عیب یابی جاروبرقی و ماشین لباسشویی دوو

عیب یابی جاروبرقی و ماشین لباسشویی دوو

عیب یابی جاروبرقی و ماشین لباسشویی دوو

در سال های اخیر لوازم خانگی دوو طرفداران زیادی را به دلیل طراحی زیبا، به کار بردن تکنولوژی های پیشرفته، کیفیت قطعات، رنگ های متنوع و … پیدا کرده است. علاوه بر این، خدماتی که نمایندگی دوو به خریداران محصول خود ارائه می دهد عامل دیگری برای جذب مشتریان شده است. به گفته خود مشتریان تاکنون هر لوازم خانگی که از شرکت دوو خریده اند، دارای بهترین سرویس و رسیدگی بوده است و کارشناسان این مجموعه توجه ویژه ای به مصرف کنندگان این برند دارند.

یکی از این خدمات چشمگیر، تاسیس نمایندگی تعمیرات دوو در تهران است که موجب شده خریداران ساکن در این شهر هر زمان که دستگاه شان دارای خرابی می شود هیچ نگرانی از بابت عیب یابی و تعمیر آن نداشته باشند. سریع با نمایندگی دوو در تهران تماس بگیرند و گزارش خرابی را به کارشناسان بدهند. پس از اعلام گزارش، تعمیرکار دوو در کمتر از یک ساعت به منزل شما اعزام می شود و دستگاه شما را پس از عیب یابی دقیق، تعمیر می کنند.

در این مقاله تصمیم داریم درباره عیب یابی جاروبرقی و لباسشویی دوو صحبت کنیم و به شما یاد بدهیم که چگونه این کار را انجام دهید و مشکل دستگاه را برطرف کنید. شاید برای شما هم پیش آمده که دستگاه تان خراب می شد و نمی دانید در آن لحظه چه کار کنید خودتان آن را تعمیر کنید و یا اینکه با تعمیرکار تماس بگیرید. پس با ما همراه باشید.

آموزش عیب یابی جاروبرقی دوو

در صورتی که هر کدام از مشکلات زیر را در جاروبرقی خود احساس کردید اقدامات زیر را انجام دهید تا بتوانید مشکل دستگاه را برطرف کنید. حواستان باشد که در عیب یابی دقت کافی داشته باشید تا آسیبی را به دستگاه خود وارد نکنید. در هر کدام از مراحل که سوالی برایتان پیش آمد برای تعمیرات جاروبرقی دوو خود حتما با شماره 22225007-021 تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را بپرسید.

عیب یابی جاروبرقی و ماشین لباسشویی دوو

علت روشن نشدن جاروبرقی دوو برای چیست؟

در صورتی که در حین کار با جاروبرقی، دستگاه خاموش شد و دیگر روشن نشد، کارهای زیر را انجام دهید:

 • در ابتدا دستگاه را از برق بیرون بکشید.
 • امکان دارد ذغال های موتور دستگاه لق شده باشند.
 • باید ببینید آرمیچر جاروبرقی نسوخته باشد.
 • احتمال دارد پلاتین های مربوز به سیم جمع کن جاروبرقی قطع شده باشند.
 • امکان دارد سیم پیچی داخل دستگاه قطع شده باشد.

علت سر و صدای زیاد جاروبرقی چیست؟

اگر جاروبرقی دوو شما صدای زیادی می دهد امکان دارد که کیسه آن پر شده باشد. حتما این مورد را بررسی کنید.

چرا از جاروبرقی بوی سوختگی می آید؟

دلیل اصلی این مورد پر بودن کیسه جاروبرقی است که باید آن را خالی کنید. امکان دارد سیم کشی های دستگاه با مشکل رو به رو شده باشد. علاوه بر این ها ممکن است موتور جاروبرقی نیم سوز و یا سوخته شده باشد.

علت جرقه زدن در جاروبرقی دوو چیست؟

زمانیکه جاروبرقی شما جرقه می زند با سه قطعه آرمیچر، بالشتک و موتور را به طور کامل بررسی کنید.

چرا سیم جمع کن جاروبرقی گیر می کند؟

زمانی که سیم جمع کن گیر می کند باید آن را به اندازه دو متر بیرون بکشید و مجددا دکمه سیم جمع کن را بزنید. در اکثر موارد به همین روش مشکل حل می شود.

در صورتی که مشکل جاروبرقی شما هیچ یک از موارد بالا نیست و یا اینکه نمی توانید به عیب یابی آن بپردازید حتما باید با نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در تهران تماس بگیرید. با این کار بهترین تعمیرکاران به منزل شما ی آیند تا با کیفیتی بی نظیر دستگاه شما را تعمیر کنند.

چرا بهتر است تعمیر جاروبرقی دوو را به نمایندگی رسمی واگذار کنیم؟

شما با انجام هرگونه خدمات نصب، سرویس و تعمیر جاروبرقی به دست نمایندگی می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

 • به کار بردن قطعات فابریک در تعمیر
 • ارائه خدمات شبانه روزی و در سراسر تهران
 • تعمیر به دست تعمیرکارانی مجرب
 • انجام تمامی خدمات با کیفیت و با کمترین هزینه
 • ارائه کارت ضمانت 6 ماهه به تمامی مشتریان

آموزش عیب یابی ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین لوازم خانگی موجود در هر خانه ای است به طوری که اگر خراب شود نمی توان بدون آن زندگی کرد. اگر روزی لباسشویی دوو شما خراب شود باید بدانید که چگونه باید به عیب یابی آن بپردازید حتی اگر در حد سطحی هم بلد باشید به درد شما می خورد. با این کار شما می توانید تا قبل از رسیدن تعمیرکار خودتان یک سری اقدانات را انجام دهید. حتی می توانید اگر در این زمینه مهارت و دانش کافی دارید خودتان به این کار بپردازید.

در این بخش ما اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید به واسطه آن ماشین لباسشویی دوو خود را تست و عیب یابی کنید و در مرحله بعد به تعمیر آن بپردازید. باز هم احتیاط کنید و اگر سوالی داشتید با نمایندگی مرکزی لباسشویی دوو به شماره 22225007-021 تماس بگیرید تا تعمیرکاران به صورت رایگان به سوالات شما پاسخ داده شود.

عیب یابی جاروبرقی و ماشین لباسشویی دوو

علت کار نکردن لباسشویی دوو چیست؟

در صورتی که لباسشویی شما کار نمی کند تمامی موارد زیر را به دقت بررسی کنید:

 • مطمئن شوید دستگاه به برق وصل است.
 • دکمه on/off دستگاه را یکبار بزنید.
 • به اندازه ظرفیت لباسشویی در آن لباس ریخته شده است.
 • درب به طور کامل بسته است.
 • سالم بودن واشرهای دور درب

علت وارد نشدن آب در لباسشویی دوو چیست؟

اگر به هیچ وجه آب وارد دستگاه شما نمی شود موارد زیر را بررسی کنید:

 • باز بودن شیلنگ و عدم وجود مشکل در اتصالات آن
 • وصل بودن آب در ساختمان
 • مسدود نبودن فیلتر لباسشویی

علت تخلیه نشدن آب لباسشویی دوو چیست؟

در صورتی که آب در دستگاه جمع می شود و تخلیه نمی شود موارد زیر را بررسی کنید:

 • امکان دارد شیلنگ تخلیه مسدود شده باشد و یا اینکه در اثر سرما یخ زده باشد.
 • احتمال دارد شیلنگ تخلیه خمیده شده باشد و مانع از خروج آب شود.
 • شاید فیلتر تخلیه مسدود شده است.

علت نچرخیدن لباسشویی دوو چیست؟

در صورتی که با روشن کردن لباسشویی میبینید که روشن نمی شود باید ببینید آی لباس های در داخل آن در یک طرف جمع نشده باشد. یا امکان دارد که دستگاه تراز نشده باشد.

علت توقف ناگهانی لباسشویی در حین کار چیست؟

در صورتیکه مدام لباسشویی شما در حین کار متوقف می شود حتما جدی بگیرید و موارد زیر را بررسی کنید:

 • فیلتر تخلیه مسدود نشده باشد.
 • درست کار کردن پمپ تخلیه
 • استفاده از مواد شوینده در حد استاندارد

علت سر و صدای زیاد لباسشویی دوو چیست؟

 • تراز بودن ماشین لباسشویی
 • اتصال درست تمامی پیچ و مهره های دستگاه در هنگام نصب

هزینه تعمیر لباسشویی دوو چقدر می شود؟

هزینه تعمیرات لباسشویی بستگی به میزان خرابی، مدل دستگاه شما و نوع خرابی دارد. هیچ تعمیرکاری نمی تواند بدون دیدن دستگاه به شما قیمت بدهد. خیلی از تعمیرکاران که ناشی هستند، هزینه پایین را به شما پیشنهاد می دهند ولی دستگاه را به درستی تعمیر نمی کنند و مجددا دستگاه دارای خرابی می شود. خیلی حواستان باشد که تعمیر لباسشویی از حساسیت بالایی برخوردار است و این کار را به هر کسی نسپارید.

حتا باید با نمایندگی رسمی تعمیرات دوو تماس بگیرید تا تعمیرکاران کاربلد به منزل شما بیایند. این تعمیرکاران نه تنها دانش بلکه مهارت بالایی نیز دارند و می توانند کمک کنند تا لباسشویی شما یکبار برای همیشه مشکلش برطرف شود. علاوه بر این، هزینه های نمایندگی طبق استاندارد و تعرفه مشخص می باشد و دیگر نگرانی بابت هزینه نداشته باشید.

نتیجه گیری

در این مقاله به شما آموزش دادیم که چگونه به عیب یابی دستگاه خود بپردازید. لوازم خانگی دوو به دلیل امکانات و قابلیت های منحصر به فردی که دارد نیاز به مراقبت ویژه دارد. باید بتوانید به درستی از آن ها استفاده کنید تا طول عمر آن ها افزایش یابد و بتوانید سالیان سال از آن ها استفاده کنید. پس از همان ابتدای خرید حواستان باشد و می توانید مقاله چگونه از لوازم خانگی دوو مراقبت کنیم را بخوانید تا تمامی نکات لازم در این خصوص را یاد بگیرید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments