دانستن نکات طلایی سئو سایت

دانستن نکات طلایی سئو سایت

برای اینکه وب سایتی ارتقا پیدا کند در موتورهای جستجو و در نتیجه میزان بازدیدش افزایش پیدا کند باید بهینه سازی سئو در برنامه کار تمام وب مستر ها وجود داشته باشد.
تمامی کاربرانی که در جستجو مطالب مورد نیاز خود هستند مدام از اینترنت و گوگل استفاده می کنند و از آن ها کمک و راهنمایی می خواهند تا بتوانند به آنچه که نیاز دارند در کوتاهترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنند. بنابراین بسیار طبیعی می باشد که برای این کار از کلمات کلیدی که در نظر دارند استفاده نمایند.
فرض کنید روی لباس محبوب و مورد علاقه شما لکه ای از غذا ایجاد شده است و شما با هیچ کدام از روش هایی که می دانید نتوانسته اید آن را برطرف نمایید در این صورت کاری که انجام می دهید چیست؟ جواب کاملا روشن و واضح می باشد شما بلافاصله در گوگل به دنبال راه حل مشکل خود می گردید و طبیعتا مقاله های متنوع و مختلف بسیاری را در این زمینه مشاهده خواهید کرد و به سراغ آن سایت و مطلبی خواهید رفت که در رتبه های بالایی در صفحه گوگل برای شما نمایش داده شده اند.
درباره وب سایت شما هم همین مثال کاملا صدق می کند. شما می خواهید سئو وب سایتتان در نتایج جستجو گوگل در بالاترین جایگاه برای کاربران نمایش داده شود بنابراین باید با دانستن نکات طلایی سئو سایت بر روی محتواها و خدمات سایت خود کار کرده تا بتوانید به نتیجه ای که می خواهید برسید.

دانستن نکات طلایی سئو سایت

بدون شک این موضوع را بخوبی می دانید که بهینه سازی و بررسی سئو سایت شما به خودی خود صورت نمی گیرد و این شما هستید که می توانید سایت خود را در این زمینه مدیریت کرده و یک وب سایت جامع و معتبر را راه اندازی نمایید و این زمانی امکان پذیر خواهد بود که با دانستن نکات طلایی سئو سایت و انجام دادن هر یک از آن ها درجایگاه خود سایت خود را تقویت کنید.

برخی از نکات طلایی که باید در راه اندازی وب سایت خود آن ها اجرا و عملی سازید عبارتند از: استفاده از تیتر مناسب، تگ Description،  تگ Keywords، بک لینک حرفه ای

در ادامه هر یک از نکات طلایی سئو سایت را به اختصار توضیح دادایم و درباره هریک اطلاعاتی را در اختیار شما همراهان سئو ایران قرار داده ایم.

استفاده از تیتر مناسب

گفتیم که دانستن نکات طلایی سئو سایت تا چه میزان می تواند در رتبه و جایگاهی که شما می توانید در نتایج جستجو گوگل بدست آورید تاثیر گذار باشد.

یکی از نکات طلایی که درباره سئو سایت باید بدانید استفاده از تیتر مناسب می باشد که در حقیقت انتخاب و استفاده از تیتر مناسب معرفی کننده یک موضوع در وب سایت شما می باشد برای کاربرانی که به جستجوی مطلب مورد نیاز خود هستند که می توان گفت به نوعی نشان دهنده مشخصات شما می باشد زمانیکه می خواهید برای انجام کار اداری مدارک خود را برای تشکیل پرونده ارائه دهید.

استفاده از تیتر مناسب یکی از مهم ترین عواملی می باشد که می تواند کاربران و مخاطبین یشتری را به وب سایت شما وارد کرده و ترافیک وب سایت را افزایش دهد. به کارگیری از کلمات کلیدی مناسب باعث می شود که رتبه و جایگاه شما در نتایج گوگل با دقت بیشتری مورد بررسی قرار گیرند که این موضوع می تواند روند نمایش سایت شما را در صفحات گوگل در بهترین جایگاه نمایش دهد. زمانیکه شما یک تیتر انتخاب می کنید می بایست با موضوعی که درباره آن مطلب نوشته اید و منتشر کرده اید رابطه مستقیمی داشته باشد.

دانستن نکات طلایی سئو سایت

تگ Description

از جمله تگ های مهمی که به موتورهای جستجو و یا گوگل به طور مختصر توضیحی درباره صفحاتی که شما  در جستجوی آن ها می باشید می دهد تگ Description است که این تگ می تواند بر گرفته از ساختار کلمه و یا عبارت مهمی باشد که بصورت یک جمله و یا یک پاراگراف عنوان شده است.

تگ Keywords

یکی دیگر از تگ های مهمی که در دانستن نکات طلایی سئو سایت به شما کمک بسیاری می کند تگ Keywords می باشد که این نوع از تگ ها کلمات کلیدی هستند که در متن  نوشته شده بر روی آن ها تاکید بسیاری شده است و   از آنجایی که درصد بالایی از کاربران در موتورهای جستجو کلمات کلیدی را دنبال می کنند می تواند تاثیر بسیاری بر روی رتبه  سایت در گوگل داشته باشد.

بک لینک حرفه ای

شما برای اینکه بتوانید یک محتوای جامع و کامل را در گوگل به عنوان یک منبع و مرجع قابل اعتماد انتخاب نمایید نیاز به این  دارید که آن منابعی را که انتخاب کرده اید توسط دیگر سایت ها و وبلاگ هایی که می شناسید معرفی شده باشند. که این موضوع در برگیرنده این می باشد که سایت های مورد نظر شما توانسته باشند از بک لینک های حرفه ای و مرتبط استفاده کرده باشند.

استفاده از لینک و بک لینک مناسب یکی دیگر از مواردی می باشد که در رتبه و جایگاهی که شما در گوگل بدست می آورید نقش مهمی را ایفا می نماید. بنابراین این موضوع را حتما یه خاطر داشته باشید که برای اینکه بتوانید با استفاده از بک لینک جایگاه خود را درموتورهای جستجو تغییر دهید از بک لینک هایی که به مطالب و خدمات وب سایت شما مرتبط می باشند استفاده کنید.

دانستن نکات طلایی سئو سایت

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments