آموزش ارسال آهنگ در تلگرام

تغییر رنگ چراغ اعلان تلگرام برای چت

شما به راحتی می‌توانید با استفاده از تلگرام فایل های صوتی نظیر موزیک یا آهنگ را رد و بدل کنید. انجام این عمل بسیار ساده است. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ارسال آهنگ در تلگرام بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

مقدمه‌ای در رابطه با ارسال موزیک در تلگرام

ارسال و دریافت هر نوع از طریق تلگرام امکانپذیر است، بنابراین جای تعجبی ندارد که بتوان از طریق این مسنجر به رد و بدل فایل موزیک یا اصطلاحا آهنگ پرداخت. اگر بنا به هر دلیل به منظور ارسال آهنگ در تلگرام سوالی دارید یا با مشکلی مواجه شده‌اید، این مقاله را از دست ندهید. چرا که در این مقاله به آموزش نحوه ارسال آهنگ در تلگرام می‌پردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

نحوه ارسال آهنگ در تلگرام

برای ارسال آهنگ در تلگرام دو شرایط ممکن است اتفاق بیفتد! اگر قصد دارید که یک موزیک یا آهنگ دریافتی را برای فرد دیگری در تلگرام ارسال کنید، کافیست که از قابلیت فوروارد پیام در تلگرام استفاده نمایید. برای آشنایی بهتر با این قابلیت و نحوه استفاده از آن به مطالعه مقاله آموزش فوروارد کردن پیام ها در تلگرام (Forward) بپردازید. اما اگر هدف شما انتخاب یک آهنگ از حافظه گوشی و ارسال آن از طریق تلگرام برای مخاطب، گروه یا در کانال خاصی باشد، باید به شرح زیر عمل کنید:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • به پنجره گفتگوی مورد نظرتان بروید. این پنجره گفتگو می‌تواند یک چت انفرادی، گروهی یا کانالی که در آن ادمین هستید باشد.
 • آیکون با نماد “گیره” را از بخش سمت راست فیلد تایپ متن انتخاب کنید.
 • گزینه Music را انتخاب نمایید. در این شرایط آرشیوی از کل فایل‌های موزیک یا همان آهنگ های موجود در حافظه دستگاهتان نمایان می‌شود.
 • فایل یا فایل های مد نظرتان را انتخاب کنید.
 • گزینه SEND را لمس کنید تا دستور ارسال آن‌ها صادر شود.

اما اگر بنا به هر دلیل موزیک یا آهنگ مد نظرتان را در این لیست پیدا نکردید، از روش زیر به منظور ارسال آهنگ در تلگرام استفاده کنید:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • به پنجره گفتگوی مورد نظرتان بروید. این پنجره گفتگو می‌تواند یک چت انفرادی، گروهی یا کانالی که در آن ادمین هستید باشد.
 • آیکون با نماد “گیره” را از بخش سمت راست فیلد تایپ متن انتخاب کنید.
 • گزینه File را انتخاب کنید.
 • با انتخاب گزینه Internal Storage یا SD Card که به ترتیب برای حافظه داخلی و حافظه SD هستند، مسیر فایل مد نظر را طی کرده و آن را انتخاب کنید.

بنابراین با استفاده از این دو روش قادر به ارسال موزیک در تلگرام خواهید بود.

آموزش ویدئویی ارسال آهنگ در تلگرام

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ارسال آهنگ در تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون ایکس آر

قیمت تاچ ال سی دی آیفون 6 اس پلاس

قیمت تاچ ال سی دی نوت 10

تعمیرات موبایل

منبع telegram

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
حیدر بابک
حیدر بابک
4 سال گذشته

بسیار سایت خوب و کاربردی و مفید هست موبایل کمک و به من همیشه کمک کرده. سپاسگزارم.