تعمیرات اپل

برنامه Islam The Noble Quran از اپلیکیشن های مذهبی پرطرفدار در میان کاربران به حساب می‌آید و امکان یادگیری آسان قرآن کریم از طریق گوشی همراه را برایتان فراهم می‌کند. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی برنامه Islam The Noble Quran پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن Islam The Noble Quran

اپلیکیشن Islam The Noble Quran برای عاشقان دین اسلام و قرآن یک برنامه بسیار کاربردی محسوب می‌شود. اگر شما هم از علاقه‌مندان به یادگیری و حفظ قرآن کریم هستید و با زبان عربی آشنایی چندانی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم این اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب کنید. با استفاده از اپلیکیشن مذکور قادر خواهید بود تا به راحتی از طریق گوشی خود در هر زمان و مکان به یادگیری سوره های مختلف قرآن کریم با تلفظ صحیح بپردازید.

همچنین اپلیکیشن Islam The Noble Quran امکان دسترسی به تلاوت های قاریان مشهور را هم در اختیار کاربران خود قرار داده است. این اپلیکیشن برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده و به صورت رایگان قابل دانلود است. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی اپلیکیشن Islam The Noble Quran بپردازیم. چنانچه در رابطه با این برنامه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

معرفی برنامه Islam The Noble Quran

میلیون ها مسلمان در سرتاسر جهان از برنامه Islam The Noble Quran جهت یادگیری و حفظ قرآن استفاده می‌کنند. این برنامه یکی از اپلیکیشن های جامع در حوزه آموزش و قرائت قرآن به حساب می‌آید و شامل تلاوت های قاریان مختلفی می‌شود.  همانطور که در ابتدای مقاله هم به آن اشاره داشتیم، برنامه Islam The Noble Quran برای آن دسته از افرادی که با زبان عربی آشنا نیستند، بسپار کاربردی خواهد بود. چرا که کاربران می‌توانند از طریق این اپلیکیشن به یادگیری تلفظ صحیح هر یک از آیات بپردازند.

برنامه Islam The Noble Quran

برنامه Islam The Noble Quran از قابلیت قرائت قرآن به زبان عربی و ترجمه های مختلف هم بهره می‌برد و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند. بنابراین این برنامه می‌توانید برای کاربران ایرانی علاقه‌مند به قرائت و یادگیری قرآن، یک اپلیکیشن کاربردی باشد. از دیگر قابلیت های ارائه شده توسط برنامه مذکور می‌توان به امکان اشتراک گذاری آیات همراه با ترجمه آن‌ها از طریق سایر اپلیکیشن ها اشاره کرد.

برنامه Islam The Noble Quran

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی برنامه Islam The Noble Quran پرداختیم. با استفاده از آیکون های دانلود ضمیمه شده در انتهای این مطلب قادر به دانلود برنامه مذکور خواهید بود. چنانچه در رابطه با این برنامه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

 

نقاط قوت:

  • امکان دسترسی به تلاوت های قاریان مختلف
  • آموزش تلفظ صحیح آیات قرآن
  • امکان به اشتراک گذاری آیات
  • پشتیبانی از زبان های مختلف از جمله فارسی

نقاط ضعف:

تعمیرات موبایل

 Islam: The Noble Quran
نام Islam: The Noble Quran
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید
سازنده Dimach Cassiope

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر