آموزش ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون و اندروید
لطفا امتیاز دهید.

اگر بنا به هر دلیل تمایل دارید که بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) خود را ریست کنید، این مقاله اختصاصی بهترین راهنمای ممکن را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مقاله به آموزش روش های ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون و اندروید می‌پردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون و اندروید

اگر تمایل دارید که بازی کلش اف کلنز را در دستگاه اندرویدی یا آی او اسی خود نظیر آیفون و آیپد ریست کنید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله دو روش مختلف برای ریست بازی کلش در آیفون (سیستم عامل iOS) و یک روش ساده هم برای ریست کلش در اندروید شرح داده می‌شوند.

بنابراین در ادامه این مقاله با روش های ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون و اندروید آشنا می‌شوید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران
بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول
بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون و اندروید

ریست بازی کلش در آیفون (سیستم عامل iOS)

برای اینکه در آیفون یا آیپدتان (سیستم عامل آی او اس) بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را ریست کنید، می‌توانید از دو روش مختلف بهره بگیرید. روش اول به شرح زیر است:

 • به منوی Settings دستگاه بروید.
 • گزینه General را انتخاب کنید.
 • گزینه Factory Reset را لمس نمایید و دستگاه را فکتوری ریست کنید. دقت داشته باشید که انجام این کار سبب می‌شود که تمام اطلاعات دستگاه آی او اسی از بین رفته و به حالت پیش فرض کارخانه بازگردانده شوند.
 • بعد از فکتوری ریست، دستگاه را روشن و مراحل راه‌اندازی اولیه را طی کنید.
 • یک اکانت جدید برای Game Center آیفون یا آیپدتان بسازید.
 • بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را از اپ استور (App Store) دانلود کنید.
 • بازی را اجرا و زمانی که با پیغام نمایش داده شده در عکس زیر مواجه شدید، گزینه Cancel را انتخاب کنید.

ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون و اندروید

اما روش دیگری هم برای ریست بازی کلش اف کلنز و اکانت آن در دستگاه های آی او اسی وجود دارد که البته مبتنی بر شرایط و ضوابط خاصی است. در این روش شما باید دو دستگاه آی او اسی داشته باشید که در یکی از آن‌ها بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) هیچوقت اجرا نشده باشد و بتوانیم از طریق آن یک اکانت گیم سنتر جدید بسازیم. اگر این شرایط را دارید به شرح زیر عمل کنید:

 • در دستگاه آی او اسی که پیش از این بازی کلش اف کلنز در آن اجرا نشده است، یک اکانت گیم سنتر (Game Center) بسازید.
 • بازی کلش اف کلنز را دانلود و آموزش ابتدایی (Tutorial) آن را طی کنید.
 • در دستگاه آی او اسی که اکانت کلش اف کلنز در آن فعال است، به بخش Game Center مراجعه کنید و از اکانت خود ساین اوت (Sign Out) شوید.
 • حال اکانت جدیدی که در دستگاه قبلی (متصل نشده به کلش) ساخته بودید را در Game Center دستگاهتان وارد و لاگین کنید.
 • بازی کلش اف کلنز را اجرا کنید.
 • در پنجره پاپ آپ هشدار ارائه شده گزینه OK را لمس و سپس عبارت CONFIRM را تایپ نمایید.

به این صورت در  قادر می‌شوید تا نسبت به ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون یا آیپدهای اپل اقدام کنید.  اما کاربران دستگاه های اندرویدی چگونه قادر به ریست کلش خواهند بود؟

ریست بازی کلش در اندروید

اما برای ریست کردن بازی کلش اف کلنز در دستگاه های اندرویدی نیازی به طی کردن مراحل پیچیده وجود ندارد. بدین منظور کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • بازی کلش اف کلنز را از دستگاه حذف کنید.
 • بازی را بار دیگر از گوگل پلی استور (Google Play Store) دانلود و نصب کنید.
 • بازی را اجرا کنید.
 • در پیغامی که مبنی بر بارگذاری اکانت قبلی ارائه می‌شود، گزینه Cancel را انتخاب کنید.

به این صورت قادر به ریست بازی کلش اف کلنز در اندروید می‌شوید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون و اندروید پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

منبع cocland
برچسب‌ها: آموزش ریست بازی کلش آموزش ریست بازی کلش اف کلنز آموزش ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون آموزش ریست بازی کلش اف کلنز در اندروید آموزش ریست بازی کلش در آیفون آموزش ریست بازی کلش در اندروید آموزش ریست کلش در آیفون آموزش ریست کلش در اندروید روش ریست بازی کلش اف کلنز روش ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون روش ریست بازی کلش اف کلنز در اندروید روش ریست کلش در آیفون روش های ریست بازی کلش اف کلنز ریست بازی کلش ریست بازی کلش اف کلنز ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون ریست بازی کلش اف کلنز در اندروید ریست بازی کلش در آیفون ریست بازی کلش در اندروید ریست کلش در آیفون ریست کلش در اندروید شیوه ریست بازی کلش شیوه ریست بازی کلش اف کلنز شیوه ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون شیوه ریست بازی کلش اف کلنز در اندروید شیوه ریست بازی کلش در آیفون شیوه ریست کلش در آیفون شیوه ریست کلش در اندروید نحوه ریست بازی کلش نحوه ریست بازی کلش اف کلنز نحوه ریست بازی کلش اف کلنز در آیفون نحوه ریست بازی کلش اف کلنز در اندروید نحوه ریست بازی کلش در آیفون نحوه ریست بازی کلش در اندروید نحوه ریست کلش در آیفون نحوه ریست کلش در اندروید

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر

تعمیرات تخصصی موبایل، هر جا و هر وقت به انتخاب شما

روش اول: اعزام کارشناس متخصص تعمیرات موبایل به منزل و محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

ثبت سفارش تعمیر

برای دریافت وب‌اپلیکیشن «موبایل کمک» شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

کارشناس موبایل کمک شوید!

رییس خودت باش، درآمدت را بیشتر کن

ثبت نام کنید