فراخوان فروشگاه ساز سایتی شو برای راه اندازی کسب و کار خانگی تا پایان سال ۱۴۰۰

فراخوان فروشگاه ساز سایتی شو برای راه اندازی کسب و کار خانگی تا پایان سال 1400

پلتفرم سایتی شو یک پلتفرم سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین می باشد. این پلتفرم تا پایان سال 1400 فراخوانی را برای علاقه مندان به کسب و کارهای خانگی طراحی نموده است تا با کمک پلن های متنوع و خوش قیمت این شرکت بتوانید سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را در سریع ترین زمان ممکن و بدون هیچگونه دانش فنی و تخصصی راه اندازی نمایید. اگر شما صاحب یا مالک یک کسب و کار سنتی یا خانگی هستید می توانید اولین قدم ورود به دنیای کسب و کارهای اینترنتی را محکم بردارید و پس از آن به توسعه مشتریان خود بپردازید.

پس توصیه می کنیم این فراخوان را که تا انتهای امسال یعنی تا پایان سال 1400 اعتبار دارد را جدی بگیرید و از خدمات و امکانات این پلتفرم استفاده نمایید. یک مزیت مهم این فروشگاه ساز، عدم نیاز به دانش فنی و تخصصی برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی می باشد. پس اگر در این زمینه ضعف دارید اصلا نگران نباشید و زودتر از خدمات این پلتفرم اینترنتی استفاده نمایید و با کمک دموی رایگان این فروشگاه ساز از امکانات و قابلیت های فروشگاه ساز سایتی شو آگاهی یابید.

در ادامه این فراخوان شما را با قابلیت های سایت ساز و فروشگاه ساز سایتی شو آشنا می کنیم تا بتوانید با دیدی باز و مقایسه با سایر رقبا انتخاب مناسبی داشته باشید.

امکانات فروشگاه ساز سایتی شو چیست؟

فروشگاه ساز سایتی شو یک پلتفرم است که به شما این امکان را می دهد که بدون دانش فنی و در کمترین زمان ممکن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای و متناسب با نیاز خود ایجاد کنید. این یک راه حل مناسب برای صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط ، دارندگان کسب و کار های مجازی که در بستر شبکه های مجازی فعالیت می کنند یا هرکسی است که می خواهد سایتی را به سرعت و بدون سرمایه گذاری وقت یا پول زیاد راه اندازی کند.

فراخوان ساخت فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز سایتی شو

 1. سهولت در استفاده

از آنجاییکه پروژه سایتی شو یک پروژه تازه متولد شده نیست و پس از چندین سال مطالعه و استفاده کاربران مختلف در صنایع گوناگون تبدیل به پروژه سایت ساز و فروشگاه ساز شده است، لذا سعی شده است که تمامی اقدامات لازم برای استفاده همگان با هر سطحی از دانش و مهارت فراهم آورده شود تا پیچیدگی و نقطه ابهامی برای مدیریت و راهبری این بستر حرفه ای برای صاحبان کسب و کارها باقی نماند و افراد کوچکترین دغدغه ای بابت پشتیبانی و به روزرسانی سایت و اپلیکیشن خود نداشته باشند

 1. ساخت فروشگاه اینترنتی و اپلیکیشن در چند دقیقه

شما به واسطه پلتفرم سایتی شو می توانید پس از ثبت نام و انتخاب قالب مورد نظر خود سایت و اپلیکشین خود را از سایتی شو دریافت کنید و دیگر دغدغه ای بابت صرف زمان و هزینه زیاد برای داشتن یک پلتفرم حرفه ای نداشته باشید زیرا سایتی شو به جای شما کسب و کارهای مختلف و نیازمندی های مشتریان آنان را تحلیل کرده است و تمامی امکانات و ماژول هایی که احتمالا شما برای ارتباط موثر با مخاطبین خود بدان نیاز خواهید داشت را فراهم آورده است.

 1. امکان بهره گیری از چند نسخه اپلیکیشن موبایل

شما با استفاده از پلتفرم سایتی شو نه تنها یک سایت با انبوهی از امکانات و قابلیت ها در اختیار خواهید داشت بلکه امکان بهره گیری از اپلیکشین اندروید و وب اپلیکیشن ios را هم خواهید داشت؛ تا بدین وسیله اعتبار کسب و کار خود را به بهترین شکل ارتقا داده و به شکل بهتری بتوانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

 1. امکان استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام

اگر شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و یک صفحه فروشگاهی برای کسب و کار خود در بستر اینستاگرام دارید و به دنبال آن هستید که با داشتن یک سایت و اپلیکیشن حرفه ای به کسب و کار خود اعتبار ببخشید و همچنین مخاطبین شما بهتر و بیشتر به کسب و کار شما اعتماد کنند، می توانید با استفاده از ربات هوشمند سایتی شو در عرض چند ثانیه پیج اینستاگرامی خود را به فروشگاه اینترنتی تبدیل کرده و از داشتن یک سایت حرفه ای برای کسب و کار خود لذت ببرید. به این ترتیب با داشتن یک سایت فروشگاهی، ریسک و مخاطرات کسب و کار اینترنتی خود را با محدودیت های احتمالی شبکه های اجتماعی کاهش می دهید.

