تعمیرات اپل

اگر از مشتریان بانک ملی هستید، می‌توانید از همراه بانک بانک ملی برای انجام اکثر امورات مالی خود نظیر انتقال وجه، مشاهده موجودی و گردش حساب استفاده کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی همراه بانک بانک ملی بپردازیم و لینک دانلود آن را خدمتتان ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

معرفی و دانلود همراه بانک بانک ملی

مشتریان بانک ملی می‌توانند به راحتی و تنها با استفاده از گوشی نسبت به انجام بسیاری از امورات مالی خود بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک و دستگاه های خودپرداز اقدام نمایند. از قابلیت های ارائه شده توسط همراه بانک مذکور می‌توان به امکان استعلام موجودی حساب، انتقال وجه، مشاهده صورت حساب، پرداخت قبوض، خرید شارژ سیم کارت و غیره اشاره کرد. خدمات ارائه شده توسط موبایل بانک بانک ملی به صورت 24 ساعته قابل استفاده هستند. توجه داشته باشید که به منظور فعال سازی همراه بانک بانک ملی نیازمند مراجعه به یکی از شعب بانک ملی و تکمیل فرم مربوطه خواهید بود.

پس از فعال سازی همراه بانک به قابلیت های ارائه شده توسط آن دسترسی خواهید داشت. همانطور که پیش از این هم اشاره داشتیم، برنامه موبایل بانک بانک ملی شما را از مراجعه حضوری به بانک و دستگاه های خودپرداز بی نیاز می‌کند. بدین ترتیب می‌توانید امورات مالی خود را در کمترین زمان ممکن انجام داده و در وقت خود صرفه جویی کنید. همراه بانک بانک ملی به صورت رایگان برای سیستم عامل های اندروید، آی او اس، جاوا و ویندوز فون عرضه شده است. با استفاده از لینک زیر می‌توانید به دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک بانک ملی دست پیدا کنید. چنانچه در مورد قابلیت های برنامه موبایل بانک ملی نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

صفحه دانلود همراه‌بانک بانک ملی

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر