اگر آیفون 7 یا 7 پلاس شما پیغام Unable to activate Touch ID on this iPhone را نشان میدهد یعنی قابلیت شناسه لمسی یا Tuuch ID موبایلتان غیر فعال شده است . اما قبل اینکه به فکر تعمیر موبایلتان بیوفتید ابتدا دکمه ی Home را تست کنید . در ابتدا مشاهده می کنید که هنگامیکه که دکمه ی Home را فشار می دهید عمل بازگشت به صفحه اصلی صورت نمی گیرد . یا میتوانید همزمان دکمه ی power و دکمه ی Home را فشار دهید و مشاهده می کنید که عکس صفحه گرفته نمی شود . و در اخر به قسمت  Settings بروید و گزینه Touch ID & Passcode را انتخاب کنید اگر گزینه ی  Add a fingerprint هم خاموش بود بنابراین از این موارد متوجه می شویم که دکمه ی Home گوشی شما کاملا آسیب دیده است و باید تعویض شود.

برای تعویض دکمه هوم آیفون 7 و 7 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک تماس بگیر

روش جدید تعویض دکمه اثر انگشت آیفون 7 و 7 پلاس

برای تعمیر دکمه ی Home آیفون 7 و 7 پلاس:

1-ابتدا گوشی را باز می کنیم سپس کابل های صفحه نمایش را باز میکنیم.

2-برد را باز می کنیم.

3-اسپیکر را جدا می کنیم.

4-اتصال باتری را قطع می کنیم.

5- کابل های پورت شارژ را جدا می کنیم.

6-یک برد و پورت شارژ جدید را جایگزین میکنیم سپس دکمه ی Home جدید را نصب می کنیم سپس  اسپیکر و کابل های باتری را وصل می کنیم و برد را وصل می کنیم.

سپس Tuuch ID را تعوض می کنیم.

تعمیر دکمه ی Home آیفون 7 و 7 پلاس

برای تعویض دکمه هوم آیفون 7 و 7 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک تماس بگیر

کابل های صفحه نمایش را به برد وصل می کنیم و در همان حالت موبایل را روشن کنیم ، باز هم پیغام  Unable to activate Touch ID on this iPhone  ظاهر می شود . دکمه ی Home  را فشار دهید ، مشاهده می کنیم که بازگشت به صفحه ی اصلی صورت می گیرد.

سپس صفحه نمایش را کاملا می بندیم و دکمه ی power را فشار می دهیم . سپس تست می کنیم که دکمه Home به درستی کار می کند.

برای اطمینان از درست کار کردن دکمه Home همزمان دکمه ی power و دکمه ی Home را نگه می داریم و می بینیم که عکس صفحه نیز با موفقیت گرفته می شود.

اگر به قسمت Settings بروید و گزینه Touch ID & Passcode را انتخاب کنید می بینید که گزینه ی  Add a fingerprint همچنان غیرفعال است زیرا بعد از تعویض دکمه ی Home این قابلیت دیگر کار نخواهد کرد.

اکنون میخواهیم به مشکل هایی که بعد از تعویض دکمه Home پیش می آید بپردازیم:

زمانیکه دکمه ی Home را فشار میدهید هیچگونه لرزشی احساس نخواهید کرد.

نمیتوان از قابلیت Add a fingerprint استفاده کرد که این بزرگترین مشکل خراب شدن دکمه ی Home است.

اگر تمایل دارید تعمیر دکمه هوم آیفون 7 و 7 پلاس خود را به مرجعی قابل اعتماد بسپارید که تعمیر مورد نظر را با ضمانت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام دهد، موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود. کارشناسان موبایل کمک با جدیدترین روش ها و ابزارها تعویض دکمه هوم آیفون 7 و 7 پلاس شما را با ضمانت برای شما انجام می دهند. برای ثبت سفارش تعمیر آیفون 7 یا آیفون 7 پلاس خود توسط موبایل کمک با شماره ی 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

خبرنامه

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر