معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Fireball یا فایربال

کارت Fireball یا فایربال

کارت Fireball یا فایربال یکی از اسپل های بازی کلش رویال (Clash Royale) است که از آن می‌توان برای مقابله با کارت های متعددی استفاده کرد. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Fireball یا فایربال بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Fireball یا فایربال کلش رویال (Clash Royale)

فایربال یا Fireball از اسپل هایی است که در بازی کلش رویال (Clash Royale) خیلی زود با آن آشنا می‌شوید. این اسپل در واقع یک گلوله آتشین است که می‌تواند دمیج یا آسیب منطقه‌ای سنگینی را وارد کند. متاسفانه زمانی که از کارت Fireball یا فایربال برای آسیب رساندن به تاورهای دشمن استفاده کنید، قدرت آسیب رسانی آن کاهش پیدا می‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات نرم افزاری موبایل

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Fireball یا فایربال در بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم و توضیحاتی در رابطه با نحوه استفاده از آن ارائه کنیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 کارت Fireball یا فایربال

معرفی کارت Fireball (فایربال) بازی کلش رویال (Clash Royale)

کارت Fireball به دلیل دمیج منطقه‌ای و نسبتا زیادی که دارد، عموما توسط اغلب گیمرها در بازی کلش رویال (Clash Royale) مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای آشنایی با این کارت یا اسپل خوب و استفاده از آن باید به نکات زیر توجه داشته باشیم:

 کارت Fireball یا فایربال

 • کارت Fireball یا فایربال از همان کمپ تمرینی یا آموزشی (Training Camp) آنلاک می‌شود. بنابراین این کارت یکی از اولین اسپل هایی است که در بازی کلش رویال خواهید دید.
 • این اسپل منجر به پرتاب یا شلیک یک گلوله آتشین می‌شود که در محدوده نسبتا کمی دمیج منطقه‌ای وارد می‌کند. محدوده دمیج فایربال شعاع 2.5 مربع دارد.
 • درت آسیب رسانی یا اصطلاحا دمیج (Damage) فایربال متوسط رو به بالاست که ما آن را نسبتا بالا خطاب می‌کنیم.
 • اسپل Fireball می‌تواند به سرباز های زمینی و پرنده دشمن آسیب بزند.
 • کارت Fireball یا فایربال از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال (Clash Royale) است.
 • برای استفاده از کارت Fireball یا فایربال نیاز به صرف 4 اکسیر دارید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات اپل

 • اگر از فایربال به منظور آسیب زدن به تاور های دشمن استفاده کنید، دمیج یا قدرت آسیب رسانی آن کمتر از حالت عادی خواهد بود. با این حال استفاده از این اسپل برای از بین بردن تاور هایی که جان بسیار کمی برایشان باقی مانده است یک اقدام مناسب است چرا که بدون هیچ ریسکی تاور دشمن را نابود می‌کند.
 • استفاده از کارت Fireball یا فایربال برای از بین بردن سرباز هایی مثل گوبلین ها (Goblins)، گوبلین های نیزه انداز (Spear Goblins)، مینیون هورد (Minion Horde)، مینیون ها (Minions)، آرچر ها (Archers)، ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) و سایر سرباز های این چنینی که خون کم تا متوسط و تعداد نسبتا بالایی دارند بسیار مناسب است.
 • زمانی که قصد استفاده از کارت Fireball یا فایربال را دارید باید با در نظر گرفتن مدت زمانی که طول می‌کشد فایربال از بیس شما شلیک و به منطقه مد نظر برسد فکر کنید و با دقت مناسب محل دقیق برخورد فایربال و سرباز های دشمن را تخمین بزنید. در غیر این صورت ممکن است فایر بال در ناحیه نامناسبی فرود آید و هیچ آسیبی به دشمنان شما وارد نکند.
 • در شرایط بحرانی می‌توانید از اسپل Fireball برای وارد کردن دمیج سنگین به سرباز هایی مثل بی بی دراگون (Baby Dragon)، والکری (Valkyrie) و غیره هم استفاده کنید، اما توصیه می‌کنیم که تا حد امکان از این اسپل برای از بین بردن سربازهای تنکی مثل جاینت (Giant)، پکا (P.E.K.K.A) و غیره استفاده نکنید.
 • از کارت Fireball یا فایربال می‌توانید به عنوان کارت پشتیبان هم استفاده کنید. برای مثال سربازهایی مثال بولر (Bowler)، بالون (Balloon)، جاینت (Giant)، پرنس (Prince)، پکا (P.E.K.K.A) و غیره در مقابل کارت هایی مثل ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) و مینیون هورد (Minion Horde) بسیار حساس هستند، بنابراین زمانی که این سربازهای پرقدرت خودتان را در لاین پیاده کردید، اسپل فایربال را آماده نگه دارید. به محض اینکه دشمن شما از کارت های نام برده شده برای از بین بردن سرباز تنک شما استفاده کرد، اسپل فایربال را با دقت بر روی آن‌ها بیاندازید تا تمام آن‌ها را نابود کند.
 • کارت Fireball یا فایربال به ویژه در شرایطی که به خوبی لول آپ شده باشد، یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای از بین بردن سربازهایی مثل ویزاد (Wizard)، ویچ (Witch)، تفنگدار (Musketeer)، آیس ویچ (Ice Witch) و غیره است. اما اگر فایربال (Fireball) شما قدرت از بین بردن این سرباز های دشمن را ندارد، استفاده از آن در کنار اسپل هایی همچون زپ (Zap) و لوگ (The Log) بدون تردید این قدرت را به همراه خواهد داشت.
 • در شرایط ضروری می‌توانید از کارت Fireball یا فایربال برای خنثی کردن شارژ سرباز هایی مثل پرنس (Prince) و در عین حال آسیب زدن جدی به آن‌ها هم استفاده کنید.
 • استفاده از کارت Fireball یا فایربال برای از بین بردن ساختمان های تولید کننده سرباز یا اصطلاحا اسپاونر (Spawner) دشمن مثل کلبه گوبلین ها (Goblins Hut)، کلبه بربرین ها (Barbarians Hut) و غیره هم اقدامی مناسب است، اما در نظر داشته باشید که عموما فایربال به تنهایی قادر به از بین بردن این ساختمان ها نخواهد بود و فقط دمیج سنگینی به آن‌ها وارد می‌کند. برای استفاده بهتر و دقیق‌تر از این کارت در مقابل این دسته از ساختمان ها باید زمانبندی دقیقی داشته باشید و شلیک فایربال را به گونه ای تنظیم کنید که به محض خارج شدن سرباز های جدید از این ساختمان ها، فایربال با آن‌ها برخورد داشته باشد. در این شرایط یک تیر و دو نشان زده‌اید و علاوه بر آسیب زدن به ساختمان دشمن، یک سیکل تولید سرباز آن را هم خنثی کرده‌اید.
 • با لول آپ یا ارتقاء کارت Fireball (فایربال) دمیج آن افزایش پیدا می‌کند. در جدول زیر جزئیات مربوط به این مسئله را مشاهده می‌کنید:

 کارت Fireball یا فایربال

 بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی محصولات سامسونگ  

بنابراین کارت Fireball یا فایربال از اسپل هایی است که می‌توان از آن در بازی کلش رویال به عنوان یک کارت حمله‌ای، دفاعی یا حتی پشتیبان استفاده کرد، اما اصلی ترین کاربرد این کارت مربوط به مسائل دفاعی می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت Fireball یا فایربال بازی کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید.

 بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون 11

قطعات موبایل

قطعات سامسونگ A6 پلاس 2018

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: بازی کلش رویال

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
امید
امید
6 سال گذشته

سلام. میخواستم بدونم دمیج اسپل هایی مثل فایر بال که دمیج منطقه ای وارد میکنن (مثلا ۷۰۰ ) بر روی هر نیرو است یا اون مقدار بین کل نیروهای حاظر در اریا تقسیم میشه. مثلا اگر دمیج وارده ۷۰۰ باشه روی ۴تا بربر بزنم به هر کدوم ۷۰۰ تا دمیج میده یا ۷۰۰ بین ۴تا بربر تقسیم میشه؟