اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام و لینکدهی آن‌ها به فیسبوک

اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام

اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام یکی از ویژگی‌هایی است که به تازگی در اپلیکیشن این شبکه اجتماعی ارائه شده است. در این مقاله قصد داریم که به آموزش اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام و لینکدهی آن‌ها به فیسبوک بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در مورد اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام و لینکدهی به فیسبوک

بدون تردید می‌دانید که اینستاگرام هم اکنون یکی پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی موجود محسوب می‌شود. این شبکه اجتماعی به صورت تصویر محور طراحی شده و اشتراک‌گذاری پست‌ها در آن با آپلود عکس و ویدیوهای کوتاه صورت می‌پذیرند. اینستاگرام هم اکنون در بین کاربران ایرانی هم به شدت محبوب شده است. چندی پیش قابلیت جدید در اپلیکیشن اینش که اجتماعی ارائه شد که به موجب آن امکان اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام و مدیریت همزمان آن‌ها در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. اگر به خاطر داشته باشید، تیم موبایل کمک پیش از این در مقاله “آموزش اضافه کردن و استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام” توضیحات مختصری در رابطه با نحوه عملکرد این ویژگی خدمت شما عزیزان ارائه کرده بود.

اما تعامل به شبکه‌های اجتماعی دیگر نظیر فیسبوک و امکان لینکدهی پست‌ها به آن هم از دیگر ویژگی‌ها و قابلیت‌های اصلی اینستاگرام محسوب می‌شود. شما می‌توانید پست‌های اینستاگرام خود را به گونه‌ای در تعامل با فیسبوک قرار دهید که پس از اشتراک‌گذاری در اکانت اینستاگرام، به طور اتوماتیک در صفحه فیسبوک شما هم آپلود شود. پیش از این در مقاله‌ای با عنوان “همه چیز در مورد اینستاگرام و تعامل آن با سایر شبکه‌های اجتماعی” به شرح نسبتا دقیق نحوه تعامل اینستاگرام با سایر شبکه‌های اجتماعی پرداخته بودیم.

در این مقاله قصد داریم که به طور اختصاصی نحوه اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام و همچنین لینکدهی اکانت اینستاگرام به فیسبوک را خدمت شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از موارد و بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک و آموزش نحوه اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام و لینکدهی آن‌ها به فیسبوک همراه باشید.

اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام چگونه انجام می‌شود؟

پیش از هر عمل دقت داشته باشید که اپلیکیشن اینستاگرام شما باید آپدیت یا به روز باشد. امکان اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام و استفاده همزمان از آن‌ها در نسخه‌های قدیمی برنامه اینستاگرام وجود نداشته و بدین منظور کاربری مجبور به خارج شدن از اکانت خود و ورود مجدد به آن بود. به منظور اضافه کردن اکانت جدید به برنامه اینستاگرام در دستگاه‌های اندرویدی و آی او اسی مراحل زیر را طی کنید:

 • به بخش پروفایل اکانت فعلی خود مراجعه کنید.
 • در دستگاه‌های اندرویدی باید آیکون سه نقطه موجود در بخش فوقانی صفحه را لمس نمایید. در دستگاه‌های آی او اسی، آیکون خورشید موجود را لمس کنید.
 • گزینه Add Account را انتخاب کنید.
 • مشخصات (نام کاربری و رمز عبور) اکانت جدید خود را وارد کنید و بدین صورت اکانت مورد نظر به لیست اکانت‌های فعال برنامه اینستاگرام شما اضافه کنید.

چگونه از یک اکانت به دیگر اکانت‌های فعال خود در اینستاگرام مراجعه کنیم؟

به منظور جابجایی مابین اکانت‌های اینستاگرام فعال خود باید به صورت زیر عمل کنید:

 • به بخش پروفایل اکانت فعلی خود مراجعه کنید.
 • در بخش فوقانی صفحه، یوزرنیم یا نام حساب کاربری شما نمایش داده شده است. این نام کاربری را لمس کنید.
 • حال اکانت که قصد دارید وارد آن شوید را از لیست اکانت‌های فعال موجود انتخاب کنید.

چگونه یک اکانت را از لیست اکانت‌های فعال اینستاگرام خود حذف کنیم؟

شما می‌توانید در هر زمان که تمایل داشته باشید نسبت به حذف یک یا چند اکانت اینستاگرام خود از لیست اکانت‌های فعال اپلیکیشن اقدام کنید. برای حذف هر یک از اکانت‌های فعال خود باید مراحل زیر را طی کنید:

 • به بخش پروفایل اکانتی که قصد حذف آن را مراجعه کنید.
 • در دستگاه‌های آی او اسی، آیکون خورشید موجود در گوشه بالا و سمت راست صفحه را لمس کنید. در دستگاه‌های اندرویدی باید آیکون سه نقطه موجود را لمس نمایید.
 • حال گزینه Log Out of [username] را انتخاب کنید.

با انجام این عمل پروفایل یا اکانت مورد نظر از لیست اکانت‌های فعال اپلیکیشن اینستاگرام‌تان حذف می‌شود.

هنگامی که چند اکانت اینستاگرام به طور همزمان فعال باشند، اعلان‌های دریافتی مربوط به کدام اکانت خواهند بود؟

در شرایطی که نسبت به اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام اقدام کنید و به طور همزمان از چند اکانت فعال استفاده نمایید، نوتیفیکیشن‌های دریافتی مربوط به آن اکانتی می‌شوند که در صفحه آن حضور داشته یا آخرین بار از آن استفاده کرده‌اید.

چگونه اکانت اینستاگرام را به اکانت فیسبوک در ارتباط ساخته یا لینکدهی کنیم؟

چنانچه قصد دارید که اکانت اینستاگرام خود را با اکانت فیسبوک خود مرتبط کنید، باید در دستگاه‌های اندرویدی به صورت زیر عمل کنید:

 • به بخش پروفایل برنامه اینستاگرام مراجعه کرده و آیکون سه نقطه موجود را انتخاب کنید.
 • گزینه Linked Accounts را انتخاب کنید.
 • گزینه Facebook را انتخاب کنید و در صورت نیاز مشخصات اکانت فیسبوک خود را وارد کنید.

در دستگاه‌های آی او اسی به شکل زیر عمل کنید:

 • به بخش پروفایل برنامه اینستاگرام مراجعه کرده و آیکون شبیه به خورشید موجود را انتخاب کنید.
 • گزینه Linked Accounts را انتخاب کنید.
 • گزینه Facebook را انتخاب کنید و در صورت نیاز مشخصات اکانت فیسبوک خود را وارد نمایید.

آیا امکان لینکدهی چند اکانت اینستاگرام به یک پروفایل فیسبوک وجود دارد؟

بله، اینستاگرام این امکان را فراهم می‌کند تا کاربر چند اکانت اینستاگرام را به طور همزمان با یک پروفایل فیسبوک متصل کنید. هنگامی اکانت اینستاگرامی را به پروفایل فیسبوک متصل کنید، تمام دوستان فیسبوکی شما که در اینستاگرام اکانت داشته باشند از طریق یک نوتیفیکیشن از وجود اکانت اینستاگرام شما باخبر می‌شوند.

آیا امکان لینکدهی اکانت اینستاگرام به صفحه فیسبوکی که مدیریت می‌کنیم وجود دارد؟

بله، اگر قصد دارید که در دستگاه‌های اندرویدی اکانت اینستاگرام خود را با صفحه فیسبوکی که مدیریت می‌کنید مرتبط سازید باید به صورت زیر عمل کنید:

 • به بخش پروفایل اکانت اینستاگرام مراجعه کرده و آیکون سه نقطه موجود را انتخاب کنید.
 • گزینه Linked Accounts را انتخاب کنید.
 • گزینه Facebook را انتخاب کنید. اگر قصد دارید که اکانت اینستاگرام خود را به جای اکانت فیسبوک با یک صفحه فیسبوکی که مدیریت آن را بر عهده دارید همگام‌سازی کنید، گزینه Facebook را لمس کرده و سپس صفحه فیسبوکی مورد نظرتان (گزینه Page) را انتخاب کنید.

بدین منظور در دستگاه‌های آی او اسی و ویندوزفون‌ها باید مراحل زیر طی شود:

 • به بخش پروفایل برنامه اینستاگرام‌تان مراجعه کنید و آیکون شبیه به خورشید موجود را لمس نمایید.
 • گزینه Linked Accounts را انتخاب کنید.
 • گزینه Facebook را انتخاب کنید. اگر قصد دارید که اکانت اینستاگرام خود را به جای اکانت فیسبوک با یک صفحه فیسبوکی که مدیریت آن را بر عهده دارید همگام‌سازی کنید، گزینه Facebook را لمس کرده و سپس گزینه Share to و نهایتا صفحه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

آیا امکان اشتراک‌گذاری پست‌های قدیمی اینستاگرام با سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی وجود دارد؟

بله، اینستاگرام این قابلیت را دارد که پست‌های شما را در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی هم اشتراک‌گذاری کند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع، از طریق شماره‌های ضمیمه شده با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله اطلاعاتی تکمیلی در رابطه با اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام و لیکندهی آن‌ها به فیسبوک خدمت شما عزیزان ارائه شد. به طور کلی قابلیت اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام از جمله ویژگی‌های بسیار کاربرپسند اپلیکیشن این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود. چنانچه در رابطه با هر یک از موارد و بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید: خرید گوشی

تعمیرات موبایل

منبع instagram

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
صبا
صبا
3 سال گذشته

سلام
اینستا اپدیت کردم از قسمت اکانت روی گزینه شیر کلیک میکنم فیس بوک انتخاب میکنم error مینویسه یک صفحه سیاه میاد چکار باید بکنم