معرفی و دانلود همراه بانک بانک تجارت ؛ جدیدترین نسخه

همراه بانک بانک تجارت

همراه بانک بانک تجارت امکان دسترسی شبانه روزی به خدمات بانکداری الکترونیکی از طریق گوشی های همراه را برای مشتریان این بانک فراهم می‌کند. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی همراه بانک بانک تجارت بپردازیم و لینک دانلود آن را خدمتتان ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

معرفی و دانلود همراه بانک بانک تجارت

اپلیکیشن اختصاصی بانک تجارت این امکان را فراهم می‌آورد تا مشتریان این بانک بتوانند بسیاری از امور بانکی خود را تنها با در دست داشتن گوشی همراه و در کمترین زمان ممکن به انجام برسانند. بنابراین مشتریان بانک تجارت برای انجام امور بانکی خود نیازی به مراجعه حضوری به بانک و یا دستگاه های خودپرداز نخواهند داشت و می‌توانند به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به خدمات بانکداری الکترونیکی دسترسی داشته باشند. همراه بانک بانک تجارت خدماتی نظیر مشاهده موجودی و گردش حساب، انتقال وجه کارت به کارت و پایا، خرید شارژ و پرداخت قبوض را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از دیگر قابلیت های کاربردی ارائه شده توسط موبایل بانک تجارت می‌توان به امکان مشاهده موقعیت مکانی شعب بانک مذکور و یا دستگاه های خودپرداز بر روی نقشه اشاره کرد.

مشتریان بانک تجارت می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک مذکور نسبت به فعال سازی موبایل بانک حساب خود اقدام نمایند. پس از فعال سازی و نصب همراه بانک تجارت بر روی گوشی همراه خود قادر به انجام عملیات بانکی در هر زمان و مکان خواهید بود. همراه بانک بانک تجارت شامل چهار نسخه اندروید، آی او اس، ویندوز فون و جاوا می‌شود که هر چهار نسخه به صورت رایگان قابل استفاده هستند. به منظور دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک بانک تجارت می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. چنانچه در مورد قابلیت های برنامه موبایل بانک تجارت نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

صفحه دانلود همراه‌بانک بانک تجارت

بیشتر بخوانید:

iPhone XS Max گلس

iPhone XS گلس

iPhone XR گلس

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments