معرفی سایت telegram-add-member ؛ افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

یکی از چالش های مدیران کانال‌ها تعداد اعضا یا افزایش ممبر کانال تلگرام می‌باشد. هر چه تعداد اعضای یک کانال تلگرام بالاتر باشد نشان دهنده رضایتمندی و استقبال بیشتر کاربران است. از جهتی دیگر بهبود فرایند کسب و کار هر شخص یا سارمان می‌تواند در گرو تعداد ممبرهای کانال آن باشد. یک فروشگاه را در نظر بگیرید که محصولات خود را در کانال تلگرامیش به فروش گذاشته است. هر چقدر تعداد اعضای این کانال بیشتر باشد احتمال فروش مدیر این کانال بیشتر است. پس برای مدیر این کانال افزایش تعداد ممبر تلگرام بسیار مهم است. علاوه بر این کاهش اعضا که ریزش هم نامیده می‌شود، امری کاملا طبیعی است و روزانه ممکن است افرادی بنا به دلایلی از جمله نامرتبط بودن محتوای کانال، عدم ارائه خدمات مناسب از طرق مدیر کانال از کانال شما خارج شوند. از این رو هم حفظ ممبرهای موجود و هم افزایش ممبر کانال تلگرام موضوع مهمی برای هر مدیر کانال می‌باشد، هزینه و انرژی زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. در ادامه سعی می‌کنیم روش و استراتژی‌های درست افزایش اعضا فارسی زبان و واقعی را به شما آموزش دهیم.

افزایش ممبر تلگرام

ممبر تلگرام

اولین سوالی که پیش می‌آید این است که چطوری تعداد اعضای کانال را افزایش بدهیم به طوری که این اعضا مرتبط با حوزه کاری شما باشند؟

 خرید ممبر تلگرام

هنگام تاسیس کانال، شما تعدای محدودی ممبر دارید و کم بودن تعداد ممبر های ابتدایی کانال شما، ممکن است باعث عدم اطمینان سایر افراد جدید در جوین شدن به کانال شما باشد لذا برای جلب اعتماد و افزایش کلاس کاری بهتر است در ابتدا اقدام به خرید ممبر تلگرام نمایید. به طور مثال از سایت: www.telegram-add-member.com که این سایت در حوزه افزایش ممبر تلگرام فعالیت دارد به تعداد ممبرهای خود اضافه نمایید. با این شرایط شما در روزهای اولیه به جای تعداد کمی ممبر می‌توانید از تعداد 2 هزار ممبر شروع کنید. این سایت‌ها با استفاده از شماره مجازی یا به اصطلاح ممبر فیک/مجازی تعداد ممبرهای شما را افزایش می‌دهند.

اگر به دنبال خرید ممبر تلگرام هستید به سایت www.telegram-add-member.com سر بزنید

تولید محتوا رمز موفقیت

محتوای دست اول تولید کنید. با کمی ابتکار و خلاقیت می‌توانید محتوایی تولید کنید که نمونه‌ی آن در هیچ کانال دیگری نباشد. مطمئن باشید در این صورت مخاطبین وافاداری پیدا خواهید کرد و به تدریج نام کانال شما زبانزد و مشهور خواهد شد. بکی از راه‌های افزایش ممبر تلگرام به طور یقین تولید محتوای غنی می‌باشد. تلاش کنید محتوایی تولید شود تا اینکه از جای دیگری بدونه هیچ دخل و تصرفی کپی برداری شود.

ترقند های تلگرامی را یاد بگیرید

در معرفی کانال حتما اطلاعات تماس ادمین را بنویسید. مخاطبین کانال حق دارند تا نقد و پیشنهاد خود را به گوش شما برسانند. اگر می‌خواهید از دست نوتیفیکیشن‌های گاه و بی گاه آسوده باشید، نوشتن آدرس ایمیل می‌تواند راه مناسب‌تری باشد.
قبل از ارسال پست، چند بار آن را مرور کنید و هر چقدر که می‌توانید آن را کوتاه تر کنید. اندازه مناسب برای یک پست، همان اندازه صفحه نمایش گوشی است و بهتر است که خواننده برای خواندن پست مجبور به پیمایش صفحه (اسکرول) نشود.
از قدرت تصاویر برای تاثیر گذاری بر مخاطبین به درستی استفاده کنید. این موضوع در افزایش ممبر تلگرام موثر است عکس‌ها می‌توانند در انتقال بهتر پیام به مخاطب تاثیر مثبتی داشته باشند. اما در استفاده از عکس‌ها زیاده‌روی نکنید. به هر حال لود شدن عکس‌ها برای اینترنت کم سرعت، زمان بر است و شاید برای بعضی‌ها آزار دهنده باشد.
در گوشه‌ی تصاویری که در کانال ارسال می کنید، شناسه یا لوگوی کانال خود را درج کنید. به این ترتیب هر کسی که تصویر کانال شما را کپی و منتشر کند، نام و برند کانال شما بیشتر شناخته خواهد شد.
محتوای دست اول تولید کنید. با کمی ابتکار و خلاقیت می‌توانید محتوایی تولید کنید که نمونه‌ی آن در هیچ کانال دیگری نباشد. مطمن باشید در این صورت مخاطبین وفاداری پیدا خواهید کرد و به تدریج نام کانال شما زبانزد و مشهور خواهد شد.
برای طبقه‌بندی موضوعی پست‌های کانال از هشتگ‌ها استفاده کنید. به این ترتیب مخاطبین کانال می‌توانند راحت‌تر مطلب یا موضوع مورد نظر خود را بیابند.
برای کانال خود لوگوی اختصاصی طراحی کنید. یک لوگوی چشم نواز می‌تواند حس بهتری به مخاطبین کانال شما بدهد. توجه کنید که لوگوی کانال در لیست چت‌های مخاطبین و همیشه جلوی چشم آنها است.
در انتهای هر پست‌ شناسه‌ی کانال (Channel ID) خود را بنویسید. (شناسه کانال با علامت @ شروع می‌شود). بعضی‌ از مخاطبین شما به جای ارسال مجدد (Forward) پیام‌، آن را کپی می‌کنند. با درج شناسه کانال در انتهای پست، کانال شما شانس بیشتری برای دیده شدن خواهد داشت. ارسال پست‌ها را با برنامه‌ی مشخصی انجام دهید. مثلا هر شب راس ساعت ۱۱. سعی کنید این زمان را طوری انتخاب کنید که تعداد زیادی از مخاطبین وقت لازم برای خواندن مطلب شما را داشته باشند.

برای افزایش ممبر کانال تلگرام هزینه کنید

برای افزایش ممبر کانال تلگرام هزینه کنید. کانال‌های زیادی وجود دارند که از لحاظ موضوع مرتبط با کانال شما می‌باشند. بهتر است در ابتدا این کانال‌ها را شناسایی و در قسمت توضیحات کانال آیدی تلگرام و شماره تماس مدیر کانال را یاداشت سپس با مذاکره با مدیر آن کانال بخواهید لینک شما را در کانال خود قرار دهد. در این صورت مدیر آن کانال یا از شما هزینه‌ای بابت این کار می‌گیرد (اکثر کانال‌های بزرگ و قوی قطعا هزینه می‌گیرند خیلی از سایت‌های فروش ممبر تلگرام از شما هزینه‌ای دریافت می‌کنند و از همین راه کسب درامد خواهند داشت) یا از شما می‌خواهد شما هم لینک کانال وی را در کانال خود قرار دهید به این کار تبادل گفته می‌شود و اکثر مدیران کانال‌های نوپا این روش را حتما قبول می‌کنند. اما به یاد داشته باشید تبادل بیش از حد باعث افت کیفیت کانال می‌شود و اعضا کانال را ترک می‌کنند.

 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و موبایل‌کمک هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: تلگرام

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments