روش جدید تعویض دکمه اثر انگشت آیفون ۷ و ۷ پلاس

روش جدید تعویض دکمه اثر انگشت آیفون 7 و 7 پلاس

اگر آیفون 7 یا 7 پلاس شما پیغام Unable to activate Touch ID on this iPhone را نشان میدهد یعنی قابلیت شناسه لمسی یا Tuuch ID موبایلتان غیر فعال شده است . اما قبل اینکه به فکر تعمیر موبایلتان بیوفتید ابتدا دکمه ی Home را تست کنید . در ابتدا مشاهده می کنید که هنگامیکه که دکمه ی Home را فشار می دهید عمل بازگشت به صفحه اصلی صورت نمی گیرد . یا میتوانید همزمان دکمه ی power و دکمه ی Home را فشار دهید و مشاهده می کنید که عکس صفحه گرفته نمی شود . و در اخر به قسمت  Settings بروید و گزینه Touch ID & Passcode را انتخاب کنید اگر گزینه ی  Add a fingerprint هم خاموش بود بنابراین از این موارد متوجه می شویم که دکمه ی Home گوشی شما کاملا آسیب دیده است و باید تعویض شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی

برای تعویض دکمه هوم آیفون 7 و 7 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک تماس بگیر

روش جدید تعویض دکمه اثر انگشت آیفون 7 و 7 پلاس

برای تعمیر دکمه ی Home آیفون 7 و 7 پلاس:

1-ابتدا گوشی را باز می کنیم سپس کابل های صفحه نمایش را باز میکنیم.

2-برد را باز می کنیم.

3-اسپیکر را جدا می کنیم.

4-اتصال باتری را قطع می کنیم.

5- کابل های پورت شارژ را جدا می کنیم.

6-یک برد و پورت شارژ جدید را جایگزین میکنیم سپس دکمه ی Home جدید را نصب می کنیم سپس  اسپیکر و کابل های باتری را وصل می کنیم و برد را وصل می کنیم.

سپس Tuuch ID را تعوض می کنیم.

تعمیر دکمه ی Home آیفون 7 و 7 پلاس

برای تعویض دکمه هوم آیفون 7 و 7 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک تماس بگیر

تعمیرات اپل

کابل های صفحه نمایش را به برد وصل می کنیم و در همان حالت موبایل را روشن کنیم ، باز هم پیغام  Unable to activate Touch ID on this iPhone  ظاهر می شود . دکمه ی Home  را فشار دهید ، مشاهده می کنیم که بازگشت به صفحه ی اصلی صورت می گیرد.

سپس صفحه نمایش را کاملا می بندیم و دکمه ی power را فشار می دهیم . سپس تست می کنیم که دکمه Home به درستی کار می کند.

برای اطمینان از درست کار کردن دکمه Home همزمان دکمه ی power و دکمه ی Home را نگه می داریم و می بینیم که عکس صفحه نیز با موفقیت گرفته می شود.

اگر به قسمت Settings بروید و گزینه Touch ID & Passcode را انتخاب کنید می بینید که گزینه ی  Add a fingerprint همچنان غیرفعال است زیرا بعد از تعویض دکمه ی Home این قابلیت دیگر کار نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد iPhone 7 Plus

اکنون میخواهیم به مشکل هایی که بعد از تعویض دکمه Home پیش می آید بپردازیم:

زمانیکه دکمه ی Home را فشار میدهید هیچگونه لرزشی احساس نخواهید کرد.

نمیتوان از قابلیت Add a fingerprint استفاده کرد که این بزرگترین مشکل خراب شدن دکمه ی Home است.

اگر تمایل دارید تعمیر دکمه هوم آیفون 7 و 7 پلاس خود را به مرجعی قابل اعتماد بسپارید که تعمیر مورد نظر را با ضمانت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام دهد، موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود. کارشناسان موبایل کمک با جدیدترین روش ها و ابزارها تعویض دکمه هوم آیفون 7 و 7 پلاس شما را با ضمانت برای شما انجام می دهند. برای ثبت سفارش تعمیر آیفون 7 یا آیفون 7 پلاس خود توسط موبایل کمک با شماره ی 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

قیمت تاچ ال سی دی iPhone 7

قیمت ال سی دی آیفون 7 پلاس

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments