اگر برای ال سی دی یا تاچ گوشی گلکسی A7 2015 سامسونگ (Samsung Galaxy A7 2015) شما مشکلی به وجود آمده نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015 سامسونگ را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

چطور از خراب شدن ال سی دی موبایل جلوگیری کنیم؟

پیس از اینکه در رابطه با تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015 صحبت کنیم می‌خواهیم به روش هایی اشاره داشته باشیم که با توجه به آن ها می‌توانید تا حد زیادی از خراب شدن ال سی دی موبایلتان جلوگیری به عمل آورید. بروز اختلال و مشکل در عملکرد ال سی دی و تاچ گوشی های موبایل عموما ناشی از دو عامل اصلی است. اولین عامل مربوط به ضربه و فشار می‌شود. به عنوان مثال تقریبا در 70 درصد مواقع افرادی که برای تعویض ال سی دی گوشی به تعمیرکار مراجعه کنند در اثر سهل انگاری با حادثه افتادن گوشی از دست و برخورد با زمین مواجه شده‌اند که منجر به شکستن ال سی دی گوشی آن ها شده است. بنابراین اگر بتوانید از بروز این حادثه جلوگیری کنید تا حد زیادی احتمال خراب شدن ال سی دی موبایل خود را هم کاهش داده‌اید.

برای تعویض LCD سامسونگ A7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

برای انجام این کار در قدم نخست همیشه سعی کنید که مراقب گوشی باشید تا از دستتان به زمین نیفتد. در قدم دوم هم سعی کنید همیشه یک گارد یا قاب محافظ خوب را در گوشی نصب نمایید تا در شرایط خاص بتواند از وارد شدن ضربه به موبایلتان جلوگیری به عمل آورد. یکی دیگر از عواملی که زیاد منجر به خراب شدن تاچ و ال سی دی گوشی ها می‌شود مسئله نفوذ مایعات و آب به داخل موبایل است. به هیچ عنوان با دست خیس از گوشی استفاده نکنید و حتی به ضد آب بودن گوشی های پرچمدار هم اعتماد نکنید. آب خوردگی یکی از دلایل شایعی است که منجر به خراب شدن ال سی دی و تاچ گوشی ها می‌شود. با در نظر گرفتن این مسائل می‌تواند تا جد زیادی از خراب شدن LCD گوشی خود جلوگیری به عمل آورید.

تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ در موبایل کمک

هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015 سامسونگ

اگر مشکلی برای تاچ یا ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A7 شما به وجود آید و مجبور به تعمیر آن شوید، بی‌شک به فکر هزینه آن هم خواهید افتاد! خوشبختانه هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015 خیلی زیاد نیست چون این گوشی نسبت به گوشی های مدرن امروزی صفحه نمایش کوچک تر و به نسبت ضعیف تری دارد. بنابراین خیلی نگران هزینه تعمیر تاچ و LCD این گوشی نباشید. البته با این حال هزینه‌ای که باید برای تعمیر کردن LCD و تاچ این گوشی پرداخت شود در مقایسه با هزینه‌ای که برای انجام سایر تعمیرات روی این گوشی پرداخت می‌شود به مراتب بیشتر است. پس تعمیر LCD از تعمیرات پر هزینه گلکسی A7 محسوب می‌شود اما در مقایسه با هزینه تعمیر LCD گوشی های جدید و مدرن تر ناچیز خواهد بود. اگر می‌خواهید تعمیرات ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A7 2015 شما با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن انجام گیرد، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی A7 در نمایندگی موبایل کمک

چطور از اورجینال بودن LCD تعویضی مطمئن شویم؟

یکی از مهمترین نکاتی که باید در حین تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015 و دیگر گوشی های موبایل در نظر گرفته شود مربوط به اورجینال بودن LCD جدیدی می‌شود که در دستگاه نصب خواهد شد. ال سی دی گوشی های موبایل در بازار دو نوع مختلف دارند. نوع اول ال سی دی اورجینال است که توسط خود شرکت سازنده گوشی و به عنوان قطعات تعویضی تولید می‌شود. کیفیت ال سی دی اورجینال با ال سی دی اصلی که از ابتدا در گوشی شما نصب بوده هیچ تفاوتی ندارد و دقیقا همان کارایی و سطح کیفی را ارائه می‌کند. اما نوع دوم LCD های بازار از نوع کپی هستند. ال سی یدی کپی در واقع نوعی از LCD است که با هزینه کمتر توسط سازندگان واسط تولید شده و طبیعتا کیفیت کمتری هم در مقایسه با ال سی دی های اورجینال دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت مابین این دو نوع LCD توصیه می‌کنیم مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟را مطالعه نمایید.

برای تعویض LCD سامسونگ A7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

متاسفانه در بازار آزاد شرایطی ایجاد شده که دیده می‌شود برخی از تعمیرکاران از اعتماد کاربران سوء استفاده به عمل می‌آورند و ال سی دی های کپی را به جای LCD اورجینال در گوشی مشتریان نصب می‌کنند. بنابراین اگر قصد تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015  خود را دارید باید مطمئن شوید که تعمیرکار از ال سی دی اورجینال در گوشی استفاده کند. بدین منظور توصیه می‌شود در قدم اول به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید و حتما تعمیر گوشی خود را به یک تعمیرکار یا مرکز تعمیرات مطمئن واگذار نمایید. برخی مراکز تعمیرات تلفن همراه مثل شرکت موبایل کمک تضمین می‌کنند که ال سی دی اورجینال در گوشی مشتریان نصب شده است. همچنین می‌توانید خودتان شخصا هم یک ال سیدی اورجینال را از مراجعی مثل فروشگاه موبایل کمک تهیه کنید و سپس به یک تعمیرکار مطمئن مراجعه کرده و از وی بخواهید که تعویض LCD گوشی شما را انجام دهد. قطعاتی که در فروشگاه موبایل کمک عرضه شده‌اند اورجینال هستند و از این نظر دارای گارانتی خواهند بود. پس حتما مطمئن شوید که LCD تعویضی گوشی شما اورجینال و اصل باشد.

تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی مدل های سری A سامسونگ

بیشتر بخوانید: آموزش تعویض ال سی دی تمامی مدل های گلکسی A سامسونگ

تعمیر و تعویض LCD گلکسی A7 2015 چقدر زمان لازم دارد؟

اگر تعمیرکاری که قرار است ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A7 2015 را تعویض کند از تجربه خوبی بهره‌مند بوده و به ابزارهای مناسب برای انجام این کار هم دسترسی داشته باشد، احتمالا در کمتر از 2 ساعت این تعمیر را به اتمام می‌رساند. بنابراین تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015 از تعمیرات زمانگیر و سخت این گوشی نیست. با این حال در بازار آزاد اغلب تعمیرکاران برای انجام تعمیراتی مثل تعویض LCD از کاربر چند روز زمان می‌خواهند. یعنی اگر برای تعویض ال سی دی گوشی خود به یک تعمیرکار معمولی مراجعه کنید احتمالا به شما می‌گوید که تعویض LCD گوشی شما را تا 4 روز دیگر انجام می‌دهد یا از شما می‌خواهد که یک هفته دیگر برای دریافت گوشی تعمیر شده خود به وی مراجعه نمایید. در این شرایط شما باید کل این بازه زمانی را بدون گوشی سپری کنید، در حالی که در اصل تعویض LCD گلکسی A7 2015 بیشتر از 2 ساعت زمان نیاز ندارد. اگر می‌خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن تعویض ال سی دی گوشی شما انجام شود و موبایلتان را صحیح و سالم تحویل بگیرید، می‌توانید از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

برای تعویض LCD سامسونگ A7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015 در شرکت موبایل کمک

با سرویسی که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده می‌توانید انواع تعمیرات تلفن همراه را با بهترین کیفیت ممکن و در سریع ترین زمان انجام دهید. سرویس تعمیرات این شرکت به گونه‌ایست که برای استفاده از آن هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و کاربر می‌تواند بدون هیچ دردسری شاهد تعمیر موبایل خود باشد. مراحلی که برای انجام تعمیرات با سرویس موبایل کمک باید طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تعمیر: در اولین قدم شما با یک تماس تلفنی با شماره 75147-021 یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت شرکت سفارش خود را به ثبت می‌رسانید. به محض ثبت سفارش تیم پشتیبانی شرکت هماهنگی های لازم را با شما انجام می‌دهند.
  • اعزام کارشناس به محل و تعمیر گوشی یا ارجاع گوشی به شرکت: در این مرلحله کارشناس موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام و در صورت امکان گوشی را در محل تعمیر می‌کند. در برخی شرایط که امکان تعمیر گوشی در محل وجود نداشته باشد، دستگاه توسط کارشناس به شرکت ارجاع داده می‌شود تا تعمیرات لازم در شرکت بر روی گوشی انجام گیرد.
  • تحویل گوشی به مشتری: بعد از انجام تعمیرات، گوشی به مشتری تحویل داده خواهد شد. اگر در مرحله قبل گوشی به شرکت ارجاع داده شده باشد با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام و درب منزل به وی تحویل داده خواهد شد.

بنابراین با خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده می‌توانید کلیه تعمیرات Galaxy A7 2015 مثل تعمیر ال سی دی این گوشی را بدون نیاز به مراجعه حضوری و فقط با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت به ثبت برسانید و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن هم شاهد تعمیر شده موبایل خود باشید. به یاد داشته باشید تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شوند تا مدت زمان مشخصی دارای ضمانت هستند. همچنین تمام قطعاتی تعویضی گوشی هم از ضمانت اورجینال بودن بهره می‌برند. موبایل کمک سعی کرده تعرفه های خدمات دهی خود را هم به گونه‌ای در نظر بگیرد که هزینه تعمیرات موبایل در این مرکز نسبت به بازار آزاد مقرون با صرفه‌تر باشد. بنابراین با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی Galaxy A7 2015 را با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت ممکن انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر مورد نظرتان به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 75147-021 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات سامسونگ A7 2015 در فروشگاه موبایل کمک

بیشتر بخوانید: قیمت خرید ال سی دی A7 2015 در فروشگاه موبایل کمک

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر