۷ ترفند فیفا ۱۸ (FIFA 18) که منجر به برتری شما می‌شوند

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) که منجر به برتری شما می‌شوند

بازی فیفا 18 (FIFA 18) به زودی و از هفتم مهر ماه منتشر می‌گردد و علاقمندان به سری بازی های فیفا قادر به تجربه آن خواهند بود. فیفا 18 (FIFA 18) هم مثل سری های قبلی این بازی دارای نکات و ترفندهای خاصی است. در این مقاله به 7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) اشاره می‌کنیم که باید برای نتیجه گرفتن در بازی رعایت شوند. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با نکات و ترفند فیفا 18 (FIFA 18)

حتما می‌دانید که بازی زیبای فیفا 18 (FIFA 18) به زودی و از روز بیست و نهم ماه سپتامبر مصادف با هفتم مهر ماه رسما به طور جهانی منتشر می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این بازی فوق‌العاده، توصیه می‌کنیم حتما مقاله هر آنچه باید در مورد بازی فیفا 18 / FIFA 18 بدانید را مطالعه کنید. مثل سایر بازی های دیگر برای کسب موفقیت در فیفا 18 (FIFA 18) هم باید به نکات خاصی توجه کنید!

در این مقاله قصد داریم به معرفی 7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) بپردازیم که برای کسب موفقیت در این بازی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. چنانچه در رابطه با بازی فیفا 18 (FIFA 18) و هر یک از موارد نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18): صبور و دقیق باشید!

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) که منجر به برتری شما می‌شوند

صبور بودن و دقت عمل برای کسب موفقیت در بازی فیفا 18 (FIFA 18) از اهمیت بالایی برخوردار است. در نسخه های قبلی سری بازی های فیفا (FIFA) که توسط شرکت EA Games منتشر شدند هم شاهد همین امر بودیم، اما در فیفا 18 (FIFA 18) این مسئله بیش از پیش حائز اهمیت می‌شود. منظور از صبور بودن و دقیق بودن این است که سعی کنید با دقت و صبر زیاد بهترین موقعیت ها را برای پاس دادن، شوت زدن، سانتر کردن، توپ ربایی و غیره ایجاد کنید. نباید انتظار داشته باشید که در بازی فیفا 18 (FIFA 18) با فشردن عجولانه دکمه های گیم پد بتوانید گل بزنید و موفق عمل کنید. در این بازی شما باید دقیقا حرکات بازیکنان خود را زیر نظر گرفته و با صبر و دقت بالا بهترین شرایط ممکن را برای ایجاد موقعیت های مناسب، گل زنی و کسب موفقیت در بازی به وجود آورید. پس صبر و دقت عمل از اصلی ترین نکاتی هستند که باید به آن ها توجه شود.

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18): فقط در شرایط خاص تکل بزنید!

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) که منجر به برتری شما می‌شوند

بازی خشن و تکل های پیاپی در فیفا 18 (FIFA 18) منجر به باخت شما می‌شوند! اما چگونه؟ در بازی فیفا 18 (FIFA 18) هر بازیکن در زمین نقش بسیار مهمی ایفاء می‌کند و خالی بودن جایش در زمین منجر به ساده تر شدن پیشروی تیم حریف و استفاده از خلا ایجاد شده می‌شود. یعنی دقیقا مشابه با حالتی که در فوتبال واقعی شاهد آن هستیم. تکل زدن در سری بازی های فیفا و به ویژه بازی فیفا 18 (FIFA 18) یک اقدام ریسکی و خطرناک است. سعی کنید فقط در مواقع لزوم و درست تکل بزنید، در غیر این صورت خطا اتفاق می‌افتد و احتمال اینکه از داور کارت قرمز یا دو کارت زرد بگیرید و بازیکن خود را از دست دهید زیاد می‌شود. ظاهرا سبک دفاع کردن و تکل زدن صحیح در فیفا 18 (FIFA 18) سخت تر از نسخه های پیشین خواهد بود، بنابراین مراقب تکل هایی که می‌زنید باشید چرا که ممکن است منجر به بازنده شدن شما شوند.

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18): پاس دادن، حرکت و ایجاد فضا

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) که منجر به برتری شما می‌شوند

یک بازیکنان خوب همیشه در زمین فوتبال جنب و جوش دارد و حرکت می‌کند تا برای خود فضای خالی ایجاد کند و دفاع دشمن عبور نماید. در فیفا 18 (FIFA 18) این مسئله به شکل دقیق تری قابل درک خواهد بود. برای کسب موفقیت در این بازی جذاب شما نباید خود را محدود به پاس های تک ضرب یا پاس های معمولی کنید و بازیکنان خود را بدون حرکت باقی بگذارید. پاس های عمقی بلند و کوتاه در فیفا 18 (FIFA 18) نقش بسیار مهمی دارند، بنابراین همیشه باید سعی کنید بازیکنانتان بعد از پا دادن حرکت داشته و ایجاد فضا کنند. بدین منظور باید در موقعیت های مناسب با فشردن دکمه L1 و سپس پاس دادن، دستور حرکت در فضا را برای بازیکنان صادر کنید. یک پاس عمقی بعد از انجام این کار می‌تواند موقعیتی عالی را برایتان به وجود آورد. بنابراین پاس دادن، حرکت و ایجاد فضا را به عنوان یک ترفند فیفا 18 (FIFA 18) و نکته‌ای برای کسب موفقیت در این بازی به خاطر داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون با ارائه گارانتی معتبر  

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18): تعویض بازیکنان را فراموش نکنید!

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) که منجر به برتری شما می‌شوند

بنیه، نفس، استقامت یا هر چیز دیگری که شما برای تعبیر واژه Stamina انتخاب می‌کنید در فیفا 18 (FIFA 18) بیش از نسخه های دیگر سری بازی های فیفا حائز اهمیت است. بازیکنان به مرور و با دویدن خسته تر می‌شوند و بنیه آن ها کاهش پیدا می‌کند. در این شرایط است که اهمیت تعویض بازیکنان خود را نشان می‌دهد. سعی کنید همیشه در بازی فیفا 18 (FIFA 18) تعویض هایتان را در دقایق مناسب انجام دهید. فرستادن یک بازیکن تازه نفس به زمین سبب می‌شود که شانس شما برای موفق بودن در نبردهای تن به تن به ویژه در دقایق پایانی بازی افزایش یابد. در فیفا 18 (FIFA 18) یک حالت جالب برای انجام تعویض های سریع ارائه شده است که به موجب آن دیگر نیازی به توقف بازی و ورود به بخش سیستم چینی نخواهد بود و گیمر ها خیلی سریع و بدون ایجاد توقف در بازی قادر به انجام تعویض های مورد نظرشان خواهند بود.

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18): بخش داستانی بازی را سریع شروع نکنید!

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) که منجر به برتری شما می‌شوند

در فیفا 17 (FIFA 17) با بخش داستانی جدیدی (The Journey) آشنا شدیم. در این بخش ما نقش پسری به نام الکس هانتر را ایفاء کردید و به پیشروی در ورزش فوتبال پرداختید. در فیفا 18 (FIFA 18) فصل دوم داستان الکس هانتر ارائه می‌شود و شما باید سعی کنید او را بیش از پیش موفق سازید. اما نکته‌ای که باید قبل از شروع بخش داستانی بازی فیفا 18 (FIFA 18) در نظر بگیرید این است که خیلی زود آن را آغاز نکنید! سعی کنید ابتدا با انجام چند بازی در حالت های مختلف ترفند ها و نحوه انجام بازی FIFA 18 را به خوبی شناسایی کنید و سپس وارد حالت داستانی آن شوید تا چیزی را از دست نداده باشید. از آنجایی که برای افزایش توانایی هایتان در بخش داستانی بازی فیفا 18 (FIFA 18) باید اقدامات و ترفند های خاصی را به کار ببرید، بهتر است با تسلط کامل وارد این قسمت شوید.

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18): بخش تمرینی و آموزشی بازی را فراموش نکنید!

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) که منجر به برتری شما می‌شوند

بسیاری از گیمر ها و علاقمندان به بازی های فوتبالی وارد بخش تمرینی و آموزشی بازی هایی مثل فیفا نمی‌شوند، اما این مسئله از نظر ما یکی از 7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) است که برای کسب موفقیت در این بازی باید به آن توجه کنید! توصیه ما به شما این است که حتما در همان مراحل ابتدایی انجام بازی فیفا 18 (FIFA 18) سری به بخش تمرینی و آموزشی بازی بزنید و با تریک های مختلف بازی برای انجام کارهای مختلف مثل دریبل زدن، شوت زدن، پاس دادن، دفاع کردن و غیره آشنا شوید. ضمنا در بازی فیفا 18 (FIFA 18) قابلیتی با عنوان TRAINER STATUS وجود دارد که با فعال کردن آن شما می‌توانید از راهنمایی که برای انجام اقدامات مختلف مل پاس دادن، شوت زدن و غیره نمایش داده می‌شود استفاده کنید.

 بیشتر بخوانید: ادرس نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ شرق تهران  

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18): پیش بینی رمز موفقیت دفاع کردن است!

7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) که منجر به برتری شما می‌شوند

هر گیمری در بازی فوتبال سبک منحصر به فرد حرکات خود را دارد و عموما از یک الگوی حرکتی خاص در حملات خود استفاده می‌کند. برای مثال برخی گیمرها زمانی که توپ به بازیکنی واقع در خط طولی زمین می‌رسد، تمایل دارند که رو به داخلی حرکت کنند و برخی دیگر رو به جلو حرکت می‌کنند. برخی به دنبال سانتر خواهند بود و برخی پاس عمقی رو به داخل یا حتی شوت زدن را ترجیح می‌دهند! به صورت کلی این الگو در اغلب گیمرها یک حالت خاص و مشخص را سپری می‌کند. مثل نسخه های پیشین سری بازی های فیفا، شما با پیش بینی حرکات حریف می‌توانید به خوبی دفاع درست‌تری را انجام دهید. در فیفا 18 (FIFA 18) پیش بینی حرکات بازیکنان حریف برای دفاع موفقیت آمیز از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار خواهد بود. پس سعی کنید الگوهای حرکتی حریف خود را شناسایی و برای دفاع موفقیت آمیز آن ها را پیش بینی کنید. این موضوع هم یکی از اصلی ترین 7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:  بهترین گارانتی موبایل در ایران

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 7 نکته و ترفند فیفا 18 (FIFA 18) پرداختیم که با توجه به آن ها شانس شما برای کسب موفقیت در این بازی زیبا افزایش پیدا می‌کند. چنانچه در رابطه با بازی فیفا 18 (FIFA 18) و هر یک از موارد نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

شیشه آیفون ایکس اس

شیشه آیفون ایکس آر

قطعات گوشی آیفون 6 Plus

تعمیرات موبایل

منبع techradar

نظرات کاربران (2)

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
عباس
عباس
5 سال گذشته

سلام لطفا کمکم کنید من موقعی که فیفا موبایل رو نصب میکنم بازی لود نمیشه با فیلتر شکن هم امتحان کردم ولی باز لود نمیشه کمک کنید موبایلم a5 2017هستش چه دلیلی داره که لود نمیشه؟

حسن
حسن
6 سال گذشته

سلام من فیفا رو ریختم توی لبتابم ولی سرعتش خیلی پایینه و وسط بازی میاد بیرون چیکار کنم درست بشه؟
این رو هم بگم که لبتابم همه چیزش بروز و رم و… هم بالاس