معرفی و دانلود برنامه Super Status Bar : شخصی سازی نوار وضعیت

معرفی و دانلود برنامه Super Status Bar : شخصی سازی نوار وضعیت

یکی از اصلی ترین ویژگی های سیستم عامل اندروید مربوط به ارائه قابلیت ها و امکانات مختلف در راستای شخصی سازی رابط کاربری گوشی و تبلت ها می‌شود. برنامه Super Status Bar دقیقا یکی از برنامه هایی محسوب می‌شود که در همین راستا برای اندروید توسعه داده شده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی برنامه Super Status Bar (شخصی سازی نوار وضعیت در اندروید) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با برنامه Super Status Bar (شخصی سازی نوار وضعیت در اندروید)

همانطور که می‌دانید اندروید یک برتری عمده در مقایسه با iOS دارد و این برتری مربوط به امکانات شخصی سازی می‌شود که توسط آن قابل پشتیبانی است. در اندروید شما تقریبا می‌توانید هر چیزی را بنا به سلیقه شخصی خود تغییر داده و به روشی دیگر ارائه کنید. اپلیکیشن Super Status Bar (شخصی سازی نوار وضعیت در اندروید) هم دقیقا یکی از برنامه هایی محسوب می‌شود که در همین راستا ارائه شده است.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

با استفاده از برنامه مذکور می‌توانید ظاهر استاتوس بار (Status Bar) یا همان نوار وضعیت دستگاه اندرویدی خود را بنا به سلیقه شخصی خود تغییر دهید. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی دقیق تر برنامه Super Status Bar (شخصی سازی نوار وضعیت در اندروید) بپردازم. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

معرفی برنامه Super Status Bar (شخصی سازی نوار وضعیت در اندروید)

از ظاهر و نحوه چینش استاتوس بار یا نوار وضعیت گوشی اندرویدی خود خسته شده‌اید؟ تمایل دارید جای آیکون های آن را تعویض کنید؟ دوست دارید فونت استاتوس بار را تغییر دهید؟ انجام تمام این کارها و صدها کار دیگر با نصب اپلیکیشن Super Status Bar (شخصی سازی نوار وضعیت در اندروید) امکانپذیر می‌شود! برنامه Super Status Bar این قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهد تا خیلی ساده ظهر نوار وضعیت دستگاه اندرویدی خود را شخصی سازی نمایید.

معرفی و دانلود برنامه Super Status Bar : شخصی سازی نوار وضعیت

اگر تمایل ندارید که به صورت جزئی درگیر تغییر ظاهر آیتم های مختلف استاتوس بار گوشی خود شوید، برنامه Super Status Bar (شخصی سازی نوار وضعیت در اندروید) تم های پیش فرض متعددی را ارائه می‌کند. شما خیلی ساده می‌توانید هر یک از تم های مورد نظرتان را انتخاب و شاهد پیاده سازی آن روی نوار وضعیت گوشی اندرویدی خود باشید. اگر از آن تم خوشتان آمد آن را حفظ کنید و اگر به نظرتان زیبا نبود، آن را تغییر دهید. البته این قابلیت فقط در نسخه پریمیوم اپلیکیشن آنلاک می‌شود.

اما اگر تمایل داشته باشید به صورت دقیق و جزئی خودتان برای شخصی سازی نوار وضعیت گوشی اندرویدی خود زمان بگذارید، همه چیز توسط اپلیکیشن Super Status Bar (شخصی سازی نوار وضعیت در اندروید) مهیا می‌شود. ابتدا از آیکون ضمیمه شده در انتهای مقاله برنامه مذکور را دانلود کنید و سپس آن را اجرا نمایید. رابط کاربری برنامه ساده است، اما شاید گزینه های آن به ویژه در شرایطی که چندان با زبان انگلیسی آشنا نباشید برایتان سردرگم کننده باشد.

بیشتر بخوانید:  گارانتی رسمی اپل

معرفی و دانلود برنامه Super Status Bar : شخصی سازی نوار وضعیت

با این حال هیچ جای نگرانی وجود ندارد! شما خیلی ساده با امتحان کردن هر گزینه می‌توانید تغییرات آن را مشاهده کنید. بعد از مشاهده تغییرات، اگر تمایل داشتید تغییر ایجاد شده را ذخیره کنید و اگر تمایل نداشتید، آن را حذف (Undo) نمایید. برای اجرای برنامه Super Status Bar (شخصی سازی نوار وضعیت در اندروید) هیچ نیازی به روت بودن گوشی شما وجود ندارد و فقط کافی است که دستگاه از اندروید 4.0 یا نسخه‌های بالاتر آن بهره‌مند باشد.

برای اعمال تغییرات در استاتوس بار یا همان نوار وضعیت گوشی اندرویدی خود فقط با تب “SETTINGS” اپلیکیشن Super Status Bar کار دارید و به سایر تب های ارائه شده در برنامه کاری نداشته باشید. اگر اسلایدر موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه برنامه را لمس کنید، تغییرات برنامه Super Status Bar مستقیما اعمال می‌شوند. تغییراتی که توسط اپلیکیشن مذکور بر روی استاتوس بار قابل اعمال هستند به شرح زیر خواهند بود:

  • امکان اضافه کردن عکس پس زمینه به نوار وضعیت
  • امکان تغییر فونت نوار وضعیت
  • امکان تغییر موقعیت مکانی آیکون های نوار وضعیت
  • امکان اضافه کردن و شخصی سازی آیکون های میانبر نوار وضعیت

معرفی و دانلود برنامه Super Status Bar : شخصی سازی نوار وضعیت

پس اگر به دنبال یک برنامه رایگان برای شخصی سازی نوار وضعیت اندروید هستید، اپلیکیشن Super Status Bar یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. لازم به اشاره است که در برخی از بررسی های ما این اپلیکیشن گاها در گوشی‌های خاصی دچار باگ می‌شد و عملکرد صحیحی نداشت!

بیشتر بخوانید:  تعویض ال سی دی موبایل

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی برنامه Super Status Bar (شخصی سازی نوار وضعیت در اندروید) پرداختیم. به منظور دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از آیکون های ضمیمه شده در انتهای مقاله استفاده کنید. چنانچه در مورد برنامه مذکور سوالی داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک راهنمایی بخواهید.

نقاط قوت

  • ارائه قابلیت شخصی سازی نوار وضعیت اندروید به شیوه ساده و کاربردی
  • رابط کاربری ساده و قابل درک
  • امکان مشاهده آنی تغییرات

نقاط ضعف

  • تم های پیش فرض فقط در نسخه پریمیوم آنلاک می‌شوند
  • برنامه در برخی از گوشی ها باگ دارد و درست اجرا نمی‌شود

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی iPhone XR

قیمت دوربین پشت آیفون 7

دوربین اصلی آیفون 11

تعمیرات موبایل

super status bar
نام super status bar
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید
سازنده FireZenk
منبع Mobilekomak

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments