همه چیز در مورد اینستاگرام :تعامل آن با شبکه‌های اجتماعی دیگر

شبکه های اجتماعی

اگر تمایل دارید که اکانت اینستاگرام خود را با سایر شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک همگام‌سازی کنید، توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله تقریبا به تمام سوالات مرتبط با تعامل اینستاگرام با سایر شبکه‌های اجتماعی پاسخ می‌دهیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

تاکنون مقالات زیادی در رابطه با شبکه اجتماعی اینستاگرام و نحوه استفاده از آن خدمت شما عزیزان ارائه کردیم. اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی کنونی موجود در بین کاربران است که روز به روز در حال پیشرفت بوده و به تعداد کاربران آن افزوده می‌شود. هم اکنون تقریبا هر کاربر ایرانی یک اکانت اینستاگرام دارد اما با این حال ممکن است بسیاری از افراد بنا به دلایل خاصی هنوز از اینستاگرام استفاده نکرده و یا آگاهی لازم به منظور استفاده درست از این شبکه اجتماعی و اپلیکیشن اختصاصی آن را دارند.
این موضوع سبب شد که ما دست به کار شده و سریعا آموزش‌های جامعی را در رابطه با نحوه استفاده از اینستاگرام ارائه کنیم. در ابتدا طی مقاله‌ای با عنوان “آموزش ثبت نام و ساخت اکانت اینستاگرام و شروع استفاده از آن” توضیحات مقدماتی در رابطه با ثبت نام اولیه و آغاز تعامل با برنامه اینستاگرام ارائه کردیم. سپس وارد مسائل اصلی این شبکه اجتماعی شدیم و در دو مقاله “آموزش مدیریت فالوورهای اینستاگرام” و “آموزش ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام و اضافه کردن مکان آن‌” شرح جامعی در رابطه با مدیریت مقدماتی فالوورهای اکانت و نحوه ارسال عکس، ویدئو و اضافه کردن موقعیت مکانی به پست‌ها در برنامه اینستاگرام ارائه کردیم.
پس از توضیحات مقدماتی نوبت به نحوه ویرایش عکس و استفاده از افکت‌های برنامه اینستاگرام رسید که توضیحات دقیق‌تر مربوط به این موضوع را می‌توانید از مقاله “آموزش ویرایش تصاویر و استفاده از فیلتر و افکت در اینستاگرام” مطالعه کنید. اما هم اکنون قصد داریم که در رابطه با تعامل اینستاگرام با شبکه‌های اجتماعی دیگر نظیر فیسبوک صحبت کنیم. اکانت اینستاگرام شما می‌تواند با اکانت فیسبوک‌تان همگام‌سازی شود. در این مقاله تقریبا به تمام سوالات مربوط به تعامل اینستاگرام با سایر شبکه‌های اجتماعی پاسخ خواهیم داد. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و موارد شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تر بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

شبکه‌های اجتماعی

چگونه در اینستاگرام از ویدئو یا عکس‌های آپلود شده خود لینک خروجی (URL) دریافت کنیم؟

برنامه اینستاگرام این قابلیت را ارائه می‌کند که کاربران بتوانند از پست‌های خود لینک خروجی دریافت کنند. دقت داشته باشید که امکان استفاده از لینک خروجی پست‌هایی که در اکانت‌های خصوصی (Private) منتشر شده‌اند وجود ندارد. به منظور دریافت لینک خروجی از پست مورد نظرتان، کافیست که به پست خود مراجعه کرده و سپس آیکون سه نقطه موجود را انتخاب کنید. حال گزینه Copy Share URL را انتخاب نمایید. در این شرایط لینک خروجی پست مورد نظر دریافت شده و قابل استفاده خواهد بود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات اپل در تهران

چگونه اکانت اینستاگرام خود را با فیسبوک همگام‌سازی کنیم؟

برای همگام‌سازی و تعامل اکانت اینستاگرام با اکانت فیسبوک خود در دستگاه‌های اندرویدی مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد بخش پروفایل برنامه اینستاگرام شوید و آیکون سه نقطه موجود را انتخاب کنید.
 • گزینه Linked Accounts را انتخاب کنید.
 • گزینه Facebook را انتخاب کنید و با وارد کردن مشخصات اکانت فیسبوک خود، قادر به تعامل و همگام‌سازی آن با اکانت اینستاگرام‌تان خواهید بود.

به منظور همگام‌سازی و تعامل اینستاگرام با اکانت فیسبوک در دستگاه‌های آی او اسی و ویندوزفون‌ها مراحل زیر را طی کنید:

 • به بخش پروفایل برنامه اینستاگرام مراجعه کرده و آیکون شبیه به خورشید موجود را انتخاب کنید.
 • گزینه Linked Accounts را انتخاب کنید.
 • گزینه Facebook را انتخاب کنید و با وارد کردن مشخصات اکانت فیسبوک خود، قادر به تعامل و همگام‌سازی آن با اکانت اینستاگرام‌تان خواهید بود.

با همگام‌سازی اکانت اینستاگرام و فیسبوک خود، به محض اینکه پستی را در اینستاگرام آپلود کنید، گزینه‌ای به منظور اشتراک‌گذاری همان پست در فیسبوک هم ارائه می‌شود.

آیا امکان اضافه کردن چند اکانت اینستاگرام به یک اکانت فیسبوک وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد که شما چند اکانت اینستاگرام خود را به طور همزمان با یک اکانت فیسبوک همگام‌سازی کنید. زمانی که یک اکانت اینستاگرام را به فیسبوک متصل کنید، تمام دوستان فیسبوکی شما که در اینستاگرام اکانت داشته باشند از طریق یک نوتیفیکیشن از فعال بودن اکانت اینستاگرام شما باخبر می‌شوند.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را با صفحه فیسبوکی که مدیریت می‌کنیم همگام‌سازی نماییم؟

اگر قصد دارید که اکانت اینستاگرام خود را به جای اکانت فیسبوک با یک صفحه فیسبوکی که مدیریت آن را بر عهده دارید همگام‌سازی کنید، باید در دستگاه‌های اندرویدی به صورت زیر عمل کنید:

 • به بخش پروفایل برنامه اینستاگرام مراجعه کرده و آیکون سه نقطه موجود را انتخاب کنید.
 • گزینه Linked Accounts را انتخاب کنید.
 • گزینه Facebook را انتخاب کنید و مشخصات اکانت فیسبوک خود را وارد کنید. حال اگر قصد دارید که اکانت اینستاگرام خود را به جای اکانت فیسبوک با یک صفحه فیسبوکی که مدیریت آن را بر عهده دارید همگام‌سازی کنید، گزینه Facebook را لمس کرده و سپس صفحه فیسبوکی مورد نظرتان (گزینه Page) را انتخاب کنید.

اگر در دستگاه‌های آی او اسی و ویندوزفون‌ها قصد دارید که اکانت اینستاگرام خود را به جای اکانت فیسبوک با یک صفحه فیسبوکی که مدیریت آن را بر عهده دارید همگام‌سازی کنید، باید به صورت زیر عمل کنید:

 • به بخش پروفایل برنامه اینستاگرام مراجعه کرده و آیکون شبیه به خورشید موجود را انتخاب کنید.
 • گزینه Linked Accounts را انتخاب کنید.

گزینه Facebook را انتخاب کنید و مشخصات اکانت فیسبوک خود را وارد کنید. حال اگر قصد دارید که اکانت اینستاگرام خود را به جای اکانت فیسبوک با یک صفحه فیسبوکی که مدیریت آن را بر عهده دارید همگام‌سازی کنید، گزینه Facebook را لمس کرده و سپس گزینه Share to و نهایتا صفحه مورد نظرتان را انتخاب کنید.
چنانچه در رابطه با نحوه همگام‌سازی و تعامل صفحه فیسبوک با اکانت اینستاگرام نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

 بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ در نمایندگی موبایل سامسونگ  

آیا پس از همگام‌سازی اکانت اینستاگرام با فیسبوک، پست‌های ارسالی به طور عمومی نمایش داده می‌شوند؟

خیر، پس از همگام‌سازی اکانت فیسبوک و اینستاگرام، پست‌هایی که ارسال می‌کنید در شرایط پیش فرض به طور عمومی نمایش داده نشده و تنها توسط دوستانتان (Friends) قابل مشاهده هستند. با مراجعه به بخش تنظیمات اکانت فیسبوک خود می‌توانید این موضوع را تغییر دهید. برای کسب راهنمایی بیشتر و دقیق‌تر، با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید.

آیا امکان تغییر نام پوشه حاوی عکس‌هایی آپلود شده اکانت اینستاگرام در فیسبوک وجود دارد؟

بله شما می‌توانید پوشه‌ای که در اکانت فیسبوک‌تان حاوی پست‌های آپلود شده در اینستاگرام است را تغییر نام دهید.

چه تعداد تصویر را می‌توانیم در آلبوم فیسبوک همگام‌سازی شده با اینستاگرام آپلود کنیم؟

به طور پیش فرض می‌توانید 1000 عکس را در آلبوم فیسبوک همگام‌سازی شده با اکانت اینستاگرام خود آپلود کنید.

چگونه پست‌های قدیمی اینستاگرام خود را با سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی اشتراک‌گذاری کنیم؟

اینستاگرام این قابلیت را دارد که پست‌های شما را در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی هم اشتراک‌گذاری کند. به منظور انجام این عمل باید وارد بخش پروفایل خود و سپس پست مورد نظرتان شوید. حال آیکون سه نقطه موجود را لمس کرده و سپس گزینه Share را انتخاب کنید. در این شرایط می‌توانید شبکه اجتماعی مورد نظر نظیر توییتر، فیسبوک و … را به منظور اشتراک‌گذاری آن پست انتخاب کنید. دقت داشته باشید که اگر در اکانت شبکه اجتماعی مقصد وارد نشده باشید، در پنجره پاپ‌آپ نمایان شده باید این عمل را انجام دهید. با انتخاب گزینه Share، پست مورد نظرتان در شبکه اجتماعی انتخاب شده ارسال می‌شود.

چگونه از پست اینستاگرام خود یک “کد جاسازی” (Embed Code) به منظور نمایش در صفحه وب دریافت کنیم؟

شما می‌توانید از پست اینستاگرام خود یک کد جاسازی یا Embed Code دریافت کرده و از آن به منظور نمایش در صفحات وب استفاده کنید. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

 • ابتدا وارد سایت اینستاگرام (www.instagram.com) شده و سپس وارد اکانت خود شوید.
 • پست مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • بر روی آیکون سه نقطه کلید کرده و سپس گزینه Embed را از گوشه پایین و سمت راست تصویر انتخاب کنید.
 • کد نمایش داده شده را کپی کرده و در صفحه HTML سایت مورد نظر پیست (Paste) نمایید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نمایش پست‌های اینستاگرام در صفحات وب مختلف، از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی اپل واچ

چگونه اکانت اینستاگرام خود با اکانت سایر شبکه‌های اجتماعی همگام سازی کنیم؟

به منظور همگام‌سازی اکانت اینستاگرام با سایر شبکه‌های اجتماعی وارد بخش پروفایل اکانت اینستاگرام خود شده و سپس آیکون سه نقطه (در اندروید) یا آیکون خورشید (در آی او اس و ویندوزفون) را لمس کنید. گزینه Link Account را انتخاب کرده و سپس شبکه اجتماعی مورد نظرتان را انتخاب کنید. با وارد کردن مشخصات اکانت شبکه اجتماعی مورد نظرتان، تعامل و همگام‌سازی اکانت اینستاگرام با شبکه مورد نظر آغاز می‌شود.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را به اکانت شبکه اجتماعی VK متصل کنیم؟

شبکه اجتماعی VK هم یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوبی است که شما می‌توانید اکانت اینستاگرام خود را با آن همگام‌سازی کنید. اگر گزینه مربوط به اشتراک‌گذاری پست‌های اینستاگرام در شبکه اجتماعی VK به طور پیش فرض در اپلیکیشن اینستاگرام ارائه نشده باید در دستگاه‌های اندرویدی به صورت زیر عمل کنید:

 • به بخش پروفایل مراجعه کنید.
 • آیکون سه نقطه موجود را انتخاب کنید.
 • گزینه Share Settings و سپس VK را انتخاب کنید.

در دستگاه‌های آی او اسی نظیر آیفون‌ها و آیپدهای اپل به منظور نمایان شدن شبکه اجتماعی VK در بخش اشتراک‌گذاری برنامه اینستاگرام، کافیست که زبان پیش فرض دستگاه خود را به زبان روسی تغییر دهید. در این شرایط شبکه اجتماعی VK نمایان می‌شود.

چگونه همگام‌سازی و اتصال اکانت اینستاگرام به شبکه‌های اجتماعی مختلف را لغو کنیم؟

به منظور لغو همگام‌سازی و اتصال اکانت اینستاگرام به شبکه‌های اجتماعی در دستگاه‌های اندرویدی باید مراحل زیر را طی کنید:

 • به بخش پروفایل اکانت اینستاگرام خود مراجعه کنید.
 • آیکون سه نقطه موجود را لمس کنید.
 • گزینه Link Accounts را انتخاب کرده و سپس نام سایت یا شبکه اجتماعی مورد نظرتان را لمس کنید.
 • در نهایتا گزینه Unlink را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات lcd 

به منظور لغو همگام‌سازی و اتصال اکانت اینستاگرام به شبکه‌های اجتماعی در دستگاه‌های آی او اسی باید مراحل زیر را طی کنید:

 • به بخش پروفایل اکانت اینستاگرام خود مراجعه کنید.
 • آیکون شبیه به خورشید موجود را لمس کنید.
 • گزینه Link Accounts را انتخاب کرده و سپس نام سایت یا شبکه اجتماعی مورد نظرتان را لمس کنید.
 • در نهایتا گزینه Unlink را انتخاب کنید.

چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

قیمت تاچ ال سی دی آیفون 8 پلاس

قیمت تاچ ال سی دی سامسونگ ام 01

قطعات گوشی M01

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (2)

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
عیلی
عیلی
7 سال گذشته

سلام من هر راهی رو امتحان کردم ولی لایو فعال نشد نسخه ی جدید اینستا رو هم دان کردم رو گوشیهایی که لایو داشتن آیدیمو زدم بازم نشد به هر دری زدم نشد ۳ ساله هم اینستا میام ولی نمیشه برای فعال بودن لایو چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

moniqueki
moniqueki
7 سال گذشته

Excellent website. A lot of useful info here. I am sending it to some friends ans also sharing in delicious. And obviously, thanks for your effort!