آخرین اخبار فناوری و اقتصادی ایران و جهان در مدیاتی

آخرین اخبار فناوری و اقتصادی ایران و جهان در مدیاتی

اگر به دنبال اطلاع از آخرین و جدیدترین اخبار دنیای فناوری و اقتصادی هستید و به تازگی وارد بورس شده اید و پیگیر اتفاقات و اخبار و آموزش های بورسی هستید، حتماً رسانه مدیاتی را دنبال نمائید چرا که تحریریه مدیا تی با تیمی مجرب به دنبال تولید محتوای یونیک و بکر در حوزه فناوری و اقتصاد است و مطمئناً نیازهای شما در این دو حوزه و سایر حوزه های مرتبط را برطرف خواهد کرد.

آخرین اخبار فناوری و اقتصادی ایران و جهان در مدیاتی

سایت مدیاتی با هدف پوشش آخرین اخبار اقتصادی و فناوری ایران و جهان با رویکردی متفاوت در سال 1399 توسط جمعی از نخبگان حوزه رسانه به همراه تیمی مجرب در تحریریه با سابقه درخشان در رسانه های حوزه تکنولوژی شروع به کار کرد.

در مدیاتی شما می توانید به آخرین اخبار در خصوص ارزهای دیجیتال و قیمت بیت کوین و سایر دیجیتال کارنسی ها دسترسی داشته باشید. همچنین آخرین اخبار و قیمت گوشی موبایل در برندها مختلف نیز در مدیاتی پوشش داده خواهد شد.

بخش نقد و بررسی تخصصی گجت های مختلف و جدید نیز یکی دیگر از جذابیت های مدیاتی به شمار می رود که در کنار پوشش اخبار بازی و گیم می تواند مخاطبین خاص این حوزه ها را راضی کند.

به منظور حمایت از استارتاپ ها در مدیاتی بخش اختصاصی کسب و کارهای نوپا راه اندازی شده و به معرفی کسب و کارهای بکر و مستعدی پرداخته می شود که در آینده از آنها بیشتر خواهیم شنید.

نقد و بررسی گوشی های جدید و ارائه راهکار برای حل مشکلات لپتاپ و گوشی های هوشمند نیز یکی دیگر از جذابیت های سایت مدیاتی برای کاربران است که در کنار آموزش ترفندهای پیام رسان های تلگرام و واتساپ رفته رفته به رسانه ای محبوب نزد کاربران تبدیل شده است.

در پایان اگر به شنیدن دیدگاه های سانسورشده و کلیشه ای که در بسیاری از سایتها در خصوص اتفاقات حوزه فناوری کشور علاقه ای ندارید، پیشنهاد می کنیم مدیاتی را بخوانید چرا که نویسندگان و منتقدین معتبری در تحریریه این رسانه نوظهور و متفاوت فعالیت می کنند.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments