آموزش انتقال موزیک از کامپیوتر به آیفون
4.8 (95%) 4 امتیاز

محبوبیت بالا و فروش فوق‌العاده آیفون این تلفن هوشمند را به محبوبترین دستگاه پخش موسیقی تبدیل کرده است و روزانه میلیون‌ها نفر برای گوش کردن به موسیقی‌های مورد علاقه خود از آیفون استفاده می‌کنند. در این مطلب نحوه انتقال موزیک از کامپیوتر به آیفون را آموزش خواهیم داد. با موبایل کمک همراه باشید.

انتقال موزیک از کامپیوتر به آیفون transfer music to iphone

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

انتقال موزیک از کامپیوتر به آیفون توسط iTunes

اگرچه در آیفون می‌توان از فروشگاه iTunes نیز موسیقی خرید یا از اشتراک Apple Music برای پخش موسیقی استفاده کرد، اما انتقال موسیقی از کامپیوتر به آیفون و آیپد همچنان متداول‌ترین و محبوب‌ترین روش بین کاربران است. از مزیت‌های این روش این است که می‌توانید از یک آلبوم تنها موسیقی‌های مورد علاقه خود را به آیفون منتقل کنید و اینکه نیازی به اینترنت نخواهید داشت.
همگام‌سازی (Sync) موسیقی با iTunes نیازمند غیر فعال کردن iCloud Music است که برای این کار باید به Settings > Music بروید و iCloud Music Library را خاموش کنید.
پیش از شروع باید موسیقی‌های خود را از کامپیوتر به iTunes library اضافه کنید. برای این کار کافیست پس از اجرای برنامه iTunes، پوشه حاوی موسیقی‌های خود در کامپیوتر را کشیده و در این برنامه رها کنید. همچنین می‌توانید در iTunes روی منوی File، و سپس روی Add Folder to Library کلیک کنید و از پنجره باز شده پوشه حاوی موسیقی‌ها را انتخاب کنید.
پس از انتقال موسیقی‌ها به iTunes، برای انتقال آن‌ها از iTunes به آیفون مراحل زیر را دنبال کنید.
1. در حالی که iTunes را اجرا کرده‌اید آیفون خود را با کابل USB به کامپیوتر متصل کنید.
2. از منوی بالای صفحه سمت چپ روی آیفون خود کلیک کنید. در صورتی که بیش از یک دستگاه به کامپیوتر متصل کرده باشید، لیست آن‌ها را مشاهده خواهید کرد. از لیست دستگاه‌ها آیفون خود را انتخاب کنید.
3. از منوی باز شده در سمت چپ صفحه روی Music کلیک کنید.

انتقال موزیک از کامپیوتر به آیفون transfer music to iphone

4. در صفحه باز شده در سمت راست تعدادی گزینه برای انتخاب نوع همگام سازی (Sync) را مشاهده خواهید کرد. در صورتی که می‌خواهید تمام موسیقی‌های موجود در library به آیفون شما منتقل شوند گزینه اول (Entire music library) را انتخاب کنید. اما اگر تنها یک یا چند موسیقی مشخص را می‌خواهید، گزینه دوم (Selected playlists, artists,…) را انتخاب و موسیقی‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از اتمام روی Apply کلیک کنید.
با این کار، iTunes شروع به انتقال موسیقی‌های انتخاب شده به آیفون خواهد کرد و پس از اتمام پروسه انتقال، می‌توانید از برنامه Music در آیفون به موزیک‌ها گوش دهید.

خبرنامه

نظرات کاربران (4)

ارسال نظر

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

درخواست تعمیرات

تعمیرکار موبایل کمک شوید!

رییس خودت باش، درآمدت را بیشتر کن

استخدام در موبایل‌کمک