معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت کوره یا Furnace

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت کوره یا Furnace

کار کوره (Furnace) در بازی کلش رویال کارتی است که منجر به ساخته شده یک کوره و بیرون آمدن گلوله های آتشین از آن می‌شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت کوره یا Furnace بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت کوره یا Furnace کلش رویال (Clash Royale)

همه کارت هایی که در بازی کلش رویال ارائه شده‌اند منجر به پیاده کردن سرباز نمی‌شوند، بلکه برخی از آن‌ها منجر به ساخته شدن یک ساختمان دفاعی مثل تسلا (Tesla)، کنون (Cannon) و غیره می‌شوند و برخی دیگر هم منجر به ایجاد ساختمان هایی می‌شوند که از خود سرباز تولید و روانه لاین می‌کنند. به این نوع کارت ها اصطلاحا اسپاونر (Spawner) یا زائده گفته می‌شود. کارت هایی مثل کلبه بربرین ها (Barbarians Hut) یا کلبه گوبلین ها (Goblins Hut) از این نوع کارت ها (اسپاونر) هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی

اما یکی دیگر از کارت های تولید کننده یا اسپاونر بازی کلش رویال (Clash Royale) کارت کوره یا Furnace است. این کارت در بازه زمانی مشخص گلوله های آتشین شبیه به فایر اسپریت (Fire Spirits) تولید و روانه لاین می‌کند. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی کارت کوره یا Furnace بازی کلش رویال بپردازیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت کوره یا Furnace

معرفی کارت کوره یا Furnace بازی کلش رویال (Clash Royale)

بنابراین کارت کوره یا Furnace یک کارت تولید کننده یا اسپاونر است که به مرور زمان  گلوله های آتشین مثل فایر اسپریت (Fire Spirit) تولید می‌کند. برای آشنایی بهتر با این کارت، استفاده از آن یا مقابله با آن بهتر است که به موضوعات زیر توجه کنید:

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت کوره یا Furnace

 • کارت کوره یا Furnace در آرنای 5 (Arena 5) یا اسپل ولی (Spell Valley) آنلاک می‌شود.
 • کوره یا Furnace یک کارت اسپاونر یا تولید کننده سرباز است که فایر اسپریت (Fire Spirit) تولید می‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل ایفون در تهران

 • این کارت هر 10 ثانیه یک جفت فایر اسپریت (Fire Spirit) را تولید و روانه لاین می‌کند.
 • فایر اسپریت های تولید شده توسط کارت کوره یا Furnace قادر به آسیب رساندن به سرباز های زمینی و هوایی دشمن هستند.
 • کارت کوره یا Furnace از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال (Clash Royale) است.
 • برای استفاده از کارت کوره یا Furnace نیاز به صرف 4 اکسیر دارید.
 • مدت زمان بقای کوره یا Furnace در بهترین شرایط ممکن برابر با 50 ثانیه است.
 • با توجه به مدت عمر کوره و تاخیر مابین تولید فایر اسپریت هایش مشخص است که این ساختمان نهایتا می‌تواند 12 عدد یا 6 جفت فایر اسپریت را تولید کند.
 • از کارت کوره یا Furnace می‌توان به طور ترکیبی با ساختمان های اسپاونر یا تولید کننده دیگر مثل کلبه بربرین ها (Barbarians Hub) استفاده کرد و یک پوش بسیار موثر در لاین به وجود آورد.
 • استفاده از کارت آینه (Mirror) در کنار کارت کوره یا Furnace سبب می‌شود که هر بار به جای یک جفت فایر اسپریت شاهد احضار 2 جفت یا 4 عدد فایر اسپریت باشید. ترکیب این فایر اسپریت ها با سرباز هایی مثل گالم (Golem) یا ویزارد (Wizard) می‌تواند بسیار نابود کننده باشد.
 • اگر دشمن شما تعداد زیادی فایر اسپریت را از طریق اسپل هایی مثل آینه (Mirror) تولید کرد، می‌توانید با استفاده از اسپل زپ (Zap) به راحتی تمام فایر اسپریت های ساخته شده را نابود کنید.
 • فایر اسپریت هایی که توسط کارت کوره یا Furnace تولید می‌شوند به دلیل دمیج اسپلش و توانایی که در آسیب رساندن به سرباز های زمینی و هوایی دارند، می‌توانند یک پشتیبان عالی برای سایر سرباز هایتان در لاین محسوب شوند و دمیج سنگینی به سربازهایی مثل مینیون هورد (Minion Horde) یا ارتش اسکلت های (Skeleton Army) دشمن وارد نمایند.
 • کارت کوره یا Furnace با تولید فایر اسپریت منجر به خنثی شدن تاثیر استفاده از کارت هایی مثل گوبلین ها (Goblins)، مینیون ها (Minions)، آرچر ها (Archers)، اسکلت ها (Skeletons) و سایر سرباز های با خون کم این چنینی می‌شود.
 • استفاده از کارت هایی مثل مینی پکا (Mini P.E.K.K.A)، پکا (P.E.K.K.A)، جاینت (Giant) و غیره در کنار کارت کوره یا Furnace برای ایجاد پوش در لاین یک استراتژی خوب است، چرا که فایر اسپریت های تولید شده توسط کوره منجر به از بین بردن سرباز هایی مثل مینیون، اسکلت، آرچر، گوبلین و غیره می‌شوند که احتمالا دشمن شما از آن ها برای مقابله با سرباز اصلی و تنک شما استفاده می‌کند.
 • اسپل پویزن یا سم (Poison) یک کارت ضد عالی برای کارت کوره یا Furnace است. این کارت را به گونه‌ای بر روی کوره بیاندازید که لبه‌ای از محیط دایره آن به کوره آسیب بزند. در این صورت فایر اسپریت هایی که توسط کوره تولید می‌شوند هم با اسپل پویزن از بین خواهند رفت.
 • یکی دیگر از کارت هایی که به راحتی تاثیر کارت کوره یا Furnace را از بین می‌برد، کارت سنگ قبر یا Tombstone است.
 • در اغلب مواقع فایر اسپریت های تولید شده توسط کارت کوره یا Furnace در طول مسیر با سرباز های دشمن برخورد خواهند کرد و یا توسط نیرو ها و تاور دشمن نابود می‌شوند، اما اگر در شرایط خاص این فایر اسپریت ها بتوانند به تاور دشمن برسند، دمیج خوبی به آن وارد می‌کنند.
 • فایر اسپریت هایی که توسط کارت کوره یا Furnace تولید می‌شوند در شرایطی که تاور دشمنان تحت فشار باشد بسیار موثر عمل خواهند کرد. برای مثال زمانی که پرنس (Prince) به تاور دشمن رسیده و در حال اتک دادن به آن باشد و دشمنتان کارتی مثل ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) را برای مقابله با آن پیاده کند، فایر اسپریت ها با رسیدن از راه می‌توانند این ارتش را نابود سازند و منجر شوند که پرنس بتواند برای مدت زمان بیشتری به تاور اتک دهد.
 • با لول آپ کارت کوره یا Furnace شاهد افزایش جان (Hitpoint) کوره و همچنین افزایش لول فایر اسپریت هایی خواهید بود که توسط آن تولید می‌شوند. جزئیات دقیق مربوط به این موضوع در جدول زیر ضمیمه شده است:

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت کوره یا Furnace

بنابراین کارت کوره یا Furnace به عنوان یک کارت اسپاونر یا تولید کننده می‌تواند نقش بسیار مهمی در پوش دادن لاین و ایجاد فشار داشته باشد. این کارت می‌تواند تاثیر دفاعی، حمله‌ای و حتی پشتیبان را داشته باشد.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات lcd موبایل

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت کوره یا Furnace بازی کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید.

بیشتر بخوانید: 

خرید قطعات موبایل

قطعات گوشی آیفون 8 Plus

قطعات سامسونگ A8 پلاس 2018

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments