در حالت پیش فرض زمانی که یک پیام در سوپر گروه تلگرام پین (Pin) شود، اعضای آن گروه نوتیفیکیشن یا اعلان دریافت می‌کنند. اما ارائه این اعلان قابل غیر فعال سازی است. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه غیر فعال کردن اعلان پین شدن پیام در سوپر گروه تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با غیر فعال کردن اعلان پین شدن پیام در سوپر گروه تلگرام

یکی از قابلیت‌هایی که در سوپر گروه تلگرام ارائه شده مربوط به امکان پین کردن پیام می‌شود. به منظور کسب اطلاعت بیشتر در رابطه با این موضوع از مقاله آموزش پین کردن پیام در سوپر گروه تلگرام (Pin) استفاده کنید. هنگامی که یک پیام در سوپر گروه پین شود، اعضای گروه نوتیفیکیشن یا اعلان دریافت خواهند کرد، اما آیا می‌دانستید که با انجام تنظیمات خاصی در تلگرام خود می‌توانید ارائه اعلان در ازای پین شدن پیام جدید در سوپر گروه تلگرام را غیر فعال کنید؟

انجام این امر به هیچ عنوان پروسه پیچیده‌ای را شامل نمی‌شود، بنابراین در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه غیر فعال کردن اعلان پین شدن پیام در سوپر گروه تلگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه غیر فعال سازی نوتیفیکیشن پین شدن پیام جدید در سوپر گروه تلگرام

به منظور غیر فعال کردن نوتیفیکیشن یا اعلانی که برای پین شدن پیام جدید در سوپر گروه های تلگرام ارائه می‌شود، کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • گزینه Notifications and Sounds را انتخاب نمایید.
  • در بخشی که با عنوان Events مشخص شده است، گزینه Pinned Messages را انتخاب و غیر فعال کنید.

به این صورت دیگر در قبال پین شدن پیام ها در سوپر گروه های تلگرام هیچ نوتیفیکیشن یا اعلانی دریافت نخواهید کرد.

آموزش ویدئویی غیر فعال کردن اعلان پین شدن پیام در سوپر گروه تلگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه غیر فعال کردن اعلان پین شدن پیام در سوپر گروه تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

منبع telegram

خبرنامه

قطعات موبایل

قطعات صدرصد اورجینال موبایل را آنلاین خرید کنید.

فروشگاه قطعات قطعات

نظرات کاربران (2)

ارسال نظر