تبدیل پیج اینستاگرام با فروشگاه ساز سایتی شو

 1. ابزارهای کاربردی برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای

با اینکه پروژه سایتی شو یک پروژه نرم افزاری هست، اما با توجه به تجربه چندین ساله تیم اجرایی سایتی شو از بابت مدیریت و راهبری سایت ها و پلتفرم های اینترنتی کسب و کارهای مختلف، ماژول ها و امکانات متعددی برای عرضه هر چه بهتر محصولات و معرفی بهینه کسب و کار به مخاطبین در سایت های سایتی شو قرار داده شده است. ابزارهایی از قبیل:

 • امکان تعریف قیمت محصولات با ارز های رایج کشورها
 • امکان دو مرحله ای کردن سفارش مشتریان و تکمیل و پرداخت سفارش پس از تایید ادمین سایت
 • امکان تعریف انواع مالیات بر روی محصولات
 • ماژول پیک هوشمند
 • امکان تعریف کیف پول اعتباری برای مشتریان
 • امکان ایجاد کد تخفیف فردی و سازمانی
 • ایجاد و طراحی سبدهای هوشمند تخفیفی نظیر هوم باکس
 • امکان استفاده از روش های متنوع پرداخت و …

       6. امکان ایجاد سایت انگلیسی بر روی سرورهای خارجی

بسیاری از کسب و کارها تمایل دارند که پلتفرم فروش اینترنتی خود را به زبان غیر فارسی و بر روی سرورهای خارجی مدیریت و راه اندازی کنند تا موانعی نظیر تحریم های بین المللی خللی در ارتباط آنان با مخاطبین شان ایجاد نکند. به همین منظور سایتی شو توانسته است با همکاری شرکای خارجی خود در کشور کانادا این امکان را به وجود آورد که سایت شما در سرور های کانادایی راه اندازی شود و اثری از این مساله که سایت شما از داخل ایران مدیریت می شود وجود نداشته باشد.

        7. ایجاد پلتفرم حرفه ای اینترنتی با نام اختصاصی شما

تمامی مالکیت و حق امتیاز استفاده از سایت و اپلیکیشن شما با نام اختصاصی برند شما خواهد بود و شما می توانید با بهره گیری از این پلتفرم ارزشمند به برند تجاری خود اعتبار ویژه ای ببخشید و خود را هم ردیف بزرگترین کسب و کار های اینترنتی قرار دهید. در این حالت شما هم مانند آن ها صاحب سایت و اپلیکیشن اندروید و وب اپلیکیشن ios برای کسب و کار خود هستید.

         8. ارائه پکیح های مختلف زمانی و قیمتی متناسب با بودجه شما

سایتی شو با درک شرایط اقتصادی پیش آمده برای کسب و کارها تلاش کرده است طیف وسیع امکانات خود را در کمترین هزینه و با قابلیت انتخاب کمترین بازه های زمانی به مخاطبین خود ارائه نماید تا مخاطبین بتوانند حتی خدمات یک ماهه را با کمترین هزینه از سایتی شو دریافت نمایند.

         9. با سایتی شو به هیچ گونه خدمات اضافه ای نیاز ندارید

سایتی شو تمامی امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز برای داشتن یک پلتفرم حرفه ای در فضای اینترنت را برای مخاطبین خود فراهم آورده است تا صاحبان کسب و کار دغدغه ای بابت سرور و هاست سایت، دامنه، درگاه یا سایر ابزارهای لازم برای مدیریت سایت نداشته باشند.

        10. استفاده از قالب های طراحی شده متناسب با کسب و کار مخاطبین

از آنجاییکه سایتی شو از پلتفرم های آماده و قالب های رایگان و ارزان قیمت استفاده نمی کند و تمامی قالب ها به صورت 0 تا 100 و بر مبنای نیازمندی های کسب و کارها و در دسته بندی های مختلف طراحی و تولید شده است، لذا صاحبان کسب و کار این امکان را خواهند داشت تا قالب انتخابی خود را بر مبنای سلیقه خود ویرایش کنند. مسأله ای که در استفاده از قالب های آماده مانند قالب های وردپرسی وجود ندارد و امکان ویرایش شکل اصلی قالب به راحتی برای کاربر امکان پذیر نخواهد بود. همچنین در صورتیکه مخاطبین سایتی شو قالب مورد نظرشان را در میان قالب های از پیش طراحی شده نیافتند می توانند به راحتی سفارش قالب مطلوب خود را به واحد طراحی سایتی شو ارائه دهند تا قالب مطلوب آنان طراحی و اجرایی شود.

        11. عدم استفاده از پلتفرم های آماده مانند وردپرس

در سایت ساز سایتی شو بر خلاف بسیاری از بازیگران این صنعت که از پلتفرم های آماده مانند وردپرس استفاده می کنند، تمامی CMS این پروژه بر اساس نیاز واقعی مخاطبین و صاحبان کسب و کارها کد نویسی شده است تا تمامی نیازمندی های کسب و کارهای مختلف به صورت واقعی و عملیاتی در ساده ترین حالت ممکن پاسخ داده شود.

یکی از عناصر مهم در این انتخاب، امنیت بالای CMSهای تولید شده نسبت به بسترهای آماده مانند وردپرس است.

        12. استفاده از تکنولوژی ابری

سایت ساز سایتی شو از یک تکنولوژی ابری برای مدیریت سایت های طراحی شده استفاده می کند.

بنابراین همه مشترکین سایتی شو خیالشان از بابت داشتن پلتفرمی به روز و پویا که تمامی مسائل امنیتی و بکاپ گیری و نسخه های جدید به صورت یکسان بر روی تمامی سامانه ها در کمترین زمان و به بهترین شکل انجام خواهد شد، راحت خواهد بود.

        13. امکان ایجاد کارمندان فر وشگاه با سطح دسترسی های متفاوت

در سامانه های سایتی شو شما این امکان را خواهید داشت که به کارمندان خود در قالب نقش های مختلف در کنار ادمین سایت دسترسی های متفاوت بدهید تا از تمام ظرفیت سازمان خود برای مدیریت و راهبری کسب و کار اینترنتی استفاده کنید.

        14. امکان مشاهده آمار های تفکیکی فروش

شما به راحتی در پنل مدیریت سایت می توانید آمار های روزانه، ماهیانه و سالیانه فروش و همچنین عملکرد کسب و کار خود را مشاهده و تحلیل نمایید. همچنین می توانید مشاهده کنید بیشترین میزان جستجو یا بازدید بر روی کدام محصولات اتفاق افتاده است تا رفتار مشتریان خود را تحلیل نمایید و به تناسب سیاست کاری خود چینش و عرضه محصولات را تغییر دهید .

        15. امکان ارسال پیام برای مشتریان

شما با استفاده از پلتفرم سایتی شو قادر خواهید بود اطلاعات و اخبار سایت تان را از طریق ارسال نوتیفیکیشن بر روی بستر اپلیکیشن برای مشتریان ارسال نمایید. با این امکان شما نیازی به پیدا کردن و تعامل و هزینه برای سامانه های پیامکی نخواهید بود.

        16. استفاده از فناوری SSL برای افزایش ایمنی سایت شما

تمامی سایت های ارائه شده توسط سایتی شده منطبق بر فناوری قدرتمند SSL هستند و به واسطه آن این آسودگی خاطر در شما و مشتریان شما به وجود خواهد آمد که اطلاعات تبادل شده بین آنان و سایت شما در یک لایه امن و رمزنگاری شده تبادل خواهد شد و میزان امنیت سایت و اپلیکیشن شما در بالاترین حد ممکن قرار دارد.

       17. بستر مساعد برای دیده شدن در گوگل

سایتی شو نیاز اساسی یک سایت را برای بهتر دیده شدن و کسب رتبه های برتر گوگل درک کرده است و برای این موضوع، از فناوری پیشرفته انگولار برای جذب ربات های خزنده گوگل و بهبود سئو سایت استفاده می کند. در کنار آن عواملی چون سرعت لود بالای سایت های سایتی شو، ساختارمند بودن سایت ها و ریسپانسیو بودن از عوامل مهمی هست که در بهبود سئو سایت شما موثر است و سایت های سایتی شو پتانسیل بسیار بالایی را برای قرارگیری کسب و کارها در بهترین مکان های گوگل دارند.

       18. استفاده از پایگاه داده قدرتمند اوراکل

سایتی شو برای مدیریت دیتابیس سامانه های خود از سیستم پایگاه داده قدرتمند اوراکل بهره می گیرد تا مخاطبین سایتی شو دغدغه ای از بابت امنیت اطلاعات و همچنین بکاپ های دوره ای و منظم نسبت به اطلاعات سایت خود نداشته باشند و بدانند قدرتمندترین دیتابیس دنیا از داده های سایت آنان پشتیبانی می کند.

راه اندازی کسب و کار خانگی و ورود به دنیای کسب و کارهای مجازی:

امروزه می توان با شناخت نیاز های مردم و داشتن اهداف مشخص و خلاقیت در هر زمینه ای کسب و کار خانگی تشکیل داد. برای اینکار مهمترین چیز خلاقیت است، چرا که مردم از خلاقیت استقبال خوبی می کنند. به عنوان مثال شما می توانید مانند هزاران فروشگاه فعال در حوزه پوشاک مشغول به کار شوید، اما می توانید این فرصت را به درستی استفاده کنید و با صرف وقت، خلاقیت و نیروی خود، کسب و کار ارزشمندی را حتی در خانه شروع کنید. البته که استفاده از مشاوره و متخصصین در هر زمینه ای سبب پیشرفت بیشتر شما می شود.

راه اندازی کسب و کار خانگی با فروشگاه ساز سایتی شو

راه اندازی کسب و کار خانگی با فروشگاه ساز سایتی شو

زمانی که قصد راه اندازی کسب و کار خانگی خود را دارید باید به نکات زیادی توجه کنید. همچنین می توانید با مراجعه به فروشگاه ساز سایتی شو از مشاوره ها و امکانات آن ها جهت راه اندازی کسب و کار خانگی خود و ساخت یک فروشگاه اینترنتی بهره ببرید.

فروشگاه ساز سایتی شو این کمک را به شما می کند تا بتوانید یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای برای کسب و کار خانگی خود ایجاد نمایید و بتوانید محصولات خود را در سرتاسر ایران به فروش برسانید.

در بلاگ سایتی شو یک مقاله در مورد مهم ترین نکات برای راه اندازی کسب و کار وجود دارد که از طریق آدرس زیر می توانید به این مقاله دست پیدا کنید.

https://siteesho.com/blog/important-points-in-starting-a-business/

چرا استفاده از فروشگاه ساز سایتی شو لازم است؟

تا به اینجا با امکانات سایتی شو آشنا شدیم. لازم به ذکر است امکانات و قابلیت های این فروشگاه ساز بسیار زیاد است که می توانید با مراجعه به فروشگاه ساز سایتی شو این امکانات را مشاهده کنید. زمانی که قصد شروع کسب و کار خانگی خود را دارید قطعا میزان سرمایه و تعداد نیروی شما محدود است؛ به همین دلیل است که پیشنهاد ما به شما سایتی شو می باشد. قیمت عالی و خدمات بسیار زیاد سایتی شو این فروشگاه ساز را از دیگر رقبا متمایز کرده است. همچنین این فروشگاه ساز چندین مزیت رقابتی مهم دارا است که سایر رقبا فاقد این مزیت ها هستند مثل ساخت اپلیکیشن اندروید، تبدیل پیج اینستاگرام شما به یک فروشگاه اینترنتی و…

با توجه به اینکه هزینه دریافتی این فروشگاه ساز بسیار مناسب می باشد، می توانید برای راه اندازی کسب و کار خانگی خود از آن استفاده کنید. همچنین سایتی شو با دارا بودن متخصصین زبده می تواند به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهد. زمانی که از فروشگاه ساز سایتی شو استفاده می کنید، متوجه پیشرفت سریع و راحت کسب و کار خود می شوید.

هم اکنون در فراخوان فروشگاه ساز سایتی شو شرکت کنید:

در انتهای این فراخوان راه های ارتباطی با پلتفرم اینترنتی سایتی شو را قرار داده ایم. لازم به ذکر است که شما می توانید تا پایان سال 1400 یعنی تا تاریخ 1400/12/29 با مراجعه به سایت این فروشگاه ساز از پلن های موجود در سایت یکی را انتخاب کرده و خرید نمایید و اولین قدم در راه اندازی کسب و کار را محکم بردارید.

برای ارتباط با سایتی شو راه های ارتباطی زیر موجود می باشد.

نشانی اینترنتی سایت ساز سایتی شو: www.siteesho.com

نشانی اینترنتی فروشگاه ساز سایتی شو: https://siteesho.com/store-builder

آدرس شعبه تهران: تهران، هتل پارسیان استقلال، ضلع جنوب شرقی، جنب خدمات خودرو، ساختمان۴۹

آدرس شعبه مشهد: مشهد ، بین آبکوه ۶ و ۸ پلاک ۱۹۸

تلفن تماس یک: ۹۱۳۰۱۷۶۲ – ۰۲۱

تلفن تماس دو: ٣٨۴١۶٢١٧ – ۰۵۱

ایمیل: info@saminrayane.ir

اینستاگرام: https://www.instagram.com/siteesho

شماره واتساپ: 09396841762

منبع خبر: جوان آنلاین (https://www.javanonline.ir/fa/news/1080577/جشنواره-راه-اندازی-کسب-و-کار-خانگی-با-فروشگاه-ساز-سایتی-شو)

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments