معرفی ۱۰ برنامه تناسب اندام و کاهش وزن برای اندروید و آیفون

برنامه های تناسب اندام و کنترل وزن

اگر به دنبال اپلیکیشن‌هایی هستید که با استفاده از آن‌ها خود را به وضعیت جسمانی مد نظرتان برسانید، تناسب اندام را برای خود به ارمغان آورید و میزان وزنتان را کاهش کنید، این مقاله اختصاصی را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم که به معرفی 10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن فعلی موجود برای اندروید و آی او اس بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با 10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن اندروید و آیفون

گوشی های هوشمند پیشرفت چشمگیری داشته‌اند و در این بین تنوع اپلیکیشن ها یا برنامه هایی که برای آن‌ها منتشر شده هم بیش از پیش گردیده است. هم اکنون اگر سری به گوگل پلی استور (Google Play Store) یا اپ استور (App Store) بزنید، متوجه می‌شوید که هزاران هزار برنامه در سبک‌ها و موضوعات مختلف در آن موجودند و کاربران گوشی‌های هوشمند قادر به دانلود و استفاده از این برنامه‌ها هستند. تا چند سال پیش شما به منظور کاهش وزن یا دستیابی به اندام مناسب و حفظ سلامت فیزیکی خود باید با پزشکان یا افراد متخصص گفتگو می‌کردید و از آن‌ها راهنمایی می‌خواستید. طبیعی بود که این عمل اغلب هزینه‌های گزافی را هم برایتان به همراه داشت. اما هم اکنون تنوع برنامه های اندرویدی این مشکل را برطرف کرده‌‌اند!

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی آیفون

برنامه هایی زیادی در اپ استور و گوگل پلی استور موجودند که با هدف دستیابی کاربر به تناسب اندام یا اصطلاحا فیتنس توسعه داده شده‌اند. در بین تمام این برنامه ها، برخی از آن‌ها به واقع عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند و می‌توانند نقش یک مربی و دنبال کننده دقیق حرکات شما به منظور دستیابی به اندام زیبا و هدف مد نظرتان را ایفاء کنند. نکته مهم در انتخاب این اپلیکیشن ها مربوط به گزینش و استفاده از بهترین برنامه های تناسب اندام موجود می‌شود! به بیان دیگر شما باید برای دانلود برنامه های تناسب اندام حتما تحقیق و جستجو کرده باشید و بهترین موارد موجود را انتخاب و از آن‌ها استفاده کنید. اما به واقع بهترین برنامه های تناسب اندام و کاهش وزن موجود برای اندروید و آی او اس کدامند؟ کدامیک از برنامه هایی که با این هدف عرضه شده‌اند، بهترین کیفیت ممکن را داشته و می‌توان از آن‌ها به منظور دستیابی به اندام مد نظر استفاده کرد؟

مطمئنا با توجه به سری عظیم و متنوع برنامه های تناسب اندام موجود در منابعی همچون اپ استور و گوگل پلی استور، انتخاب بهترین موارد برای کاربران امر دشواری است. از اینرو لازم دانستیم که در این رابطه وارد عمل شویم و طی این مقاله اختصاصی بهترین برنامه های تناسب اندام و کاهش وزن موجود برای اندروید و آیفون را به شما عزیزان معرفی کنیم. برنامه هایی که در این مقاله معرفی می‌کنیم قابلیت‌های متنوع و متعددی دارند و می‌توانند نقش یک مربی خصوصی در راستای دستیابی به اندام مد نظرتان را برای شما ایفاء کنند. چنانچه در رابطه با هر یک از اپلیکیشن های نام برده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید. با موبایل کمک و معرفی بهترین برنامه های تناسب اندام و کاهش وزن آیفون و اندروید همراه باشید.

