تعمیرات اپل

شما می‌توانید سرباز ها یا تروپ های موجود در بیلدر بیس (Builder Base) بازی کلش اف کلنز را به طور مستقل ارتقاء دهید. در این مقاله قصد داریم به آموزش ارتقاء سرباز ها در Builder Base (بیلدر بیس) کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ارتقاء سرباز ها در Builder Base (بیلدر بیس) کلش اف کلنز

سوپرسل به تازگی آپدیت بزرگ و عمده‌ای را برای بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) منتشر کرد که به موجب آن یک بیس جدید در اختیار تمام گیمر های این بازی قرار گرفته است. این بیس Builder Base نام دارد. برای آشنایی بیشتر با آن توصیه می‌کنیم حتما مقاله معرفی و آشنایی با Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس) را مطالعه کنید.

بیلدر بیس یک مپ کاملا مجزا نسبت به مپ یا دهکده اصلی شما در بازی Clash of Clans است، بنابراین جای تعجبی ندارد که سرباز های شما در بیلدر بیس هیچ ارتباطی با سرباز هایتان در بیس اصلی بازی نداشته باشند. شما می‌توانید به طور مستقیم سرباز هایتان را در Builder Base (بیلدر بیس) کلش اف کلنز آپگرید کنید.

در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه ارتقاء سرباز ها در Builder Base (بیلدر بیس) کلش اف کلنز بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

ارتقاء سرباز ها در Builder Base (بیلدر بیس) کلش اف کلنز

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

ارتقاء سرباز ها در Builder Base (بیلدر بیس) کلش اف کلنز

ارتقاء یا آپگرید کردن قدرت سرباز های در بیلدر بیس (Builder Base) نقش بسیار مهمی در کسب موفقیت نبردهایتان دارد. هرچه تروپ های شما قوی تر باشند، قدرت خرابی بیشتری خواهند داشت و احتمال برنده شده شما در دوئل های بیلدر بیس هم افزایش پیدا می‌کند. البته برنده شدن در دوئل های بیلدر بیس شامل قوانین خاصی می‌شود که برای آشنایی با آن‌ها توصیه می‌کنیم حتما مقاله قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans) را مطالعه کنید.

ارتقاء سرباز ها در Builder Base (بیلدر بیس) کلش اف کلنز

برای ارتقاء سرباز ها در Builder Base (بیلدر بیس) کلش باید به Star Laboratory مراجعه کنید. سپس گزینه Research را انتخاب نمایید. در لیستی که ارائه شده است، می‌توانید سرباز مورد نظرتان را برای ارتقاء یا آپگرید انتخاب کنید. دقت داشته باشید که برای ارتقاء سرباز های بیلدر بیس نیازمند صرف اکسیر های اختصاصی هستید که در این بیس کسب می‌کنید. اکسیر های این بیس مانند سرباز های آن هیچ ارتباطی با بیس اصلی شما در Clash of Clans ندارند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ارتقاء سرباز ها در Builder Base (بیلدر بیس) کلش اف کلنز (Clash of Clans) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: Builder Base کلش اف کلنز آپگرید سرباز ها در Builder Base کلش آموزش آپگرید سرباز ها در Builder Base کلش آموزش ارتقا سرباز ها در Builder Base کلش آموزش ارتقاء سرباز ها در Builder Base آموزش ارتقاء سرباز ها در بیلدر بیس کلش آموزش ارتقاء نیرو ها در Builder Base آموزش ارتقاء نیرو ها در بیلدر بیس کلش آموزش ارتقای سرباز ها در Builder Base کلش ارتقا سرباز ها در Builder Base کلش ارتقاء سرباز ها در Builder Base ارتقاء سرباز ها در بیلدر بیس کلش ارتقاء نیرو ها در Builder Base ارتقاء نیرو ها در بیلدر بیس کلش ارتقای سرباز ها در Builder Base کلش چگونگی ارتقاء سرباز ها در Builder Base راهنمای ارتقا سرباز ها در Builder Base کلش راهنمای ارتقاء سرباز ها در Builder Base راهنمای ارتقاء سرباز ها در بیلدر بیس کلش راهنمای ارتقای سرباز ها در Builder Base کلش روش آپگرید سرباز ها در Builder Base کلش روش ارتقا سرباز ها در Builder Base کلش روش ارتقاء سرباز ها در Builder Base روش ارتقاء سرباز ها در بیلدر بیس کلش روش ارتقاء نیرو ها در Builder Base روش ارتقاء نیرو ها در بیلدر بیس کلش روش ارتقای سرباز ها در Builder Base کلش شیوه آپگرید سرباز ها در Builder Base کلش شیوه ارتقا سرباز ها در Builder Base کلش شیوه ارتقاء سرباز ها در Builder Base شیوه ارتقاء سرباز ها در بیلدر بیس کلش شیوه ارتقاء نیرو ها در Builder Base شیوه ارتقاء نیرو ها در بیلدر بیس کلش شیوه ارتقای سرباز ها در Builder Base کلش نحوه آپگرید سرباز ها در Builder Base کلش نحوه ارتقا سرباز ها در Builder Base کلش نحوه ارتقاء سرباز ها در Builder Base نحوه ارتقاء سرباز ها در بیلدر بیس کلش نحوه ارتقاء نیرو ها در Builder Base نحوه ارتقاء نیرو ها در بیلدر بیس کلش نحوه ارتقای سرباز ها در Builder Base کلش

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر