوشی مثل آیفون XS Max را با پرداخت هزینه‌ای ناچیز برای مدت زمان 1 سال بیمه کنید و هرگونه مشکلی که برای آن به وجود آید را بدون نیاز به صرف هزینه تعمیر نمایید!

بیمه موبایل برخلاف گارانتی خرابی هایی همچون افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن قطعات آن، خرابی های ناشی از آب خوردگی و به سرقت رفتن گوشی و غیره را هم تحت پوشش قرار می‌دهد و بدین صورت یک پکیج کامل را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد و خیال وی را از بابت مشکلات احتمالی که ممکن است در آینده برای دستگاه رخ دهد راحت می‌سازد. برای آشنایی بیشتر با بیمه موبایل توصیه می‌کنیم حتما مقاله از ۰ تا ۱۰۰ بیمه موبایل و گوشی ؛ بهترین بیمه، آموزش بیمه، هزینه بیمه را مطالعه کنید. اما منظور از بیمه قطعات موبایل چیست و چرا موبایل کمک بهترین مرکزی است که می‌تواند این سرویس را در اختیارتان قرار دهد؟ در ادامه این مطلب می‌خواهیم بیشتر در مورد بیمه قطعات موبایل و خدماتی که شرکت موبایل کمک در این راستا ارائه کرده صحبت کنیم. در صورتی که در رابطه با خدمات بیمه قطعات موبایل در مرکز موبایل کمک سوالی داشتید می‌توانید با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل نمایید و در این رابطه از آن ها راهنمایی بخواهید.

بیمه قطعات موبایل را در مرکز موبایل کمک انجام دهید!

منظور از بیمه قطعات موبایل چیست؟

بیمه قطعات موبایل سرویسی است که به موجب آن شما قطعات خاص و مشخصی را بیمه می‌کنید! یعنی به جای اینکه مبلغی کلی و گزاف را برای بیمه کردن کامل گوشی خود پرداخت کنید، با پرداخت هزینه کمتر قطعات خاصی را در آن بیمه خواهید کرد یا اتفاق های خاصی را بیمه می‌نمایید. بیمه قطعات موبایل سبب می‌شود تا شما برای استفاده از سرویس بیمه مستلزم پرداخت هزینه کمتری باشید، اما به خاطر داشته باشید که در این نوع بیمه فقط قطعاتی که شما انتخاب کرده‌اید بیمه می‌شوند و در صورتی که سایر قطعات گوشی دچار مشکل شوند، شرکت بیمه گذار مسئولیتی در قبال پرداخت هزینه آن ها بر عهده نخواهد داشت. در ادامه با ذکر یک مثال موضوع را برایتان روشن تر می‌کنیم.

تصور کنید شما قطعه‌ای مثل ال سی دی و تاچ گوشی خود را با پرداخت هزینه‌ای مشخص بیمه می‌کنید. در این شرایط اگر در مدت زمانی که تحت قرارداد با شرکت بیمه گذار قرار دارید، هر مشکلی برای تاچ ال سی دی گوشی شما رخ دهد، شرکت بیمه گذار آن را به صورت رایگان برایتان تعمیر می‌کند. دقت داشته باشید که تمام خرابی ها تاچ و ال سی دی در این شرایط تحت بیمه قابل تعمیر هستند و موضوع برخلاف گارانتی هیچ ارتباطی به این مسئله ندارد که شما در خرابی به وجود آمده دخیل باشید یا خیر! به عنوان مثال اگر گوشی از دست شما بیفتد و تاچ و ال سی دی آن بشکند، می‌توانید از بیمه موبایل خود برای تعویض رایگان تاچ و ال سی دی استفاده کنید. اما اگر در اثر افتادن گوشی از دست شما، علاوه بر تاچ و ال سی دی قطعه دیگری مثل آی سی شارژ هم آسیب ببیند، دیگر نباید انتظار داشته باشید که تعمیر این قطعه هم به طور رایگان انجام شود چون شما از بیمه قطعات موبایل استفاده کرده‌اید و قطعه‌ای که بیمه کرده بودید تاچ و ال سی دی گوشی بوده است.

به همین ترتیب می‌توانید مجموعه‌ای از قطعات را به عنوان یک پکیج انتخاب کنید و نسبت به بیمه آن ها وارد عمل شوید. اصلی ترین مزیتی که بیمه قطعات موبایل در مقایسه با بیمه کامل موبایل دارد مربوط به کاهش هزینه‌ای می‌شود که باید در ابتدا برای بیمه کردن قطعات گوشی پرداخت شود. برای مثال اگر لازم باشد شما برای بیمه کامل آیفون X خود برای مدت زمان 1 سال هزینه‌ای در حدود 2 میلیون تومان را پرداخت کنید، برای بیمه تاچ و ال سی دی این گوشی پرداخت هزینه 500 هزار تومان کافی خواهد بود. البته به خاطر داشته باشید که مقادیر نام برده شده فرضی هستند. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت بیمه قطعات موبایل و انواع گوشی ها کافیست با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

بیمه قطعات موبایل را در مرکز موبایل کمک انجام دهید!

اصلی ترین قطعاتی که در موبایل می‌توانند بیمه شوند کدامند؟

شما بنا به نیاز و تشخیص شخصی خودتان می‌توانید هر یک از قطعاتی که تمایل دارید را در گوشی خود بیمه نمایید اما عموما بیمه کردن برخی از قطعات موبایل نسبت به سایر موارد ضروری تر خواهد بود. این قطعات شامل موارد زیر می‌شوند:

  • تاچ و ال سی دی گوشی: یکی از مهمترین قطعاتی که توصیه می‌کنیم حتما در بیمه قطعات موبایل آن را جا دهید، تاچ و ال سی دی است. طبق آمار بیشترین قطعه‌ای که در گوشی های موبایل دچار خرابی می‌شود تاچ و ال سی دی است و عموما هم خراب شدن این قطعه در اثر سهل انگاری کاربر و افتادن دستگاه از دست وی رخ می‌دهد. در نظر داشته باشید که بروز حوادث این چنینی تحت گارانتی قابل تعمیر نیستند اما با بیمه قطعات موبایل می‌توانید تاچ ال سی دی گوشی خود را در برابر هر مشکلی بیمه نمایید.
  • مادربرد: یکی دیگر از قطعاتی که می‌توانید نسبت به بیمه آن اقدام کنید مادربرد گوشی است. مادربرد شامل قطعات مختلفی می‌شود و زمانی که شما با استفاده از بیمه قطعات موبایل این قطعه را بیمه می‌کنید تمام قطعاتی که در آن بکار رفته تحت بیمه قرار می‌گیرد. برای مثال وقتی رم گوشی روی برد سوار است و شما برد دستگاه را بیمه کرده باشید، خراب شدن رم هم تحت بیمه و به صورت رایگان قابل تعمیر خواهد بود. فراموش نکنید که بیمه کردن مادربرد تقریبا به معنای بیمه کردن بیش از 80 درصد قطعات مهم و اصلی گوشی خواهد بود.
  • باتری: یکی دیگر از قطعاتی که می‌توانید با استفاده از بیمه قطعات موبایل و پرداخت هزینه‌ای ناچیز آن را بیمه نمایید، باتری گوشی خواهد بود. باتری گوشی می‌تواند بنا به دلایل مختلفی توسط کاربر تحت ضوابط بیمه تعویض شود. حتی کاهش کارایی باتری و از دست رفتن قدرت شارژ آن هم می‌تواند دلیلی مبنی بر تعویض باتری تحت ضوابط بیمه باشد.
  • دوربین: یکی دیگر از قطعات مهمی که در گوشی های موبایل می‌توانید آن را بیمه کنید، دوربین است. اغلب گوشی های بالا رده ی امروزی از دوربین های دوگانه و بسیار قدرتمندی بهره می‌برند که اگر دچار مشکل شوند هزینه تعمیر آن ها می‌توان گزاف باشد. بنابراین می‌توانید در بیمه قطعات موبایل خود دوربین گوشی را هم جای دهید و بدین ترتیب بستری را فراهم کنید که اگر دوربین گوشی دچار مشکل شد هم بتوانید آن را تحت ضوابط بیمه به صورت رایگان تعمیر نمایید.

قطعات فوق اصلی ترین و بهترین قطعاتی هستند که می‌توانید با استفاده از سرویس بیمه قطعات موبایل آن ها را بیمه نمایید. بدین ترتیب هر زمان که هر یک از این قطعات دچار مشکل شوند می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نسبت به تعویض رایگان آن ها وارد عمل شوید. برای آشنایی بیشتر با سرویس بیمه موبایل شرکت موبایل کمک که با همکاری شرکت سامان حامی ارائه شده به مطالعه مقاله بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک بپردازید.

چرا باید از بیمه قطعات موبایل مرکز موبایل کمک استفاده کنیم؟

موبایل کمک با چندین سال تجربه و فعالیت ارزشمند در حوزه تعمیرات موبایل و تامین قطعات اورجینال گوشی های موبایل بهترین شرکتی است که می‌توانید از سرویس اختصاصی آن برای بیمه قطعات موبایل خود استفاده کنید. قطعاتی که در این شرکت و توسط آن عرضه می‌شوند همگی اورجینال و OEM هستند و کارشناسان شرکت موبایل کمک هم در حین تعمیر گوشی مشتریان موظف به استفاده از این قطعات اورجینال و بکارگیری بهترین متدها و تجهیزات هستند. بدین ترتیب تعمیری که تحت شرایط بیمه از سوی کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شود بهترین کیفیت ممکن را خواهد داشت. پس با سرویس بیمه قطعات موبایل مرکز موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت سرویس دهی که در صورت بروز مشکل از آن بهره‌مند خواهید شد کاملا راحت خواهد بود و از این جهت هیچ نگرانی نخواهید داشت.

بیمه قطعات موبایل را در مرکز موبایل کمک انجام دهید!

چگونه بیمه قطعات موبایل خود را انجام دهیم؟

به منظور بیمه کردن قطعات موبایل کمک در شرکت موبایل کمک کافیست با شماره 66765110-021 تماس حاصل کنید و از کارشناسان بخش بیمه قطعات موبایل کمک راهنمایی بخواهید. همچنین با مراجعه حضوری به نمایندگی های موبایل کمک در سراسر ایران هم می‌توانید در مورد جزئیات سرویس بیمه قطعات موبایل اطلاعات لازم را کسب نمایید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید

٧۵١۴٧-٠٢١
پیام در واتس‌اپ
پیام در واتس‌اپ تماس ٧۵١۴٧-٠٢١