10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن: اپلیکیشن Lose it

اپلیکیشن تناسب اندام

برنامه Lose it یکی از بهترین اپلیکیشن های موبایلی است که با استفاده از آن می‌توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق به وزن دلخواه خود دست پیدا کنید. این برنامه شما در راه طول مراحل کاهش وزن و تناسب اندام همراهی می‌کند و اطلاعات بسیار دقیق و عالی را در اختیارتان قرار می‌دهد. شما با استفاده از برنامه Lose it قادر به تنظیم میزان کالری سوزانده شده خود در روز، دریابی میزان مواد غذایی که مصرف کرده‌اید، حرکات جسمانی و ورزش‌هایتان و غیره خواهید بود. در برنامه Lose it بهترین  کارآمدترین متدهای کاهش وزن و دستیابی به تناسب اندام ارائه شده‌اند و این امر آن را به یکی از بهترین برنامه های تناسب اندام و کاهش وزن فعلی تبدیل می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن حتی قادر به ارتباط برقرار کردن با سایر کاربر و دوستان خود هم خواهید بود. برنامه Lose it شامل دو نسخه اندرویدی و آی او اسی می‌شود.

دانلود Lose it از اپ استور 

دانلود Lose it از پلی استور

10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن: اپلیکیشن MyFitnessPal

اپلیکیشن تناسب اندام

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون X اپل

دستیابی به یک اندام زیبا و جذاب با استفاده از برنامه MyFitnessPal به شکل ساده‌تری امکانپذیر می‌شود. این برنامه به طور دائم وضعیت جسمانی شما را تحت نظر می‌گیرد و اطلاعات فوق‌العاده عالی را در اختیارتان قرار خواهد داد. با استفاده از اپلیکیشن MyFitnessPal می‌توانید یک رژیم غذایی مناسب و صحیح را در پیش بگیرید و روز به روز به اندام مد نظرتان نزدیک‌تر شوید. اپلیکیشن MyFitnessPal شامل بیش از 5 میلیون برنامه غذایی مختلف می‌شود که با اهداف متنوعی نظیر کاهش وزن، افزایش وزن و غیره تنظیم شده‌اند. برنامه MyFitnessPal بدون تردید هم اکنون یکی از بهترین برنامه های تناسب اندام و کاهش وزن محسوب می‌شود که شما را در راستای دستیابی به اندام مورد نظرتان راهنمایی می‌کند.

دانلود MyFitnessPal از اپ استور

دانلود MyFitnessPal از پلی استور

10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن: اپلیکیشن Pact

اپلیکیشن تناسب اندام

اپلیکیشن Pact یکی از جالب‌ترین و کاربردی‌ترین برنامه های تناسب اندام فعلی موجود به شمار می‌رود. این برنامه شامل نسخه‌های اندرویدی و آی او اسی می‌شود و به طور دقیقی وضعیت جسمانی شما را دنبال خواهد کرد. یکی از نکات جالب توجه برنامه Pact مربوط به جریمه کردن و پاداش دادن به کاربران در قبال دستیابی به اهداف تناسب اندام است! شما در مراحل مختلفی در برنامه Pact هدف خود را تعیین می‌کنید و اگر به آن هدف دست پیدا کنید، پاداش خواهید گرفت و اگر به آن دست پیدا نکنید، جریمه می‌شوید. اگر به دنبال یک اپلیکیشن قدرتمند به منظور حفظ سلامت جسمانی و تناسب اندام خود هستید، برنامه Pact یکی از بهترین برنامه های پیش رویتان محسوب می‌شود که به طور رایگان قابل دانلود

دانلود Pact از پلی استور

10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن: اپلیکیشن Diet Hero App

اپلیکیشن تناسب اندام

یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی که با استفاده از آن می‌توانید به اندام مورد نظرتان برسید و میزان کالری‌های دریافتی و سوزانده شده خود را دنبال کنید، برنامه Diet Hero App است. در این برنامه شما غذاهای مورد نظرتان را تعیین می‌کنید و سپس هدف خود را مشخص می‌نمایید. در این شرایط اپلیکیشن Diet Hero App نشان می‌دهد که برای دستیابی به هدف خود باید چه میزان از مواد غذایی مد نظرتان را مصرف کنید. هدف شما در برنامه Diet Hero App می‌تواند کاهش وزن یا افزایش وزن باشد. متاسفانه اپلیکیشن جالب و کارآمد Diet Hero App برای دستگاه‌های اندرویدی عرضه نشده و تنها شامل نسخه آی او اسی می‌شود.

10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن: اپلیکیشن Fooducate

اپلیکیشن تناسب اندام

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی S9

یکی دیگر از بهترین برنامه های تناسب اندام موجود فعلی برنامه Fooducate است که اگر قصد کاهش وزن را داشته باشید به مراتب کاربردی‌تر عمل می‌کند. در این برنامه میزان کالری هر ماده غذایی تعیین شده است و به این صورت شما با کنار هم قرار دادن مواد غذایی که مصرف کرده‌اید، قادر به سنجش میزان کالری مصرف شده خود خواهید بود و می‌توانید آن را کاهش کنید. این برنامه شامل قابلیت‌های دیگری همچون پیشنهاد بهترین شرایط و مواد غذایی به شما، امکان اسکنر بارکد مواد غذایی ارائه مستقیم مشخصات آن‌ها و غیره هم می‌شود. اگر به دنبال یک اپلیکیشن قدرتمند به منظور ردیابی میزان کالری مصرف شده خود در طول روز هستید، برنامه Fooducate را از دست ندهید. خوشبختانه اپلیکیشن Fooducate شامل هر دو نسخه اندرویدی و آی او اسی می‌شود.

دانلود Fooducate از اپ استور

دانلود Fooducate از پلی استور

10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن: اپلیکیشن Nike+ Training Club

برای دستیابی به اندام مناسب و فیتنس نیازمند برنامه تمرینی دقیق و حساب شده‌ای هستید. بسیاری از افراد بدین منظور از مربی‌های خصوصی استفاده می‌کنند، اما برنامه Nike+ Training Club می‌تواند نقش مربی خصوصی مجازی شما را ایفاء کند! در برنامه Nike+ Training Club که هدف اصلی آن دستیابی کاربر به تناسب اندام و کاهش وزن است، مجموعه‌ای از حرکات ورزشی مختلف ارائه شده که کاربر را در راستای حفظ تناسب اندام و سلامت فیزیکی خود یاری می‌کند. نکته جالب و مناسب این اپلیکیشن مربوط به راهنمای تصویری و قدم به قدم ارائه شده برای هر یک از حرکات آن است. برنامه Nike+ Training Club هم شامل نسخه‌های اندرویدی و آی او اسی می‌شود.

دانلود Nike+ Training Club از اپ استور

دانلود Nike+ Training Club از پلی استور

10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن: اپلیکیشن سلامت آیفون (iPhone Health App)

اپلیکیشن تناسب اندام

آیفون‌های اپل از اپلیکیشن اختصاصی تحت عنوان Health App بهره می‌برند که توسط خود اپل طراحی شده است. ما به این برنامه، اپلیکیشن سلامت آیفون می‌گوییم. برنامه Health App آیفون هم بدون تردید می‌تواند یکی از بهترین برنامه های تناسب اندام و کاهش وزن فعلی موجود برای دستگاه‌های آی او اسی باشد. برنامه Health اپل قابلیت‌های بسیار متنوعی را ارائه می‌کند و اگر از آیفون 5 اس یا نسخه‌های بالاتر آن استفاده کنید، آیفونتان به طور مستقل و بدون نیاز به هیچ گجت دیگری قادر به ردیابی بسیاری از اقدامات شما خواهد بود. با این حال این اپلیکیشن کارآمد در کنار گجت‌هایی همچون اپل واچ به مراتب کاربردی‌تر عمل می‌کند. نمایش تعداد گام‌های طی شده ئ مسافت طی شده کاربر تنها بخشی از قابلیت‌های اپلیکیشن سلامت آیفون محسوب می‌شوند.

10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن: اپلیکیشن Google Fit

اپلیکیشن تناسب اندام

گوگل هم اپلیکیشن تناسب اندام اختصاصی خود را منتشر کرده است که Google Fit نام دارد. برنامه Google Fit هم قابلیت‌های متنوعی را ارائه می‌کند. به عنوان مثال با استفاده از این برنامه کارآمد قادر به کاهش فعالیت‌های ورزشی خود می‌شوید و می‌توانید مواردی همچون گام‌های برداشته شده و مسافت طی شده خود را در روزهای مختلف ماه در یک نمودار مشاهده کنید. برنامه Google Fit همچنین توصیه‌ها و پیشنهادهای مختلفی را به منظور بهبود وضعیت جسمانی شما ارائه خواهد کرد. این برنامه با سیستم عامل اندروید ویر گوگل هم سازگاری دارد، بنابراین کارایی آن در کنار گجت‌های پوشیدنی مبتنی بر پلتفرم اندروید ویر بیش از پیش می‌شود. اگر به دنبال یک برنامه تناسب اندام کارآمد هستید، اپلیکیشن Google Fit را فراموش نکنید.

دانلود Google Fit از پلی استور

10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن: اپلیکیشن Weight Watchers

اپلیکیشن تناسب اندام

یکی دیگر از اپلیکیشن هایی که با استفاده از آن می‌توانید تناسب اندام و وزن خود را کاهش کنید، برنامه Weight Watchers App است. این برنامه شما تقریبا شبیه به برنامه Fooducate عمل می‌کند و قادر به محاسبه میزان کالری مواد غذایی مصرفی شماست. همچنین این اپلیکیشن کاربر را قادر به اسکن بارکد مواد غذایی و دستیابی به اطلاعات دقیق آن خواهد کرد. اگر قصد دارید که میزان مصرف کالری روزانه خود را کاهش کنید، برنامه Weight Watchers App یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان محسوب می‌شود. این برنامه شامل دو نسخه آی او اسی و اندرویدی است.

دانلود Weight Watchers App از اپ استور

دانلود Weight Watchers App از پلی استور

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون ۸

10 اپلیکیشن تناسب اندام و کاهش وزن: اپلیکیشن 7-Minute Workout

اپلیکیشن تناسب اندام

برنامه 7-Minute Workout هم یکی از پرطرفدارترین و بهترین برنامه های تناسب اندام فعلی موجود برای آیفون و دستگاه‌های اندرویدی محسوب می‌شود که بیش از 3 میلیون کاربر دارد. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا طی مدت زمان کوتاهی با انجام حرکات مناسب، کالری و چربی بسوزانید و به این صورت به اندام مورد نظرتان دست پیدا کنید. سازندگان این اپلیکیشن مدعی شده‌اند که شما با 7 دقیقه تمرین در هر روز قادر به دستیابی به تناسب اندام خواهید بود. اپلیکیشن 7-Minute Workout شامل نسخه‌های اندرویدی و آی او اسی می‌شود، بنابراین اگر به دنبال یک برنامه خوب و کارآمد به منظور دستیابی به تناسب اندام هستید، همین حالا اپلیکیشن 7-Minute Workout را دانلود و در گوشی هوشمندتان نصب کنید.

دانلود 7-Minute Workout از اپ استور

دانلود 7-Minute Workout از پلی استور

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین برنامه های تناسب اندام و کاهش وزن برای اندروید و آیفون پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از اپلیکیشن های نام برده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

خرید گوشی

شیشه آیفون اس ای

تاچ ال سی دی سامسونگ M20

قطعات گوشی آیفون XR

تعمیرات موبایل

منبع gottabemobile

نظرات کاربران (6)

guest
6 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
فرشاد
فرشاد
2 سال گذشته

اپلیکیشن کالری شمار ایرانی خیلی بهتر از خارجی هاست چون اطلاعات غذایی کاملتری دارن برام ماها، یکی از بهتریناش کالری شمار جزیره هست که امکانات زیادی داره

مرجان
مرجان
2 سال گذشته

تمام این برنامه ها در ایران کار نمیکنه☹

فرشید .پ
فرشید .پ
3 سال گذشته

با تشکر از راهنمایی ارزنده شما خیلی عالی است

M
M
5 سال گذشته

سلام ببخشید اینا پولی نیستن؟

ناشناس
ناشناس
3 سال گذشته
پاسخ به  M

چرا همشون پولی هستن. چون تمام برنامه های اینجوری پولین.

فرشاد
فرشاد
2 سال گذشته
پاسخ به  M

همشون پولی هستن باید ببینی کدوم هزینه ی کمتری میگیره، جزیره هزینه اشتراکش خیلی پایینه، کالری شماریش هم رایگانه